UKS „Rokicie” Szczytniki I (M)
Klub: UKS „Rokicie” Szczytniki
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala podstawowa:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej
Szczytniki 10
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Biernat (tel. 501 269 593)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-22 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Rokicie” Szczytniki I 9:5 (S) ⇓
2 5K 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0 (S) ⇓
3 5K 1/4 2018-10-28 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Rokicie” Szczytniki I 13:1 (S) ⇓
4 5K 1/5 2018-11-06 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8 (S) ⇓
5 5K 1/6 2018-11-25 16:00 KS „Bronowianka” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki I 6:8 (S) ⇑
6 5K 1/7 2018-12-04 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków 6:8 (S) ⇓
7 5K 1/8 2018-12-08 11:00 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0 (S) ⇓
8 5K 1/9 2018-12-15 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 6:8 (S) ⇓
9 5K 1/10 2019-01-13 16:00 KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki I 8:6 (S) ⇓
10 5K 1/12 2019-02-01 19:00 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 4:10 (S) ⇑
11 5K 1/11 2019-02-02 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - MKS KSOS Kraków IV 11:3 (S) ⇑
12 5K 1/13 2019-02-10 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Podwawelski” Kraków VI 8:6 (S) ⇑
13 5K 2/17 2019-03-01 18:00 MKS KSOS Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki I 5:9 (S) ⇑
14 5K 2/15 2019-03-16 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S) ⇑
15 5K 2/16 2019-03-30 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Rokicie” Szczytniki I 1:13 (S) ⇑
16 5K 2/18 2019-04-27 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Jordan” Kraków 4:10 (S) ⇓
17 5K 2/19 2019-05-09 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 7:7 (S) ⇔
18 5K 2/20 2019-05-11 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) LKS „Kłos” Olkusz 2,5 1,0     0,5 1,0     5
2 (W) UKS „Gryf” Gdów II   0,0   0,0 0,0 0,0   0,0 0
3 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0   0,0 1,0 0,0   0,0 1
4 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,5 1,0   1,0 1,5     0,0 6
5 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 3,5       2,5 1,0   1,0 8
6 (D) „Q Team” Kraków 2,5 0,0     2,5 1,0   0,0 6
7 (W) PKS „Porta” Kraków I   0,0     0,0 0,0 0,0   0
8 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 2,5       1,5 1,0 1,0 0,0 6
9 (W) KS „Jordan” Kraków 3,5     1,0 0,5 1,0     6
10 (W) LKS „Wisła” Rząska II 3,5   0,5   2,5 3,5     10
11 (D) MKS KSOS Kraków IV 3,0       3,5 1,5 3,0 0,0 11
12 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI     0,5   2,5 1,5 1,5 2,0 8
13 (W) MKS KSOS Kraków IV 3,5 1,0     3,5 1,0     9
14 (D) LKS „Wisła” Rząska II 3,5   0,5 1,0 2,5 2,5   0,0 10
15 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI 3,5 2,5     3,5 3,5     13
16 (D) KS „Jordan” Kraków 1,0   0,0   2,0 1,0   0,0 4
17 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,5 1,0     3,5 0,0     7
18 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 3,0       2,0 1,5   0,5 7
Razem 40,5 6,5 1,5 3,0 35,5 21,0 5,5 3,5 117
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KLIMCZAK Marek 1965 M brak 176
2 LEWICKI Piotr 1969 M brak 939
3 MARDOSZ Maciej 2010 M brak 2395
4 PASZEK Hubert 2004 M brak 1899
5 PRZEPOLSKI Andrzej 1974 M brak 2439
6 PRZEPOLSKI Dominik 2003 M brak 2440
7 PUT Maciej 2004 M brak 2377
8 SZOSTAK Michał 2005 M brak 2576