KS „Bronowianka” Kraków V (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-23 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-09-29 10:00 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Podwawelski” Kraków VI 12:2 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-20 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1 (S) ⇓
4 5K 1/5 2018-11-21 19:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2 (S) ⇓
5 5K 1/6 2018-11-25 16:00 KS „Bronowianka” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki I 6:8 (S) ⇓
6 5K 1/7 2018-12-02 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/8 2018-12-12 19:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1 (S) ⇓
8 5K 1/9 2018-12-15 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 3:11 (S) ⇓
9 5K 1/10 2019-01-12 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2 (S) ⇓
10 5K 1/12 2019-02-03 16:00 KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 14:0 WO ⇓
11 5K 1/13 2019-02-09 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV 13:1 (S) ⇑
12 5K 1/11 2019-02-13 19:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 4:10 (S) ⇓
13 5K 2/14 2019-02-22 18:00 MKS KSOS Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków V 3:11 (S) ⇑
14 5K 2/16 2019-03-30 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 (S) ⇑
15 5K 2/17 2019-04-06 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 3:11 (S) ⇑
16 5K 2/18 2019-04-27 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6 (S) ⇑
17 5K 2/19 2019-05-07 18:00 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 9:5 (S) ⇑
18 5K 2/20 2019-05-11 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) LKS „Wisła” Rząska II 3,5 2,0     3,5 1,0           10
2 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI 3,5       2,5 2,5     3,5     12
3 (W) LKS „Kłos” Olkusz 1,0 0,0       0,0     0,0     1
4 (W) UKS „Gryf” Gdów II   0,0 1,0     0,0     1,0     2
5 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I 2,0     0,0   1,5     2,5     6
6 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II   0,0   1,0 2,5     3,5       7
7 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0 0,0           0,0 1,0     1
8 (D) „Q Team” Kraków 2,5 0,5         0,0       0,0 3
9 (W) PKS „Porta” Kraków I 2,0 0,0     0,0     0,0       2
10 (W) KS „Jordan” Kraków                       0
11 (D) MKS KSOS Kraków IV 3,5 2,5     3,5     3,5       13
12 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 2,0 0,5     0,5   1,0         4
13 (W) MKS KSOS Kraków IV 2,5 3,5     3,5           1,5 11
14 (D) LKS „Wisła” Rząska II 3,5           3,5   3,5   3,5 14
15 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI   3,0       1,0     3,5 3,5   11
16 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,5       3,5 1,5         0,5 8
17 (D) KS „Jordan” Kraków 3,0 2,5       2,5 1,0         9
18 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki I   1,5     2,5 0,0     3,0     7
Razem 31,5 16,0 1,0 1,0 22,0 10,0 5,5 7,0 18,0 3,5 5,5 121
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 6715 2018-09-06 1892
2 BRUZDA Julia 2005 K 6437 2018-09-06 1695
3 GĄSIOR Natalia 2004 K 228 2018-08-01 2258
4 GNATYSHEN Yevhenii 2009 M brak 2738
5 KILISZEK Kamila 2005 K 6710 2018-09-06 2579
6 KOPACKA Anna 2006 K 6436 2018-09-06 1544
7 KURCAB Szymon 1977 M 6425 2018-09-06 2504
8 SKUBA Emilia 2005 K 6434 2018-09-06 1891
9 SYRDA Zuzanna 2006 K 6435 2018-09-06 1569
10 WĄTOR Oliwia 2006 K 6716 2018-09-06 2588
11 WILK Roman 1961 M 6426 2018-09-06 1939