V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-10-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-10 11:00 16 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 17:1
1   A TOBIASZ Andrzej W SARAD Kamil 3:2 (8:11, 10:12, 12:10, 11:8, 11:3) 1:0
2   B RUSEK Andrzej X KLUZEK Michał 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 2:0
3   C KRAWIEC Kamil Y PIS Artur 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 3:0
4   D WOLIŃSKI Wojciech Z SARAD Anna 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 4:0
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (11:2, 11:5, 11:2) 5:0
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X PIS Artur
KLUZEK Michał
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 6:0
7   A TOBIASZ Andrzej X KLUZEK Michał 3:1 (8:11, 11:3, 11:2, 11:4) 7:0
8   B RUSEK Andrzej W SARAD Kamil 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) 8:0
9   D WOLIŃSKI Wojciech Y PIS Artur 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 9:0
10   C KRAWIEC Kamil Z SARAD Anna 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 10:0
11   A TOBIASZ Andrzej Y PIS Artur 3:1 (13:11, 11:7, 10:12, 11:1) 11:0
12   C ZIMOWSKI Mateusz W SARAD Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 11:1
13   B RUSEK Andrzej Z SARAD Anna 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 12:1
14   D WOLIŃSKI Wojciech X KOSIBA Klaudia 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 13:1
15   A TOBIASZ Andrzej Z SARAD Anna 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) 14:1
16   D WOLIŃSKI Wojciech W SARAD Kamil 3:2 (10:12, 7:11, 11:7, 11:9, 13:11) 15:1
17   B RUSEK Andrzej Y PIS Artur 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 16:1
18   C ZIMOWSKI Mateusz X KOSIBA Klaudia 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 17:1
2021-10-17 11:00 17 MKS „Tarnovia” Tarnów I - MOKSiR Czchów 1:17
1   A ŚLAZYK Karol W KANOWNIK Kajetan 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B OBAL Daniel X BACZ Andrzej 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:6, 3:11) 0:2
3   C SMOLEŃ Julita Y NIEĆ Tomasz 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 0:3
4   D OLSZAŃSKA Patrycja Z SIKOŃ Mateusz 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:4
5   A OBAL Daniel
OLSZAŃSKA Patrycja
W KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
2:3 (11:7, 6:11, 6:11, 11:8, 7:11) 0:5
6   B ŚLAZYK Karol
SMOLEŃ Julita
X BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 10:12) 0:6
7   A ŚLAZYK Karol X BACZ Andrzej 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) 0:7
8   B OBAL Daniel W KANOWNIK Kajetan 1:3 (11:9, 2:11, 4:11, 7:11) 0:8
9   D OLSZAŃSKA Patrycja Y NIEĆ Tomasz 0:3 (1:11, 9:11, 7:11) 0:9
10   C SMOLEŃ Julita Z SIKOŃ Mateusz 2:3 (11:8, 6:11, 13:11, 9:11, 9:11) 0:10
11   A ŚLAZYK Karol Y NIEĆ Tomasz 1:3 (11:7, 7:11, 5:11, 7:11) 0:11
12   C SMOLEŃ Julita W KANOWNIK Kajetan 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) 0:12
13   B OBAL Daniel Z SIKOŃ Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:13
14   D OLSZAŃSKA Patrycja X BACZ Andrzej 1:3 (4:11, 11:7, 9:11, 5:11) 0:14
15   A ŚLAZYK Karol Z SIKOŃ Mateusz 3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 13:11) 1:14
16   D OLSZAŃSKA Patrycja W KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) 1:15
17   B OBAL Daniel Y NIEĆ Tomasz 1:3 (12:14, 11:8, 5:11, 6:11) 1:16
18   C SMOLEŃ Julita X BACZ Andrzej 1:3 (10:12, 3:11, 11:9, 9:11) 1:17
2021-10-10 11:00 18 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Sokół” Żabno 5:13
1   A MILÓWKA Emilia W OSTROWSKI Artur 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 5:11) 0:1
2   B ŚWIĄTEK Maja X CIERNIAK Konrad 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 7:11) 0:2
3   C MILÓWKA Julia Y GAJOWY Mateusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 1:2
4   D OBAL Nikola Z MLECZKO Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 1:3
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W CIERNIAK Konrad
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
3:0 (11:2, 12:10, 12:10) 2:3
6   B MILÓWKA Emilia
OBAL Nikola
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
2:3 (11:8, 11:8, 5:11, 7:11, 5:11) 2:4
7   A MILÓWKA Emilia X CIERNIAK Konrad 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 3:4
8   B ŚWIĄTEK Maja W OSTROWSKI Artur 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) 3:5
9   D OBAL Nikola Y GAJOWY Mateusz 3:2 (12:10, 6:11, 9:11, 12:10, 11:8) 4:5
10   C MILÓWKA Julia Z MLECZKO Mateusz 1:3 (12:14, 11:8, 9:11, 6:11) 4:6
11   A MILÓWKA Emilia Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) 4:7
12   C MILÓWKA Julia W OSTROWSKI Artur 2:3 (4:11, 11:7, 11:5, 7:11, 11:13) 4:8
13   B ŚWIĄTEK Maja Z MLECZKO Mateusz 2:3 (4:11, 11:5, 8:11, 11:4, 9:11) 4:9
14   D OBAL Nikola X CIERNIAK Konrad 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 9:11) 4:10
15   A MILÓWKA Emilia Z MLECZKO Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 12:14) 4:11
16   D OBAL Nikola W OSTROWSKI Artur 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 4:12
17   B ŚWIĄTEK Maja Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 4:13
18   C MILÓWKA Julia X CIERNIAK Konrad 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 5:13
2021-10-17 11:00 19 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12
1   A MADUZIA Leszek W KUCHARSKI Michał 3:0 (15:13, 11:7, 11:7) 1:0
2   B STOSZKO Artur X WAJDA Kamil 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 11:9, 8:11) 1:1
3   C SZCZEPAŃSKI Oliwier Y LIPOWICZ Kacper 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 1:2
4   D PRZEKLASA Karol Z KUDŁA Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 1:3
5   A STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
W WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
2:3 (8:11, 15:13, 10:12, 13:11, 5:11) 1:4
6   B PRZEKLASA Karol
WINKLER Hubert
X KUDŁA Paweł
KUCHARSKI Michał
2:3 (7:11, 3:11, 11:9, 11:3, 10:12) 1:5
7   A MADUZIA Leszek X WAJDA Kamil 3:1 (11:4, 10:12, 11:6, 11:4) 2:5
8   B STOSZKO Artur W KUCHARSKI Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 3:5
9   D PRZEKLASA Karol Y LIPOWICZ Kacper 0:3 (8:11, 12:14, 5:11) 3:6
10   C WINKLER Hubert Z KUDŁA Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 3:7
11   A MADUZIA Leszek Y LIPOWICZ Kacper 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:8) 4:7
12   C WINKLER Hubert W KUCHARSKI Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 5:7
13   B STOSZKO Artur Z KUDŁA Paweł 3:2 (6:11, 11:3, 5:11, 14:12, 11:7) 6:7
14   D PRZEKLASA Anna X WAJDA Kamil 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 6:8
15   A MADUZIA Leszek Z KUDŁA Paweł 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 7:11) 6:9
16   D PRZEKLASA Anna W KUCHARSKI Michał 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 6:10
17   B STOSZKO Artur Y LIPOWICZ Kacper 2:3 (4:11, 11:7, 9:11, 12:10, 8:11) 6:11
18   C WINKLER Hubert X WAJDA Kamil 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 6:12
2021-10-17 11:00 20 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11
1   A RAJZER Krzysztof W KRAKOWSKI Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 0:1
2   B RAJZER Aleksandra X RAMIAN Marcin 2:3 (6:11, 5:11, 11:9, 12:10, 8:11) 0:2
3   C KĄCKI Mateusz Y WĘGLARCZYK Jan 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) 1:2
4   D TROJAŃSKI Sebastian Z ZWOLEŃ Konrad 0:3 (4:11, 10:12, 6:11) 1:3
5   A RAJZER Aleksandra
RAJZER Krzysztof
W ZWOLEŃ Konrad
RAMIAN Marcin
2:3 (11:8, 11:5, 9:11, 11:13, 9:11) 1:4
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X WĘGLARCZYK Jan
KRAKOWSKI Paweł
2:3 (1:11, 11:5, 3:11, 11:8, 9:11) 1:5
7   A RAJZER Krzysztof X RAMIAN Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:6
8   B RAJZER Aleksandra W KRAKOWSKI Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 1:7
9   D TROJAŃSKI Sebastian Y WĘGLARCZYK Jan 3:1 (6:11, 11:4, 11:5, 11:6) 2:7
10   C KĄCKI Mateusz Z ZWOLEŃ Konrad 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:6) 3:7
11   A RAJZER Krzysztof Y WĘGLARCZYK Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 4:7
12   C KĄCKI Mateusz W KRAKOWSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 5:7
13   B RAJZER Aleksandra Z ZWOLEŃ Konrad 0:3 (14:16, 6:11, 6:11) 5:8
14   D TROJAŃSKI Sebastian X RAMIAN Marcin 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 6:11) 5:9
15   A RAJZER Krzysztof Z ZWOLEŃ Konrad 1:3 (12:14, 11:8, 7:11, 8:11) 5:10
16   D TROJAŃSKI Sebastian W KRAKOWSKI Paweł 2:3 (10:12, 11:3, 3:11, 11:7, 6:11) 5:11
17   B RAJZER Aleksandra Y WĘGLARCZYK Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 6:11
18   C KĄCKI Mateusz X RAMIAN Marcin 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 7:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy