V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-12 11:00 36 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Królewski Biecz”
2021-12-12 11:00 37 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Jordan” Zakliczyn II 3:15
1   A FRANCZAK Szymon W RAMIAN Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 0:1
2   B BUZOWSKI Piotr X KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) 0:2
3   C TOKARCZYK Szymon Y NAGEL Nikodem 2:3 (11:9, 7:11, 11:9, 10:12, 5:11) 0:3
4   D ŚLAZYK Karol Z KOBYLARCZYK Kacper 3:2 (11:13, 11:7, 9:11, 11:8, 11:9) 1:3
5   A BUZOWSKI Piotr
TOKARCZYK Szymon
W KRAKOWSKI Sebastian
RAMIAN Marcin
0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 1:4
6   B FRANCZAK Szymon
ŚLAZYK Karol
X KOBYLARCZYK Kacper
NAGEL Nikodem
2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:5, 12:14) 1:5
7   A FRANCZAK Szymon X KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:6
8   B BUZOWSKI Piotr W RAMIAN Marcin 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) 1:7
9   D ŚLAZYK Karol Y NAGEL Nikodem 0:3 (2:11, 9:11, 11:13) 1:8
10   C TOKARCZYK Szymon Z KOBYLARCZYK Kacper 1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 9:11) 1:9
11   A FRANCZAK Szymon Y NAGEL Nikodem 3:0 (11:8, 11:9, 13:11) 2:9
12   C TOKARCZYK Szymon W RAMIAN Marcin 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 2:10
13   B BUZOWSKI Piotr Z KOBYLARCZYK Kacper 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 6:11) 2:11
14   D ŚLAZYK Karol X KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (4:11, 11:6, 9:11, 10:12) 2:12
15   A FRANCZAK Szymon Z KOBYLARCZYK Kacper 3:2 (5:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:1) 3:12
16   D ŚLAZYK Karol W RAMIAN Marcin 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 6:11) 3:13
17   B BUZOWSKI Piotr Y NAGEL Nikodem 0:3 (8:11, 6:11, 3:11) 3:14
18   C TOKARCZYK Szymon X KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 3:15
2021-12-09 18:30 38 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6
1   A SERAFIN Mateusz W DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 1:0
2   B KANOWNIK Kajetan X WÓJCIK Oliwia 3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 2:0
3   C SIKOŃ Mateusz Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 6:11) 2:1
4   D NIEĆ Tomasz Z KUCHARSKI Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 3:1
5   A BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
W WÓJCIK Oliwia
KUCHARSKI Michał
3:2 (11:5, 12:14, 8:11, 11:4, 12:10) 4:1
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X DROŻDŻ Jarosław
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:13) 4:2
7   A SERAFIN Mateusz X WÓJCIK Oliwia 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 9:11, 7:11) 4:3
8   B KANOWNIK Kajetan W DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 5:3
9   D NIEĆ Tomasz Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 5:4
10   C SIKOŃ Mateusz Z KUCHARSKI Michał 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 5:5
11   A SERAFIN Mateusz Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:9) 6:5
12   C BACZ Andrzej W DROŻDŻ Jarosław 3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:9) 7:5
13   B KANOWNIK Kajetan Z KUCHARSKI Michał 3:2 (8:11, 11:6, 11:5, 6:11, 11:7) 8:5
14   D NIEĆ Tomasz X WÓJCIK Oliwia 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) 9:5
15   A SERAFIN Mateusz Z KUCHARSKI Michał 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 10:5
16   D NIEĆ Tomasz W DROŻDŻ Jarosław 0:3 (7:11, 15:17, 8:11) 10:6
17   B KANOWNIK Kajetan Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:4) 11:6
18   C BACZ Andrzej X WÓJCIK Oliwia 3:2 (10:12, 11:9, 11:5, 12:14, 11:4) 12:6
2021-12-30 17:00 39 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Sokół” Żabno 2:16
1   A SARAD Kamil W NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 0:1
2   B PIS Artur X SZUMILAS Władysław 0:3 (5:11, 8:11, 3:11) 0:2
3   C KOSIBA Klaudia Y CIERNIAK Konrad 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 10:12) 0:3
4   D JASIŃSKA Angelika Z GAJOWY Mateusz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:4
5   A PIS Artur
SARAD Kamil
W MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) 0:5
6   B KOSIBA Klaudia
JASIŃSKA Angelika
X GAJOWY Mateusz
CIERNIAK Konrad
0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 0:6
7   A SARAD Kamil X SZUMILAS Władysław 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 0:7
8   B PIS Artur W NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 0:8
9   D ŻMUDA Tomasz Y CIERNIAK Konrad 1:3 (6:11, 4:11, 11:7, 9:11) 0:9
10   C KOSIBA Klaudia Z GAJOWY Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 0:10
11   A SARAD Kamil Y CIERNIAK Konrad 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:6) 1:10
12   C SZMYD Zygmunt W OSTROWSKI Artur 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:8) 2:10
13   B PIS Artur Z GAJOWY Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 2:11
14   D ŻMUDA Tomasz X MLECZKO Mateusz 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 9:11) 2:12
15   A SARAD Kamil Z GAJOWY Mateusz 2:3 (9:11, 13:11, 11:9, 8:11, 8:11) 2:13
16   D OBAL Kamil W OSTROWSKI Artur 0:3 (6:11, 8:11, 11:13) 2:14
17   B PIS Artur Y CIERNIAK Konrad 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 2:15
18   C SZMYD Zygmunt X MLECZKO Mateusz 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 9:11) 2:16
2022-01-09 13:00 40 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5
1   A MILÓWKA Julia W KARTECZKA Martyna 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 1:0
2   B HABA Klaudia X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) 2:0
3   C ŚWIĄTEK Maja Y KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:1, 11:3) 3:0
4   D HABA Oliwia Z KĄCKI Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 12:14) 3:1
5   A HABA Oliwia
HABA Klaudia
W TROJAŃSKI Sebastian
KĄCKI Patryk
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 4:1
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X KĄCKI Mateusz
KARTECZKA Martyna
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 5:1
7   A MILÓWKA Julia X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 6:1
8   B HABA Klaudia W KARTECZKA Martyna 3:0 (11:2, 11:9, 11:6) 7:1
9   D HABA Oliwia Y KĄCKI Patryk 2:3 (8:11, 18:16, 11:8, 8:11, 2:11) 7:2
10   C ŚWIĄTEK Maja Z KĄCKI Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 7:3
11   A ŚWIĄTEK Emilia Y KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 8:3
12   C ŚWIĄTEK Maja W KARTECZKA Martyna 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 9:3
13   B HABA Klaudia Z KĄCKI Mateusz 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 9:4
14   D HABA Oliwia X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:9, 11:5, 11:3) 10:4
15   A ŚWIĄTEK Emilia Z KĄCKI Mateusz 1:3 (13:11, 5:11, 7:11, 9:11) 10:5
16   D HABA Oliwia W KARTECZKA Martyna 3:0 (11:5, 11:2, 11:5) 11:5
17   B HABA Klaudia Y KĄCKI Patryk 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 12:5
18   C ŚWIĄTEK Maja X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:9, 11:2) 13:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy