III liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2012-12-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-12-16 11:00 43 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Gulon” Zakliczyn 14:4
1   A BOLSĘGA Paweł W NYCZ Zbigniew 3:2 (9:11, 3:11, 11:3, 11:4, 11:7) 1:0
2   B MATUSIAK Łukasz X KONIECZNY Tomasz 1:3 (11:9, 3:11, 2:11, 3:11) 1:1
3   C KAIM Adrian Y GŁĄB Damian 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 1:2
4   D PALACZ Grzegorz Z MALIK Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 2:2
5   A PALACZ Grzegorz
BOLSĘGA Paweł
W KONIECZNY Tomasz
MALIK Mateusz
1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 6:11) 2:3
6   B KAIM Adrian
MATUSIAK Łukasz
X NYCZ Zbigniew
GŁĄB Damian
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 3:3
7   A BOLSĘGA Paweł X KONIECZNY Tomasz 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:6, 11:9) 4:3
8   B MATUSIAK Łukasz W NYCZ Zbigniew 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 5:3
9   D PALACZ Grzegorz Y GŁĄB Damian 3:1 (8:11, 11:6, 11:3, 11:9) 6:3
10   C KAIM Adrian Z MALIK Mateusz 3:1 (9:11, 12:10, 13:11, 11:9) 7:3
11   A BOLSĘGA Paweł Y GŁĄB Damian 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 8:3
12   C KAIM Adrian W NYCZ Zbigniew 3:2 (6:11, 11:6, 11:8, 10:12, 11:8) 9:3
13   B MATUSIAK Łukasz Z MALIK Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 10:3
14   D PALACZ Grzegorz X KONIECZNY Tomasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 11:3
15   A BOLSĘGA Paweł Z MALIK Mateusz 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 11:4
16   D PALACZ Grzegorz W NYCZ Zbigniew 3:1 (7:11, 11:9, 14:12, 11:4) 12:4
17   B MATUSIAK Łukasz Y GŁĄB Damian 3:2 (11:2, 12:10, 1:11, 9:11, 11:7) 13:4
18   C KAIM Adrian X KONIECZNY Tomasz 3:2 (4:11, 11:5, 7:11, 11:8, 11:8) 14:4
2012-12-29 11:00 44 UKS „Villa Verde” Olesno II - LUKS Sufczyn 10:8
1   A NOWAK Łukasz W MLECZKO Bartłomiej 3:2 (10:12, 11:5, 6:11, 11:5, 11:5) 1:0
2   B ZACHARA Józef X CZYŻ Damian 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 11:6) 2:0
3   C JANISZEWSKI Tomasz Y MLECZKO Radosław 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 2:1
4   D MOTYKA Tadeusz Z BIEL Jakub 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 3:1
5   A ZACHARA Józef
JANISZEWSKI Tomasz
W MLECZKO Radosław
MLECZKO Bartłomiej
0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 3:2
6   B MOTYKA Tadeusz
NOWAK Łukasz
X CZYŻ Damian
BIEL Jakub
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 4:2
7   A NOWAK Łukasz X CZYŻ Damian 3:0 (11:6, 11:2, 11:2) 5:2
8   B ZACHARA Józef W MLECZKO Bartłomiej 2:3 (13:11, 6:11, 15:13, 10:12, 7:11) 5:3
9   D MOTYKA Tadeusz Y MLECZKO Radosław 2:3 (9:11, 12:10, 6:11, 11:4, 4:11) 5:4
10   C JANISZEWSKI Tomasz Z BIEL Jakub 3:0 (11:6, 13:11, 11:6) 6:4
11   A NOWAK Łukasz Y MLECZKO Radosław 2:3 (12:10, 10:12, 11:6, 9:11, 10:12) 6:5
12   C JANISZEWSKI Tomasz W MLECZKO Bartłomiej 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 9:11) 6:6
13   B ZACHARA Józef Z BIEL Jakub 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 7:6
14   D MOTYKA Tadeusz X CZYŻ Damian 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 8:6
15   A NOWAK Łukasz Z BIEL Jakub 3:0 (11:5, 11:1, 11:3) 9:6
16   D MOTYKA Tadeusz W MLECZKO Bartłomiej 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 9:11) 9:7
17   B ZACHARA Józef Y MLECZKO Radosław 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) 9:8
18   C JANISZEWSKI Tomasz X CZYŻ Damian 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:3) 10:8
2012-12-16 11:00 45 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Zielonka” Brzesko 9:9
1   A DĄBROŚ Stanisław W WÓJTOWICZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 1:0
2   B WĘGIEL Marcin X BŁĄKAŁA Paweł 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 2:0
3   C DYCHTOŃ Jakub Y GNIEWEK Andrzej 3:1 (10:12, 11:8, 11:4, 11:5) 3:0
4   D OPIOŁA Tomasz Z SZYMAŃSKI Bartosz 0:3 (4:11, 9:11, 13:15) 3:1
5   A OPIOŁA Tomasz
DYCHTOŃ Jakub
W WÓJTOWICZ Wojciech
BŁĄKAŁA Paweł
3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:5) 4:1
6   B DĄBROŚ Stanisław
WĘGIEL Marcin
X GNIEWEK Andrzej
SZYMAŃSKI Bartosz
1:3 (8:11, 11:13, 11:8, 8:11) 4:2
7   A DĄBROŚ Stanisław X BŁĄKAŁA Paweł 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 4:3
8   B WĘGIEL Marcin W WÓJTOWICZ Wojciech 1:3 (5:11, 11:9, 3:11, 6:11) 4:4
9   D OPIOŁA Tomasz Y GNIEWEK Andrzej 2:3 (11:6, 12:10, 7:11, 5:11, 10:12) 4:5
10   C DYCHTOŃ Jakub Z SZYMAŃSKI Bartosz 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 5:11, 12:10) 5:5
11   A DĄBROŚ Stanisław Y GNIEWEK Andrzej 1:3 (4:11, 11:6, 4:11, 8:11) 5:6
12   C DYCHTOŃ Jakub W WÓJTOWICZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 6:6
13   B WĘGIEL Marcin Z SZYMAŃSKI Bartosz 3:1 (4:11, 11:7, 11:7, 11:7) 7:6
14   D OPIOŁA Tomasz X BŁĄKAŁA Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) 7:7
15   A DĄBROŚ Stanisław Z SZYMAŃSKI Bartosz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 8:7
16   D OPIOŁA Tomasz W WÓJTOWICZ Wojciech 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) 8:8
17   B WĘGIEL Marcin Y GNIEWEK Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 8:9
18   C DYCHTOŃ Jakub X BŁĄKAŁA Paweł 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) 9:9
2012-12-16 11:00 46 KS „Start” Nowy Sącz - SWAL „Tarasek” Grybów 14:4
1   A SZMYD Maciej W KIEŁBASA Józef 3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 11:8) 1:0
2   B BORKOWSKI Marek X WILK Paweł 3:2 (7:11, 11:9, 8:11, 11:8, 11:8) 2:0
3   C MACIUSZEK Wiesław Y TOKARZ Adam 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 3:0
4   D MĄKA Karol Z KRÓL Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 9:11) 3:1
5   A BORKOWSKI Marek
SZMYD Maciej
W WILK Paweł
KRÓL Mateusz
3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:2) 4:1
6   B MĄKA Karol
MACIUSZEK Wiesław
X TOKARZ Adam
KIEŁBASA Józef
3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 12:10, 11:9) 5:1
7   A SZMYD Maciej X WILK Paweł 2:3 (6:11, 12:14, 11:6, 11:5, 7:11) 5:2
8   B BORKOWSKI Marek W KIEŁBASA Józef 3:0 (13:11, 11:5, 11:8) 6:2
9   D MĄKA Karol Y TOKARZ Adam 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 7:2
10   C MACIUSZEK Wiesław Z KRÓL Mateusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:1) 8:2
11   A SZMYD Maciej Y TOKARZ Adam 1:3 (9:11, 11:13, 11:9, 7:11) 8:3
12   C MACIUSZEK Wiesław W GAJ Rafał 3:0 (11:6, 11:8, 13:11) 9:3
13   B BORKOWSKI Marek Z KRÓL Mateusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:2, 11:9) 10:3
14   D MĄKA Karol X WILK Paweł 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:6) 11:3
15   A SZMYD Maciej Z KRÓL Mateusz 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:3) 12:3
16   D MĄKA Karol W GAJ Rafał 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 13:3
17   B BORKOWSKI Marek Y TOKARZ Adam 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 8:11) 13:4
18   C MACIUSZEK Wiesław X WILK Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 14:4
2012-12-16 11:00 47 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 7:11
1   A OPYD Artur W BERDYSZ Mariusz 3:2 (11:7, 6:11, 6:11, 11:7, 11:7) 1:0
2   B NIEĆ Andrzej X WOŹNIAK Marcin 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 1:1
3   C KASPERKIEWICZ Janusz Y WOŹNIAK Dominik 3:1 (12:10, 5:11, 11:5, 11:2) 2:1
4   D TALAR Konrad Z PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 3:1
5   A KASPERKIEWICZ Janusz
OPYD Artur
W PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
1:3 (15:13, 4:11, 10:12, 10:12) 3:2
6   B TALAR Konrad
NIEĆ Andrzej
X BERDYSZ Mariusz
WOŹNIAK Marcin
2:3 (6:11, 8:11, 15:13, 11:9, 8:11) 3:3
7   A OPYD Artur X WOŹNIAK Marcin 0:3 (8:11, 14:16, 5:11) 3:4
8   B NIEĆ Andrzej W BERDYSZ Mariusz 1:3 (11:7, 7:11, 11:13, 2:11) 3:5
9   D TALAR Konrad Y WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 4:5
10   C KASPERKIEWICZ Janusz Z PIECHOWICZ Marek 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 7:11) 4:6
11   A OPYD Artur Y WOŹNIAK Dominik 3:2 (8:11, 11:9, 6:11, 11:9, 11:5) 5:6
12   C KASPERKIEWICZ Janusz W BERDYSZ Mariusz 1:3 (10:12, 15:17, 11:8, 6:11) 5:7
13   B NIEĆ Andrzej Z PIECHOWICZ Marek 2:3 (7:11, 11:6, 17:15, 8:11, 6:11) 5:8
14   D TALAR Konrad X WOŹNIAK Marcin 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 6:11) 5:9
15   A OPYD Artur Z PIECHOWICZ Marek 1:3 (12:14, 11:13, 11:7, 7:11) 5:10
16   D TALAR Konrad W BERDYSZ Mariusz 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:7) 6:10
17   B GIERCZYK Marcin Y WOŹNIAK Damian 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 13:11) 7:10
18   C KASPERKIEWICZ Janusz X WOŹNIAK Marcin 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 14:16) 7:11
2012-12-30 11:00 48 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 13:5
1   A LIS Daniel W KOŁODZIEJ Szymon 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 13:11, 11:7) 1:0
2   B CHMIELEWSKI Tomasz X WĘGRZYN Łukasz 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 2:0
3   C ŁABĘDŹ Tomasz Y SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 3:0
4   D TATARCZUCH Rafał Z PACH Łukasz 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 3:1
5   A LIS Daniel
TATARCZUCH Rafał
W SOBCZAK Krzysztof
WĘGRZYN Łukasz
3:1 (11:6, 14:12, 12:14, 11:8) 4:1
6   B CHMIELEWSKI Tomasz
ŁABĘDŹ Tomasz
X KOŁODZIEJ Szymon
PACH Łukasz
3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 5:1
7   A LIS Daniel X WĘGRZYN Łukasz 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) 6:1
8   B CHMIELEWSKI Tomasz W KOŁODZIEJ Szymon 3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:9, 11:5) 7:1
9   D TATARCZUCH Rafał Y SOBCZAK Krzysztof 3:1 (11:5, 12:10, 8:11, 11:7) 8:1
10   C ŁABĘDŹ Tomasz Z PACH Łukasz 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 9:11) 8:2
11   A LIS Daniel Y SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 9:2
12   C ŁABĘDŹ Tomasz W KOŁODZIEJ Szymon 2:3 (11:6, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) 9:3
13   B CHMIELEWSKI Tomasz Z PACH Łukasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 10:3
14   D TATARCZUCH Rafał X WĘGRZYN Łukasz 3:0 (14:12, 11:5, 19:17) 11:3
15   A LIS Daniel Z PACH Łukasz 1:3 (11:9, 12:14, 7:11, 6:11) 11:4
16   D TATARCZUCH Rafał W KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (12:14, 9:11, 5:11) 11:5
17   B CHMIELEWSKI Tomasz Y SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 12:5
18   C ŁABĘDŹ Tomasz X WĘGRZYN Łukasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 13:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11