V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2022-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-11-25 18:00 26 UKS Arka Start Nowy Sącz II - KS Szczawa 0:14
1   A MÓŁKA Krzysztof W SZAREK Marcin 0:3 (2:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B WĄSIK Stanisław X JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (7:11, 7:11, 1:11) 0:2
3   C KULCZYK Dominika Y NIEĆ Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 0:3
4   D STEFAŃSKA Izabela Z DUDZIK Grzegorz 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) 0:4
5   A MÓŁKA Krzysztof
WĄSIK Stanisław
W NIEĆ Andrzej
DUDZIK Grzegorz
2:3 (8:11, 11:7, 11:5, 10:12, 2:11) 0:5
6   B KULCZYK Dominika
STEFAŃSKA Izabela
X SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
0:3 (10:12, 7:11, 9:11) 0:6
7   A MÓŁKA Krzysztof X JANIKOWSKI Sławomir 2:3 (13:11, 2:11, 5:11, 12:10, 7:11) 0:7
8   B WĄSIK Stanisław W SZAREK Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:8
9   D STEFAŃSKA Izabela Y NIEĆ Andrzej 0:3 (2:11, 7:11, 8:11) 0:9
10   C KULCZYK Dominika Z DUDZIK Grzegorz 0:3 (2:11, 4:11, 2:11) 0:10
11   A MÓŁKA Krzysztof Y NIEĆ Andrzej 1:3 (1:11, 12:10, 7:11, 10:12) 0:11
12   C KULCZYK Dominika W SZAREK Marcin 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 0:12
13   B WĄSIK Stanisław Z DUDZIK Grzegorz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:13
14   D STEFAŃSKA Izabela X JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:14
2022-11-27 10:00 27 UKS Uran Łukowica - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 12:2
1   A SYWAŁA Dawid W KAIM Łukasz 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 1:0
2   B MALINOWSKI Dawid X SROKA Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 2:0
3   C KULIG Krzysztof Y OLEKSY Mateusz 3:1 (11:9, 11:9, 11:13, 11:7) 3:0
4   D PIKSA Karol Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:4, 4:11, 11:7, 11:4) 4:0
5   A ŁUCZKOWSKI Bogdan
PIKSA Karol
W BRZAZGOŃ Janusz
OLEKSY Mateusz
3:1 (11:9, 15:13, 13:15, 11:9) 5:0
6   B SYWAŁA Dawid
MALINOWSKI Dawid
X KAIM Łukasz
SROKA Tomasz
3:0 (11:9, 11:4, 11:3) 6:0
7   A SYWAŁA Dawid X SROKA Tomasz 3:0 (11:1, 11:4, 11:4) 7:0
8   B MALINOWSKI Dawid W KAIM Łukasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:5) 8:0
9   D PIKSA Karol Y OLEKSY Mateusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:3) 9:0
10   C KULIG Krzysztof Z BRZAZGOŃ Janusz 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 2:11) 9:1
11   A SYWAŁA Dawid Y OLEKSY Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 10:1
12   C ŁUCZKOWSKI Bogdan W KAIM Łukasz 3:0 (13:11, 12:10, 11:9) 11:1
13   B MALINOWSKI Dawid Z BRZAZGOŃ Janusz 3:2 (5:11, 9:11, 11:3, 13:11, 11:9) 12:1
14   D ŁYSZCZARZ Robert X WIĘCEK Mariusz 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 12:2
2022-11-25 18:00 28 MKS Radość Gorlice III - LKS Orzeł Wojnarowa 2:12
1   A PYZIK Tomasz W KANTOR Michał 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B HONKOWICZ Zuzanna X OBRZUT Tomasz 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 11:13) 0:2
3   C PYZIK Anna Y STEINHOFF Bogumił 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 1:2
4   D GŁÓWCZYK Tobiasz Z ŁATKA Tomasz 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 7:11) 1:3
5   A HONKOWICZ Zuzanna
PYZIK Anna
W OBRZUT Tomasz
KANTOR Michał
1:3 (10:12, 7:11, 11:5, 11:13) 1:4
6   B APOLA Edward
PYZIK Tomasz
X STEINHOFF Bogumił
ŁUKASIK Andrzej
2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:3, 8:11) 1:5
7   A PYZIK Tomasz X OBRZUT Tomasz 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) 1:6
8   B HONKOWICZ Zuzanna W KANTOR Michał 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 1:7
9   D GŁÓWCZYK Tobiasz Y STEINHOFF Bogumił 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 1:8
10   C PYZIK Anna Z ŁATKA Tomasz 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) 1:9
11   A PYZIK Tomasz Y STEINHOFF Bogumił 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:9, 11:7) 2:9
12   C PYZIK Anna W KANTOR Michał 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 2:10
13   B HONKOWICZ Zuzanna Z ŁATKA Tomasz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 2:11
14   D GŁÓWCZYK Tobiasz X OBRZUT Tomasz 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 2:12
2022-11-27 10:00 29 KSTS Forhend Muszyna - LUKS Solsum Lipie II 6:8
1   A ŚMIAŁEK Jerzy W MATUSIK Szymon 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 1:0
2   B SUŁKOWSKI Jerzy X BOMBA Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 1:1
3   C PORĘBA Adam Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 1:2
4   D SZUBRYT Tomasz Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 2:2
5   A SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
W BOMBA Łukasz
MATUSIK Szymon
3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 3:2
6   B SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
1:3 (11:13, 11:8, 9:11, 5:11) 3:3
7   A ŚMIAŁEK Jerzy X BOMBA Łukasz 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:6) 4:3
8   B MĘŻYK Damian W MATUSIK Szymon 0:3 (12:14, 11:13, 7:11) 4:4
9   D SZUBRYT Tomasz Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 4:5
10   C PORĘBA Adam Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 5:5
11   A ŚMIAŁEK Jerzy Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 9:11) 5:6
12   C PORĘBA Adam W MATUSIK Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 5:7
13   B POTOK Robert Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) 6:7
14   D SZUBRYT Tomasz X BOMBA Łukasz 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 8:11) 6:8
2022-11-26 17:00 30 PTG Sokół Grybów - UKS Płomień Limanowa III 9:5
1   A URBAN Mariusz W WIKTOREK Marcin 3:0 (12:10, 11:3, 11:4) 1:0
2   B MACIUSZEK Wiesław X SYKTUS Maciej 3:0 (12:10, 11:3, 11:4) 2:0
3   C KRÓL Stanisław Y SYKTUS Jan 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:1
4   D DZIEDZIAK Stanisław Z UBIK Jarosław 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:2
5   A URBAN Mariusz
DZIEDZIAK Stanisław
W SYKTUS Maciej
WIKTOREK Marcin
3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 3:2
6   B MACIUSZEK Wiesław
KRÓL Stanisław
X SYKTUS Jan
UBIK Jarosław
3:0 (11:8, 11:1, 11:5) 4:2
7   A URBAN Mariusz X SYKTUS Maciej 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 5:2
8   B MACIUSZEK Wiesław W WIKTOREK Marcin 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 6:2
9   D DZIEDZIAK Stanisław Y SYKTUS Jan 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 6:3
10   C KRÓL Stanisław Z UBIK Jarosław 2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 11:13, 9:11) 6:4
11   A URBAN Mariusz Y SYKTUS Jan 0:3 (6:11, 12:14, 4:11) 6:5
12   C KRÓL Stanisław W WIKTOREK Marcin 3:0 (11:1, 11:6, 11:4) 7:5
13   B MACIUSZEK Wiesław Z UBIK Jarosław 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 8:5
14   D WAZ Józef X SYKTUS Maciej 3:1 (10:12, 11:8, 11:2, 11:6) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu