V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-11-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 25 LUKS Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II
2021-11-26 18:00 26 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice IV 13:5
1   A MIŚKOWIEC Jerzy W PYZIK Anna 3:0 (12:10, 11:4, 11:1) 1:0
2   B MRÓZEK Jan X PYZIK Tomasz 1:3 (8:11, 11:7, 16:18, 8:11) 1:1
3   C BRZAZGOŃ Janusz Y HONKOWICZ Zuzanna 3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 11:3) 2:1
4   D SOLSKI Jacek Z MÓL Jakub 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:7) 3:1
5   A MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
W HONKOWICZ Zuzanna
MÓL Jakub
3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 4:1
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X PYZIK Anna
PYZIK Tomasz
3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 5:1
7   A MIŚKOWIEC Jerzy X PYZIK Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 6:1
8   B MRÓZEK Jan W PYZIK Anna 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:7) 7:1
9   D SOLSKI Jacek Y HONKOWICZ Zuzanna 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:8) 8:1
10   C BRZAZGOŃ Janusz Z MÓL Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 8:2
11   A MIŚKOWIEC Jerzy Y HONKOWICZ Zuzanna 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 9:2
12   C BRZAZGOŃ Janusz W PYZIK Anna 3:2 (11:7, 7:11, 11:7, 5:11, 11:8) 10:2
13   B MRÓZEK Jan Z MÓL Jakub 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 8:11, 16:18) 10:3
14   D SOLSKI Jacek X PYZIK Tomasz 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 8:11, 11:9) 11:3
15   A MIŚKOWIEC Jerzy Z MÓL Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 12:3
16   D DULIŃSKI Adrian W PYZIK Anna 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 2:11) 12:4
17   B MRÓZEK Jan Y HONKOWICZ Zuzanna 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:9) 13:4
18   C MICHAŁEK Jakub X PYZIK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 0:11) 13:5
2021-11-28 11:00 27 KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15
1   A TALAR Paweł W APOLA Edward 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 1:0
2   B KALICIŃSKI Mirosław X BOŃCZAK Stanisław 2:3 (4:11, 6:11, 12:10, 14:12, 4:11) 1:1
3   C KALICIŃSKI Radosław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) 1:2
4   D OPYD Dawid Z NIEPSUJ Mariusz 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) 1:3
5   A TALAR Paweł
OPYD Dawid
W BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 1:4
6   B KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
X MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
0:3 (5:11, 2:11, 3:11) 1:5
7   A TALAR Paweł X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 2:5
8   B KALICIŃSKI Mirosław W APOLA Edward 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 9:11) 2:6
9   D OPYD Dawid Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (4:11, 11:6, 8:11, 4:11) 2:7
10   C KALICIŃSKI Radosław Z NIEPSUJ Mariusz 0:3 (2:11, 2:11, 11:13) 2:8
11   A TALAR Paweł Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 5:11, 11:13) 2:9
12   C KALICIŃSKI Radosław W APOLA Edward 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 2:10
13   B KALICIŃSKI Mirosław Z NIEPSUJ Mariusz 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11) 2:11
14   D OPYD Dawid X BOŃCZAK Stanisław 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 2:12
15   A TALAR Paweł Z NIEPSUJ Mariusz 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 2:13
16   D OPYD Dawid W APOLA Edward 3:0 (11:6, 16:14, 11:2) 3:13
17   B KALICIŃSKI Mirosław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 3:14
18   C KALICIŃSKI Radosław X BOŃCZAK Stanisław 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 7:11) 3:15
2021-11-28 10:00 28 KSTS „Forhend” Muszyna - PTG „Sokół” Grybów 8:10
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy