V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-02 17:00 9 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice III 11:7
1   A WOŹNIAK Agnieszka W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 8:11) 0:1
2   B PARAIS Leszek X APOLA Edward 3:1 (14:12, 11:8, 8:11, 11:6) 1:1
3   C SOBOCIŃSKA Małgorzata Y MICHALEC Kazimierz 3:0 (11:7, 13:11, 11:5) 2:1
4   D KAWKA Maciej Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) 3:1
5   A PARAIS Leszek
KAWKA Maciej
W PRZYBYLSKI Piotr
MICHALEC Kazimierz
2:3 (8:11, 4:11, 13:11, 11:7, 8:11) 3:2
6   B WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
2:3 (9:11, 12:10, 11:4, 7:11, 9:11) 3:3
7   A WOŹNIAK Agnieszka X APOLA Edward 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 11:13, 11:7) 4:3
8   B PARAIS Leszek W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (11:6, 11:13, 5:11, 8:11) 4:4
9   D KAWKA Maciej Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 7:11) 4:5
10   C SOBOCIŃSKA Małgorzata Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 5:5
11   A WOŹNIAK Agnieszka Y MICHALEC Kazimierz 2:3 (11:9, 13:11, 10:12, 4:11, 7:11) 5:6
12   C SOBOCIŃSKA Małgorzata W PRZYBYLSKI Piotr 2:3 (9:11, 14:12, 11:3, 7:11, 9:11) 5:7
13   B PARAIS Leszek Z BOŃCZAK Stanisław 3:1 (11:9, 11:13, 11:4, 11:6) 6:7
14   D KAWKA Maciej X APOLA Edward 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 7:7
15   A WOŹNIAK Agnieszka Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) 8:7
16   D KAWKA Maciej W PRZYBYLSKI Piotr 3:2 (4:11, 9:11, 13:11, 11:9, 11:7) 9:7
17   B PARAIS Leszek Y MICHALEC Kazimierz 3:2 (4:11, 11:9, 12:10, 11:13, 11:8) 10:7
18   C SOBOCIŃSKA Małgorzata X APOLA Edward 3:0 (11:2, 11:7, 11:7) 11:7
2021-10-03 15:00 10 UKS „Płomień” Limanowa III - PTG „Sokół” Grybów 6:12
1   A SYKTUS Jan W URBAN Mariusz 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 0:1
2   B DYGAS Dawid X PĘKALA Andrzej 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:2
3   C DYGAS Roman Y GRUCA Marek 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 5:11) 0:3
4   D UBIK Jarosław Z WAZ Józef 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) 1:3
5   A UBIK Jarosław
DYGAS Roman
W GRUCA Marek
PĘKALA Andrzej
0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 1:4
6   B DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
X WAZ Józef
URBAN Mariusz
3:1 (13:11, 10:12, 11:9, 11:6) 2:4
7   A SYKTUS Jan X PĘKALA Andrzej 1:3 (4:11, 3:11, 13:11, 3:11) 2:5
8   B DYGAS Dawid W URBAN Mariusz 0:3 (2:11, 5:11, 4:11) 2:6
9   D UBIK Jarosław Y GRUCA Marek 2:3 (12:10, 13:11, 9:11, 9:11, 10:12) 2:7
10   C DYGAS Roman Z WAZ Józef 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:3) 3:7
11   A SYKTUS Jan Y GRUCA Marek 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:4) 4:7
12   C DYGAS Roman W URBAN Mariusz 2:3 (12:10, 6:11, 18:16, 9:11, 7:11) 4:8
13   B DYGAS Dawid Z WAZ Józef 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 7:11) 4:9
14   D UBIK Jarosław X PĘKALA Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 4:10
15   A SYKTUS Jan Z WAZ Józef 3:1 (7:11, 12:10, 11:3, 11:9) 5:10
16   D UBIK Jarosław W URBAN Mariusz 1:3 (7:11, 11:9, 3:11, 4:11) 5:11
17   B DYGAS Dawid Y GRUCA Marek 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 7:11, 13:11) 6:11
18   C SYKTUS Maciej X PĘKALA Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 6:12
2021-10-03 11:00 11 LUKS Lipie II - KSTS „Forhend” Muszyna 9:9
1   A OPIŁO Zygmunt W SZUBRYT Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B BOMBA Łukasz X ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 0:2
3   C SEKUŁA Grzegorz Y SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 1:2
4   D CEWKA Piotr Z PARA Maciej 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 2:2
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W SZUBRYT Tomasz
PARA Maciej
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:4) 3:2
6   B BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
X SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 3:3
7   A OPIŁO Zygmunt X ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 3:4
8   B BOMBA Łukasz W SZUBRYT Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 3:5
9   D CEWKA Piotr Y SUŁKOWSKI Jerzy 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) 3:6
10   C SEKUŁA Grzegorz Z PARA Maciej 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 4:6
11   A WOLAK Michał Y SUŁKOWSKI Jerzy 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 4:7
12   C SEKUŁA Grzegorz W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:9) 5:7
13   B BOMBA Łukasz Z PARA Maciej 3:1 (13:11, 5:11, 11:9, 11:3) 6:7
14   D CEWKA Piotr X ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 6:8
15   A WOLAK Michał Z PARA Maciej 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) 7:8
16   D CEWKA Piotr W SZUBRYT Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 7:9
17   B BOMBA Łukasz Y SUŁKOWSKI Jerzy 3:2 (13:11, 9:11, 3:11, 11:5, 11:8) 8:9
18   C SEKUŁA Grzegorz X ŚMIAŁEK Jerzy 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 13:11, 11:8) 9:9
2021-10-15 18:00 12 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa II 6:12
1   A MRÓZEK Jan W DUDZIK Grzegorz 1:3 (12:14, 13:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 11:1, 11:6) 1:1
3   C TRZÓPEK Oskar Y KALICIŃSKI Mirosław 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) 1:2
4   D MICHAŁEK Jakub Z TALAR Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 1:3
5   A MRÓZEK Jan
MICHAŁEK Jakub
W TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
2:3 (8:11, 9:11, 14:12, 11:9, 6:11) 1:4
6   B MIŚKOWIEC Jerzy
TRZÓPEK Oskar
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
1:3 (12:14, 11:9, 9:11, 9:11) 1:5
7   A MRÓZEK Jan X KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 2:5
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) 3:5
9   D MICHAŁEK Jakub Y KALICIŃSKI Mirosław 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 3:6
10   C TRZÓPEK Oskar Z TALAR Paweł 0:3 (3:11, 2:11, 1:11) 3:7
11   A MRÓZEK Jan Y KALICIŃSKI Mirosław 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 5:11) 3:8
12   C TRZÓPEK Oskar W DUDZIK Grzegorz 0:3 (1:11, 2:11, 7:11) 3:9
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z TALAR Paweł 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) 4:9
14   D MICHAŁEK Jakub X KALICIŃSKI Radosław 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 9:11) 4:10
15   A MRÓZEK Jan Z TALAR Paweł 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:8) 5:10
16   D MICHAŁEK Jakub W DUDZIK Grzegorz 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 5:11
17   B MIŚKOWIEC Jerzy Y KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 6:11
18   C TRZÓPEK Oskar X KALICIŃSKI Radosław 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy