V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-13 17:00 121 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków III 10:4
1   A TURECKI Jakub W DĄBEK Michał 1:3 (6:11, 14:16, 15:13, 5:11) 0:1
2   B PERZ Izabela X MAJDAK Rafał 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 1:1
3   C GAJ Milena Y DONIEC Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 2:1
4   D PAJORSKI Mateusz Z SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 3:1
5   A PERZ Izabela
GAJ Milena
W SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 17:15, 11:6) 4:1
6   B PAJORSKI Mateusz
PAWELEC Tomasz
X DĄBEK Michał
DONIEC Krzysztof
3:0 (11:8, 15:13, 11:7) 5:1
7   A TURECKI Jakub X MAJDAK Rafał 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:7) 6:1
8   B PERZ Izabela W DĄBEK Michał 2:3 (11:5, 8:11, 4:11, 17:15, 12:14) 6:2
9   D PAJORSKI Mateusz Y DONIEC Krzysztof 3:0 (11:3, 11:1, 11:6) 7:2
10   C GAJ Milena Z SZEWCZYK Hubert 3:0 (14:12, 11:9, 13:11) 8:2
11   A TURECKI Jakub Y DONIEC Krzysztof 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) 9:2
12   C GAJ Milena W DĄBEK Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 10:2
13   B PAWELEC Tomasz Z SZEWCZYK Hubert 1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 10:12) 10:3
14   D PAJORSKI Mateusz X MAJDAK Rafał 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 10:4
2022-01-08 12:00 122 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II 0:14 WO
1   A ELARGAWY Omar W KUŹNIAR Antoni 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) 1:0
2   B CHŁĘDOWSKI Jakub X RESZKA Adam 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) 2:0
3   C URBAN Paweł Y STROJEK Karol 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 3:0
4   D SŁONINA Adam Z PILCH Mikołaj 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 3:1
5   A CHŁĘDOWSKI Jakub
URBAN Paweł
W STROJEK Karol
KUŹNIAR Antoni
3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 4:1
6   B ELARGAWY Omar
SŁONINA Adam
X RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 4:11) 4:2
7   A ELARGAWY Omar X RESZKA Adam 3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:5) 5:2
8   B CHŁĘDOWSKI Jakub W KUŹNIAR Antoni 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 6:2
9   D SŁONINA Adam Y STROJEK Karol 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 6:3
10   C URBAN Paweł Z PILCH Mikołaj 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 7:3
11   A ELARGAWY Omar Y STROJEK Karol 3:1 (11:5, 2:11, 11:7, 11:9) 8:3
12   C URBAN Paweł W KUŹNIAR Antoni 1:3 (7:11, 11:6, 5:11, 9:11) 8:4
13   B CHŁĘDOWSKI Jakub Z PILCH Mikołaj 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 14:12) 9:4
14   D SŁONINA Adam X RESZKA Adam 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 9:5
2021-12-12 11:00 123 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska I 3:11
1   A MAREK Piotr W STRYJAKOWSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 1:0
2   B GONET Szymon X KORCZEK Łukasz 1:3 (12:10, 4:11, 8:11, 7:11) 1:1
3   C ŚWIĘCH Jarosław Y BUŁA Dominik 0:3 (7:11, 4:11, 2:11) 1:2
4   D SYSAK Tomasz Z NOWAK Artur 1:3 (3:11, 7:11, 11:7, 4:11) 1:3
5   A GONET Szymon
MAREK Piotr
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B ŚWIĘCH Jarosław
SYSAK Tomasz
X BUŁA Dominik
STRYJAKOWSKI Tomasz
1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 5:11) 1:5
7   A MAREK Piotr X KORCZEK Łukasz 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) 1:6
8   B GONET Szymon W STRYJAKOWSKI Tomasz 3:2 (11:5, 8:11, 11:8, 8:11, 11:5) 2:6
9   D SYSAK Tomasz Y BUŁA Dominik 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 6:11) 2:7
10   C ŚWIĘCH Jarosław Z NOWAK Artur 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 2:8
11   A MAREK Piotr Y BUŁA Dominik 1:3 (9:11, 6:11, 11:4, 2:11) 2:9
12   C ŚWIĘCH Jarosław W STRYJAKOWSKI Tomasz 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 4:11) 2:10
13   B GONET Szymon Z NOWAK Artur 3:1 (12:14, 11:4, 11:4, 12:10) 3:10
14   D SYSAK Tomasz X KORCZEK Łukasz 0:3 (3:11, 2:11, 3:11) 3:11
2021-12-11 15:00 124 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II
2021-12-12 16:30 125 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 14:0
1   A SĘK Rafał W ŻĄDŁO Damian 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:8) 1:0
2   B TOKARZ Paweł X MURZYN Maciej 3:1 (11:8, 9:11, 16:14, 11:3) 2:0
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 3:0
4   D GUMULA Marcin Z STALMACH Zbigniew 3:2 (9:11, 3:11, 11:8, 11:7, 16:14) 4:0
5   A SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
W ŻĄDŁO Damian
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:4, 13:11, 11:9) 5:0
6   B PIESZCZEK Mikołaj
GUMULA Marcin
X MURZYN Maciej
KUCHNIA Andrzej
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 6:0
7   A SĘK Rafał X MURZYN Maciej 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 7:0
8   B TOKARZ Paweł W ŻĄDŁO Damian 3:1 (11:3, 9:11, 11:2, 11:2) 8:0
9   D GUMULA Marcin Y KUCHNIA Andrzej 3:1 (10:12, 11:4, 12:10, 11:4) 9:0
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 13:11, 8:11, 11:7) 10:0
11   A SĘK Rafał Y KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 11:0
12   C PIESZCZEK Mikołaj W ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 12:0
13   B TOKARZ Paweł Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:1, 11:1, 11:8) 13:0
14   D GUMULA Marcin X MURZYN Maciej 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 14:0
2021-12-10 17:30 126 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 3:11
1   A CHOLEWA Kacper W STACHEL Artur 2:3 (11:7, 7:11, 4:11, 11:8, 8:11) 0:1
2   B STACHURA Magdalena X STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 1:1
3   C KOCHANOWSKI Mateusz Y GAJ Julia 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) 1:2
4   D NOWAK Mateusz Z JAKUBCZYK Weronika 1:3 (11:13, 11:7, 4:11, 14:16) 1:3
5   A NOWAK Mateusz
CHOLEWA Kacper
W STACHEL Bartłomiej
STACHEL Artur
1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 9:11) 1:4
6   B STACHURA Magdalena
STANISŁAWCZYK Maciej
X JAKUBCZYK Weronika
GAJ Julia
2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 3:11, 6:11) 1:5
7   A CHOLEWA Kacper X STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 2:5
8   B STACHURA Magdalena W STACHEL Artur 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 2:6
9   D STANISŁAWCZYK Maciej Y GAJ Julia 2:3 (10:12, 6:11, 11:7, 12:10, 8:11) 2:7
10   C KOCHANOWSKI Mateusz Z JAKUBCZYK Weronika 0:3 (5:11, 12:14, 6:11) 2:8
11   A CHOLEWA Kacper Y GAJ Julia 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 3:8
12   C KOCHANOWSKI Mateusz W STACHEL Artur 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 8:11) 3:9
13   B STACHURA Magdalena Z JAKUBCZYK Weronika 2:3 (5:11, 11:8, 11:8, 2:11, 5:11) 3:10
14   D STANISŁAWCZYK Maciej X STACHEL Bartłomiej 2:3 (11:7, 11:3, 4:11, 9:11, 8:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.