V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-23 13:30 103 LKS „Kłos” Olkusz II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 8:6
1   A KOWAL Łukasz W PAJORSKI Mateusz 3:2 (9:11, 11:9, 14:16, 11:4, 11:7) 1:0
2   B BALIK Robert X GAJ Milena 3:2 (11:6, 11:13, 11:5, 2:11, 12:10) 2:0
3   C NATKANIEC Michał Y PERZ Izabela 2:3 (11:7, 11:6, 11:13, 8:11, 9:11) 2:1
4   D CHOCHÓŁ Paweł Z KARWASIŃSKI Szymon 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 3:1
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W PERZ Izabela
GAJ Milena
2:3 (5:11, 8:11, 11:9, 11:3, 5:11) 3:2
6   B BALIK Robert
KOWAL Łukasz
X PAJORSKI Mateusz
KARWASIŃSKI Szymon
3:1 (12:10, 15:13, 5:11, 11:8) 4:2
7   A KOWAL Łukasz X GAJ Milena 1:3 (11:5, 6:11, 11:13, 5:11) 4:3
8   B BALIK Robert W PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 5:3
9   D CHOCHÓŁ Paweł Y PERZ Izabela 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:8) 6:3
10   C NATKANIEC Michał Z KARWASIŃSKI Szymon 3:2 (11:9, 7:11, 10:12, 14:12, 12:10) 7:3
11   A KOWAL Łukasz Y PERZ Izabela 1:3 (11:2, 8:11, 6:11, 10:12) 7:4
12   C NATKANIEC Michał W TURECKI Jakub 2:3 (9:11, 11:3, 8:11, 11:7, 7:11) 7:5
13   B BALIK Robert Z KARWASIŃSKI Szymon 3:2 (11:6, 11:5, 6:11, 10:12, 12:10) 8:5
14   D CHOCHÓŁ Paweł X GAJ Milena 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11) 8:6
2021-10-23 15:00 104 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV
2021-10-15 18:00 105 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12
1   A NOWAK Mateusz W MAREK Piotr 2:3 (11:9, 5:11, 4:11, 11:5, 6:11) 0:1
2   B STACHURA Magdalena X GONET Szymon 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 0:2
3   C CHOLEWA Kacper Y ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 0:3
4   D KOCHANOWSKI Mateusz Z SYSAK Tomasz 0:3 (11:13, 8:11, 9:11) 0:4
5   A STACHURA Magdalena
KOCHANOWSKI Tomasz
W SYSAK Tomasz
MAREK Piotr
3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:8) 1:4
6   B NOWAK Mateusz
CHOLEWA Kacper
X ŚWIĘCH Jarosław
GONET Szymon
3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 2:4
7   A NOWAK Mateusz X GONET Szymon 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 2:5
8   B STACHURA Magdalena W MAREK Piotr 1:3 (4:11, 11:6, 5:11, 12:14) 2:6
9   D KOCHANOWSKI Mateusz Y ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 2:7
10   C CHOLEWA Kacper Z SYSAK Tomasz 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 2:8
11   A NOWAK Mateusz Y ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (8:11, 8:11, 20:22) 2:9
12   C NOWAK Tomasz W MAREK Piotr 0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 2:10
13   B KOCHANOWSKI Tomasz Z SYSAK Tomasz 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 8:11) 2:11
14   D WOLANIN Kacper X GONET Szymon 0:3 (4:11, 8:11, 13:15) 2:12
2021-10-20 19:00 106 LKS „Wisła” Rząska I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 5:9
1   A BUŁA Dominik W SĘK Rafał 0:3 (9:11, 6:11, 1:11) 0:1
2   B NOWAK Artur X TOKARZ Paweł 2:3 (11:9, 14:12, 5:11, 10:12, 9:11) 0:2
3   C KORCZEK Łukasz Y NEUMANN Jacek 3:0 (11:1, 11:1, 14:12) 1:2
4   D STRYJAKOWSKI Tomasz Z PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 1:3
5   A BUŁA Dominik
STRYJAKOWSKI Tomasz
W SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
0:3 (12:14, 4:11, 2:11) 1:4
6   B KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
X NEUMANN Jacek
PIESZCZEK Mikołaj
3:2 (6:11, 12:14, 11:6, 11:5, 11:8) 2:4
7   A BUŁA Dominik X TOKARZ Paweł 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 3:11) 2:5
8   B NOWAK Artur W SĘK Rafał 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 7:11) 2:6
9   D STRYJAKOWSKI Tomasz Y NEUMANN Jacek 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 16:18) 2:7
10   C KORCZEK Łukasz Z PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (8:11, 11:7, 11:2, 11:7) 3:7
11   A BUŁA Dominik Y NEUMANN Jacek 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9) 4:7
12   C KORCZEK Łukasz W SĘK Rafał 0:3 (4:11, 8:11, 2:11) 4:8
13   B NOWAK Artur Z PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (14:12, 11:8, 12:10) 5:8
14   D STRYJAKOWSKI Tomasz X TOKARZ Paweł 0:3 (1:11, 6:11, 8:11) 5:9
2021-10-19 17:30 107 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1
1   A PIRÓG Paweł W MARDOSZ Maciej 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 1:0
2   B RESZKA Adam X STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 2:0
3   C KUŹNIAR Antoni Y STACHEL Artur 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 3:0
4   D PILCH Mikołaj Z MARDOSZ Zuzanna 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 4:0
5   A PIRÓG Paweł
KUŹNIAR Antoni
W STACHEL Artur
MARDOSZ Maciej
3:0 (12:10, 11:3, 14:12) 5:0
6   B RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
X STACHEL Bartłomiej
MARDOSZ Zuzanna
3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 6:0
7   A NAWARA Franciszek X STACHEL Bartłomiej 3:0 (13:11, 11:9, 11:6) 7:0
8   B RESZKA Adam W MARDOSZ Maciej 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:5) 8:0
9   D PILCH Mikołaj Y STACHEL Artur 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 11:3) 9:0
10   C KUŹNIAR Antoni Z MARDOSZ Zuzanna 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) 10:0
11   A NAWARA Franciszek Y STACHEL Artur 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 10:1
12   C KUŹNIAR Antoni W MARDOSZ Maciej 3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:6) 11:1
13   B RESZKA Adam Z MARDOSZ Zuzanna 3:0 (11:1, 11:9, 11:4) 12:1
14   D PILCH Mikołaj X STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 13:1
2021-10-23 12:30 108 MKS „Centrum” Kraków III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4
1   A SZEWCZYK Hubert W POPIELAK Maciej 3:0 (11:7, 11:3, 11:1) 1:0
2   B SZEWCZYK Maria X KUCHNIA Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 2:11) 1:1
3   C DĄBEK Michał Y ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 2:1
4   D YEUNG Arvin Z MURZYN Maciej 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:4) 3:1
5   A SZEWCZYK Maria
DĄBEK Michał
W ŻĄDŁO Damian
POPIELAK Maciej
0:3 (10:12, 4:11, 6:11) 3:2
6   B SZEWCZYK Hubert
YEUNG Arvin
X MURZYN Maciej
KUCHNIA Andrzej
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 4:2
7   A SZEWCZYK Hubert X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 5:2
8   B SZEWCZYK Maria W POPIELAK Maciej 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 9:11) 5:3
9   D YEUNG Arvin Y ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) 6:3
10   C DĄBEK Michał Z MURZYN Maciej 3:2 (8:11, 11:8, 5:11, 11:8, 11:6) 7:3
11   A SZEWCZYK Hubert Y ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:5, 12:10, 11:4) 8:3
12   C DĄBEK Michał W POPIELAK Maciej 3:0 (11:8, 11:2, 11:2) 9:3
13   B SZEWCZYK Maria Z MURZYN Maciej 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) 9:4
14   D YEUNG Arvin X KUCHNIA Andrzej 3:0 (13:11, 11:4, 11:3) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.