V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-12-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-22 17:00 17 MKS „Radość” Gorlice III - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4 tak
1   A HONKOWICZ Kacper W PRZYBYLSKI Piotr 2:3 (11:8, 11:6, 4:11, 6:11, 4:11) 0:1
2   B BOŃCZAK Stanisław X TUTAK Antoni 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 1:1
3   C MICHALEC Kazimierz Y MÓL Jakub 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:9) 2:1
4   D OPIELA Bronisław Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 3:1
5   A MICHALEC Kazimierz
HONKOWICZ Kacper
W PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
3:2 (11:6, 11:13, 9:11, 11:8, 11:9) 4:1
6   B OPIELA Bronisław
BOŃCZAK Stanisław
X KANTOR Jan
MÓL Jakub
1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 5:11) 4:2
7   A HONKOWICZ Kacper X TUTAK Antoni 3:2 (12:10, 4:11, 11:9, 8:11, 13:11) 5:2
8   B BOŃCZAK Stanisław W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 7:11) 5:3
9   D OPIELA Bronisław Y MÓL Jakub 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 10:12) 5:4
10   C MICHALEC Kazimierz Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 6:4
11   A HONKOWICZ Kacper Y MÓL Jakub 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 7:4
12   C MICHALEC Kazimierz W PRZYBYLSKI Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 8:4
13   B BOŃCZAK Stanisław Z NIEPSUJ Mariusz 3:2 (8:11, 9:11, 12:10, 11:9, 13:11) 9:4
14   D APOLA Edward X TUTAK Antoni 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 13:11, 11:9) 10:4
15   A HONKOWICZ Kacper Z NIEPSUJ Mariusz 3:2 (11:8, 7:11, 11:6, 10:12, 11:8) 11:4
16   D APOLA Edward W KANTOR Jan 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 12:10) 12:4
17   B BOŃCZAK Stanisław Y MÓL Jakub 3:2 (10:12, 13:11, 10:12, 11:9, 11:8) 13:4
18   C MICHALEC Kazimierz X TUTAK Antoni 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 14:4
2020-12-06 11:00 18 LUKS Lipie II - UKS „Płomień” Limanowa III 6:12 tak
1   A WOLAK Michał W SYKTUS Jan 3:1 (11:8, 11:6, 4:11, 11:3) 1:0
2   B BOMBA Łukasz X DOMITER Julia 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) 1:1
3   C SEKUŁA Grzegorz Y MENSFELD Natalia 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 13:11) 2:1
4   D ROSIEK Jakub Z DYGAS Dawid 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 6:11) 2:2
5   A SEKUŁA Grzegorz
BOMBA Łukasz
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
2:3 (7:11, 11:5, 11:7, 5:11, 6:11) 2:3
6   B OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
X DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 5:11, 14:12) 3:3
7   A WOLAK Michał X DOMITER Julia 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 3:4
8   B BOMBA Łukasz W SYKTUS Jan 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 3:5
9   D ROSIEK Jakub Y MENSFELD Natalia 2:3 (4:11, 12:10, 11:8, 8:11, 5:11) 3:6
10   C SEKUŁA Grzegorz Z DYGAS Dawid 3:1 (11:8, 14:16, 11:6, 11:2) 4:6
11   A WOLAK Michał Y MENSFELD Natalia 2:3 (11:5, 7:11, 7:11, 12:10, 5:11) 4:7
12   C SEKUŁA Grzegorz W SYKTUS Jan 3:1 (11:2, 3:11, 11:4, 12:10) 5:7
13   B BOMBA Łukasz Z DYGAS Dawid 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) 5:8
14   D ROSIEK Jakub X DOMITER Julia 0:3 (2:11, 8:11, 9:11) 5:9
15   A WOLAK Michał Z DYGAS Dawid 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:5, 11:7) 6:9
16   D CEWKA Piotr W SYKTUS Jan 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 6:10
17   B BOMBA Łukasz Y MENSFELD Natalia 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 6:11
18   C SROMEK Bartłomiej X DOMITER Julia 0:3 (1:11, 1:11, 2:11) 6:12
2020-12-04 18:00 19 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9 tak
1   A RYBOWICZ Rafał W WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:9) 1:0
2   B ŻAROWSKA Sonia X LEŚNIAK Kamil 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) 1:1
3   C JANIKOWSKI Sławomir Y TROJAN Marek 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:5) 2:1
4   D KAWKA Maciej Z MÓŁKA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 3:1
5   A OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
W TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
3:0 (11:7, 12:10, 11:4) 4:1
6   B RYBOWICZ Rafał
KAWKA Maciej
X WOŹNIAK Agnieszka
LEŚNIAK Kamil
3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:8) 5:1
7   A RYBOWICZ Rafał X LEŚNIAK Kamil 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 9:11) 5:2
8   B ŻAROWSKA Sonia W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (12:14, 8:11, 6:11) 5:3
9   D KAWKA Maciej Y TROJAN Marek 3:1 (7:11, 13:11, 11:7, 13:11) 6:3
10   C JANIKOWSKI Sławomir Z MÓŁKA Krzysztof 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) 7:3
11   A RYBOWICZ Rafał Y TROJAN Marek 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 8:3
12   C JANIKOWSKI Sławomir W WOŹNIAK Agnieszka 3:2 (11:9, 7:11, 11:13, 11:8, 11:8) 9:3
13   B ŻAROWSKA Sonia Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (11:5, 8:11, 11:13, 4:11) 9:4
14   D KAWKA Maciej X LEŚNIAK Kamil 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 8:11) 9:5
15   A OBRZUT Tomasz Z MÓŁKA Krzysztof 0:3 (14:16, 11:13, 8:11) 9:6
16   D KAWKA Maciej W WOŹNIAK Agnieszka 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 12:10, 10:12) 9:7
17   B ŻAROWSKA Sonia Y TROJAN Marek 2:3 (5:11, 9:11, 16:14, 11:5, 4:11) 9:8
18   C JANIKOWSKI Sławomir X LEŚNIAK Kamil 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:13) 9:9
2020-12-04 18:00 20 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 11:7 tak
1   A MRÓZEK Jan W OPYD Artur 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 0:1
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X NIEĆ Andrzej 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 1:1
3   C PIĘTOŃ Robert Y SZAREK Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 2:1
4   D PIETRZAK Krzysztof Z DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 3:1
5   A MRÓZEK Jan
PIETRZAK Krzysztof
W NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:5) 4:1
6   B PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
X DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:8) 5:1
7   A MRÓZEK Jan X NIEĆ Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 5:2
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W OPYD Artur 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 5:3
9   D PIETRZAK Krzysztof Y SZAREK Marcin 3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:3, 11:9) 6:3
10   C PIĘTOŃ Robert Z DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 7:3
11   A MRÓZEK Jan Y SZAREK Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 7:4
12   C PIĘTOŃ Robert W OPYD Artur 2:3 (11:9, 11:9, 1:11, 8:11, 9:11) 7:5
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z DUDZIK Grzegorz 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 12:10) 8:5
14   D PIETRZAK Krzysztof X NIEĆ Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 9:5
15   A MRÓZEK Jan Z DUDZIK Grzegorz 0:3 (6:11, 2:11, 4:11) 9:6
16   D PIETRZAK Krzysztof W OPYD Artur 3:1 (15:13, 17:15, 6:11, 15:13) 10:6
17   B MIŚKOWIEC Jerzy Y SZAREK Marcin 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 6:11) 10:7
18   C PIĘTOŃ Robert X NIEĆ Andrzej 3:2 (11:13, 11:5, 8:11, 11:6, 11:9) 11:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy