V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-11 11:00 1 TKKF Dobczyce - PKS „Porta” Kraków 8:6 tak
1   A ZAKRZYŃSKI Wojciech W MAŚLONG Mirosław 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 0:1
2   B BAJER Grzegorz X DZIAŁEK Mateusz 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 9:11) 0:2
3   C ZLEZARCZYK Rafał Y PORĘBSKI Marcin 2:3 (11:9, 6:11, 6:11, 11:9, 6:11) 0:3
4   D NOWAK Jakub Z KMIEĆ Paweł 3:1 (12:14, 11:5, 11:7, 11:9) 1:3
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W MAŚLONG Mirosław
KMIEĆ Paweł
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 2:3
6   B ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
X SUSKI Karol
DZIAŁEK Mateusz
3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 3:3
7   A ZAKRZYŃSKI Wojciech X DZIAŁEK Mateusz 2:3 (11:8, 2:11, 10:12, 11:9, 3:11) 3:4
8   B BAJER Grzegorz W MAŚLONG Mirosław 3:2 (8:11, 11:9, 13:11, 9:11, 11:3) 4:4
9   D NOWAK Jakub Y PORĘBSKI Marcin 2:3 (9:11, 11:5, 13:11, 9:11, 8:11) 4:5
10   C ZLEZARCZYK Rafał Z KMIEĆ Paweł 3:2 (5:11, 13:15, 12:10, 11:9, 11:3) 5:5
11   A ZAKRZYŃSKI Wojciech Y PORĘBSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 6:5
12   C ZLEZARCZYK Rafał W MAŚLONG Mirosław 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 9:11) 6:6
13   B BAJER Grzegorz Z SUSKI Karol 3:1 (12:10, 11:5, 11:13, 11:6) 7:6
14   D NOWAK Jakub X DZIAŁEK Mateusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:3, 11:8) 8:6
2020-10-04 14:00 2 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Siemacha” Kraków II 14:0
1   A TOKARZ Paweł W PIRÓG Paweł 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 5:11, 11:4) 1:0
2   B ZĘBALA Paweł X MARKIEWICZ Michał 3:0 (15:13, 11:6, 11:5) 2:0
3   C FERDEK Marek Y RESZKA Adam 3:0 (11:8, 11:2, 11:1) 3:0
4   D ZĘBALA Mateusz Z MARKIEWICZ Zbigniew 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:2) 4:0
5   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
W MARKIEWICZ Zbigniew
RESZKA Adam
3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 5:0
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 6:0
7   A TOKARZ Paweł X MARKIEWICZ Michał 3:0 (14:12, 11:7, 11:3) 7:0
8   B ZĘBALA Paweł W PIRÓG Paweł 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:9) 8:0
9   D ZĘBALA Mateusz Y RESZKA Adam 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 9:0
10   C FERDEK Marek Z MARKIEWICZ Zbigniew 3:2 (9:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:2) 10:0
11   A TOKARZ Paweł Y RESZKA Adam 3:1 (11:4, 6:11, 11:3, 11:8) 11:0
12   C PIESZCZEK Włodzimierz W PIRÓG Paweł 3:1 (11:5, 17:15, 8:11, 14:12) 12:0
13   B ZĘBALA Paweł Z MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 13:0
14   D ZĘBALA Mateusz X MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 11:2, 11:8) 14:0
2020-10-04 11:00 3 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 10:4 tak
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W SZOSTAK Michał 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 1:0
2   B DŹWIG Andrzej X PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:6) 2:0
3   C PORADZISZ Michał Y FILIPEK Angelika 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:7) 3:0
4   D ŻĄDŁO Piotr Z KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 3:1
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
DŹWIG Andrzej
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:2 (11:9, 12:14, 12:10, 11:13, 13:11) 4:1
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
3:2 (11:9, 11:7, 9:11, 9:11, 11:8) 5:1
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:9) 6:1
8   B DŹWIG Andrzej W SZOSTAK Michał 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) 7:1
9   D ŻĄDŁO Piotr Y FILIPEK Angelika 3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:8, 11:9) 8:1
10   C PORADZISZ Michał Z KLIMCZAK Marek 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 8:2
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 9:2
12   C PORADZISZ Michał W SZOSTAK Michał 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 10:2
13   B DŹWIG Andrzej Z KLIMCZAK Marek 2:3 (10:12, 14:12, 11:9, 6:11, 10:12) 10:3
14   D ŻĄDŁO Piotr X PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 10:4
2020-10-04 15:30 4 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 4:10 tak
1   A ROMANOWSKI Cezary W TRZECIAK Jacek 3:1 (11:7, 11:13, 11:5, 13:11) 1:0
2   B PUU Aarne X IMIELSKI Marcin 3:2 (6:11, 11:9, 5:11, 11:9, 11:8) 2:0
3   C ŁABĘDŹ Janusz Y BALIK Robert 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 2:1
4   D REPTAK Grzegorz Z CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 2:2
5   A ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
W TRZECIAK Jacek
CHOCHÓŁ Paweł
0:3 (2:11, 7:11, 3:11) 2:3
6   B PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
X BALIK Robert
IMIELSKI Marcin
2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 4:11, 11:13) 2:4
7   A ROMANOWSKI Cezary X IMIELSKI Marcin 1:3 (5:11, 2:11, 11:7, 9:11) 2:5
8   B PUU Aarne W TRZECIAK Jacek 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) 2:6
9   D REPTAK Grzegorz Y BALIK Robert 0:3 (2:11, 3:11, 7:11) 2:7
10   C ŁABĘDŹ Janusz Z CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (3:11, 5:11, 11:6, 4:11) 2:8
11   A ROMANOWSKI Cezary Y MOTYKA Rafał 3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:9) 3:8
12   C ŁABĘDŹ Janusz W TRZECIAK Jacek 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) 3:9
13   B PUU Aarne Z CHOCHÓŁ Paweł 3:0 (11:5, 11:5, 14:12) 4:9
14   D REPTAK Grzegorz X IMIELSKI Marcin 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 4:10
2020-10-03 10:00 5 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków IV 0:14
1   A KARWASIŃSKI Szymon W DIETRICH Aleksander 2:3 (8:11, 11:8, 5:11, 11:7, 10:12) 0:1
2   B MIERNIK Jan X ŁAKOMY Mariusz 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) 0:2
3   C PAWELEC Tomasz Y MAJDAK Rafał 2:3 (6:11, 7:11, 12:10, 11:9, 4:11) 0:3
4   D MARCHEWKA Rafał Z PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 0:4
5   A MARCHEWKA Rafał
PAWELEC Tomasz
W MAJDAK Rafał
ŁAKOMY Mariusz
0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 0:5
6   B MIERNIK Jan
KARWASIŃSKI Szymon
X PIESZCZEK Mikołaj
DIETRICH Aleksander
1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 10:12) 0:6
7   A KARWASIŃSKI Szymon X ŁAKOMY Mariusz 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 3:11) 0:7
8   B MIERNIK Jan W DIETRICH Aleksander 2:3 (8:11, 6:11, 11:8, 11:9, 8:11) 0:8
9   D MARCHEWKA Rafał Y MAJDAK Rafał 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 0:9
10   C PAWELEC Tomasz Z PIESZCZEK Mikołaj 2:3 (11:3, 9:11, 11:7, 9:11, 4:11) 0:10
11   A KARWASIŃSKI Szymon Y MAJDAK Rafał 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 4:11) 0:11
12   C PAWELEC Tomasz W DIETRICH Aleksander 1:3 (4:11, 11:7, 9:11, 9:11) 0:12
13   B MIERNIK Jan Z PIESZCZEK Mikołaj 2:3 (11:8, 4:11, 10:12, 12:10, 5:11) 0:13
14   D MARCHEWKA Rafał X ŁAKOMY Mariusz 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.