II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2020-12-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-05 11:00 43 UKS „Płomień” Limanowa - UKS MOSiR Dukla 10:0
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X KOPCZYK Hubert 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 1:0
2 2 C KOSMAL Dawid W KIEŁT Dawid 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 2:0
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y OLBRYCHT Michał 3:1 (11:9, 13:11, 10:12, 11:4) 3:0
4 2 D GAIK Krystian Z GAŁUSZKA Jacek 3:1 (7:11, 11:5, 11:4, 11:6) 4:0
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 5:0
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W KIEŁT Dawid
KOPCZYK Hubert
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 6:0
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y OLBRYCHT Michał 3:0 (12:10, 11:5, 15:13) 7:0
8 2 C KOSMAL Dawid Z GAŁUSZKA Jacek 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 8:0
9 1 B MICHALCZYK Jakub X KOPCZYK Hubert 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) 9:0
10 2 D GAIK Krystian W KIEŁT Dawid 3:2 (11:2, 7:11, 11:3, 4:11, 11:9) 10:0
2020-12-05 16:00 44 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6
1 1 A KLAG Tomasz X JANIK Tomasz 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:9) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W OSIKA Sławomir 3:1 (12:10, 5:11, 11:7, 11:9) 2:0
3 1 B SUBIK Filip Y BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (7:11, 3:11, 2:11) 2:1
4 2 D CZYSZCZOŃ Jakub Z CHYC Tomasz 0:3 (11:13, 5:11, 10:12) 2:2
5 1 A CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
X BIAŁCZYK Łukasz
JANIK Tomasz
3:1 (6:11, 11:6, 12:10, 14:12) 3:2
6 2 C SUBIK Filip
MOZDYNIEWICZ Marek
W CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
0:3 (10:12, 9:11, 10:12) 3:3
7 1 A KLAG Tomasz Y BIAŁCZYK Łukasz 2:3 (7:11, 5:11, 11:6, 11:5, 9:11) 3:4
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z CHYC Tomasz 3:2 (10:12, 7:11, 11:9, 11:8, 11:9) 4:4
9 1 B SUBIK Filip X JANIK Tomasz 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 4:11) 4:5
10 2 D CZYSZCZOŃ Jakub W OSIKA Sławomir 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 4:6
2020-12-01 19:15 45 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 10:0
1 1 A SPOREK Szymon X FURMANKIEWICZ Paweł 3:0 (11:4, 11:1, 11:3) 1:0
2 2 C FLAUMENHAFT Jacek W SZCZEPANIK Konrad 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 2:0
3 1 B JURCZAK Michał Y ANTOSIAK Daniel 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:6) 3:0
4 2 D CHMIELOWSKI Jakub Z SOBOTA Andrzej 3:0 (11:4, 12:10, 11:2) 4:0
5 1 A JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
X ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
3:0 (11:7, 11:3, 12:10) 5:0
6 2 C FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
W SOBOTA Andrzej
SZCZEPANIK Konrad
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 6:0
7 1 A SPOREK Szymon Y ANTOSIAK Daniel 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 7:0
8 2 C FLAUMENHAFT Jacek Z SOBOTA Andrzej 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 8:0
9 1 B JURCZAK Michał X FURMANKIEWICZ Paweł 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) 9:0
10 2 D CHMIELOWSKI Jakub W SZCZEPANIK Konrad 3:0 (13:11, 11:8, 11:4) 10:0
do ustalenia 46 „Kolping” Jarosław II - LUKS „Galux” Skrzyszów
2020-12-05 16:00 47 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 tak
1 1 A ZAKRZYŃSKI Dominik X BOLSĘGA Paweł 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) 1:0
2 2 C GDULA Adam W MADZULA Paweł 2:3 (14:12, 4:11, 11:8, 10:12, 7:11) 1:1
3 1 B MAGULSKI Damian Y KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) 1:2
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z KAIM Adrian 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 1:3
5 1 A MAGULSKI Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
X KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
0:3 (8:11, 6:11, 2:11) 1:4
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:1 (11:4, 9:11, 11:5, 11:7) 2:4
7 1 A ZAKRZYŃSKI Dominik Y KOŁODZIEJ Szymon 3:2 (7:11, 11:8, 11:4, 8:11, 11:3) 3:4
8 2 C GDULA Adam Z KAIM Adrian 2:3 (11:4, 8:11, 12:10, 7:11, 4:11) 3:5
9 1 B MAGULSKI Damian X BOLSĘGA Paweł 1:3 (11:5, 9:11, 3:11, 11:13) 3:6
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W MADZULA Paweł 2:3 (9:11, 7:11, 11:3, 12:10, 5:11) 3:7
2020-11-28 17:00 48 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5 tak
1 1 A KNAGA Łukasz X KIEROŃSKI Adam 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 1:0
2 2 C KARMOLIŃSKI Maciej W PUSZKARIOW Konstantyn 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 10:12) 1:1
3 1 B KOŁEK Maciej Y MARCINOWSKI Krzysztof 2:3 (3:11, 11:8, 7:11, 11:7, 7:11) 1:2
4 2 D SZTWIERTNIA Ilona Z BŁOCHO Przemysław 3:2 (6:11, 11:6, 11:5, 3:11, 11:4) 2:2
5 1 A BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 7:11) 2:3
6 2 C KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
W KIEROŃSKI Adam
BŁOCHO Przemysław
3:1 (8:11, 11:6, 11:2, 11:8) 3:3
7 1 A KNAGA Łukasz Y MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 2:11, 3:11) 3:4
8 2 C KARMOLIŃSKI Maciej Z BŁOCHO Przemysław 3:2 (11:5, 11:4, 7:11, 1:11, 11:2) 4:4
9 1 B KOŁEK Maciej X KIEROŃSKI Adam 3:1 (12:10, 9:11, 11:9, 11:7) 5:4
10 2 D SZTWIERTNIA Ilona W PUSZKARIOW Konstantyn 1:3 (10:12, 5:11, 13:11, 3:11) 5:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy