IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2018-12-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-15 13:00 49 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
2018-12-16 10:30 50 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ II 4:10 tak
1   A KURCZYNA Łukasz W SUBIK Filip 3:2 (11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 11:5) 1:0
2   B BRUZDA Rafał X RÓŻAŃSKI Damian 2:3 (5:11, 11:9, 11:8, 12:14, 9:11) 1:1
3   C WOJDYŁA Dominik Y WĄSIK Marcin 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 1:2
4   D PIĄSTKA Michał Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (7:11, 12:14, 9:11) 1:3
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
2:3 (10:12, 11:4, 11:9, 5:11, 10:12) 1:4
6   B WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
X SUBIK Filip
RÓŻAŃSKI Damian
2:3 (4:11, 5:11, 11:8, 11:6, 5:11) 1:5
7   A KURCZYNA Łukasz X RÓŻAŃSKI Damian 3:2 (6:11, 11:2, 8:11, 11:4, 11:3) 2:5
8   B BRUZDA Rafał W SUBIK Filip 2:3 (11:7, 13:15, 12:10, 7:11, 4:11) 2:6
9   D PIĄSTKA Michał Y WĄSIK Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 2:7
10   C WOJDYŁA Dominik Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (11:8, 10:12, 5:11, 4:11) 2:8
11   A KURCZYNA Łukasz Y WĄSIK Marcin 2:3 (5:11, 2:11, 11:8, 11:9, 6:11) 2:9
12   C WOJDYŁA Dominik W SUBIK Filip 3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 5:11, 12:10) 3:9
13   B BRUZDA Rafał Z KLAG Wiktor 3:2 (11:9, 11:7, 8:11, 4:11, 11:5) 4:9
14   D PIĄSTKA Michał X RÓŻAŃSKI Damian 2:3 (11:7, 9:11, 12:10, 7:11, 7:11) 4:10
2019-01-05 11:00 51 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 4:10 tak
1   A BIEL Jakub W PIEKARCZYK Michał 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:5) 1:0
2   B MIKRUT Jakub X WÓJCIK Krzysztof 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 4:11) 1:1
3   C PIETRZYK Marcin Y MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 1:2
4   D WOJCIACZYK Antoni Z KRUPA Cezary 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 7:11) 1:3
5   A BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
3:2 (12:10, 11:9, 7:11, 10:12, 11:9) 2:3
6   B WOJCIACZYK Antoni
MIKRUT Jakub
X WODNIAK Kamil
WÓJCIK Krzysztof
2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 12:10, 7:11) 2:4
7   A BIEL Jakub X WÓJCIK Krzysztof 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 10:12) 2:5
8   B MIKRUT Jakub W PIEKARCZYK Michał 0:3 (4:11, 10:12, 6:11) 2:6
9   D WOJCIACZYK Antoni Y MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 2:7
10   C PIETRZYK Marcin Z KRUPA Cezary 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 2:8
11   A BIEL Jakub Y WODNIAK Kamil 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 8:11, 12:10) 3:8
12   C PIETRZYK Marcin W PIEKARCZYK Michał 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 8:11) 3:9
13   B MIKRUT Jakub Z KRUPA Cezary 1:3 (11:8, 2:11, 9:11, 9:11) 3:10
14   D WOJCIACZYK Antoni X WÓJCIK Krzysztof 3:2 (8:11, 5:11, 11:9, 11:8, 11:8) 4:10
2018-12-21 18:00 52 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 0:14 tak
1   A BOBAK Piotr W NALEPA Maciej 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B KAJFASZ Bogdan X DŹWIG Andrzej 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 1:11) 0:2
3   C OCHMAN Michał Y CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (6:11, 5:11, 1:11) 0:3
4   D BOBAK Jacek Z STALMACH Zbigniew 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 0:4
5   A PIETRAŃCZYK Jacek
OCHMAN Michał
W CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 0:5
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
0:3 (9:11, 7:11, 4:11) 0:6
7   A BOBAK Piotr X DŹWIG Andrzej 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) 0:7
8   B KAJFASZ Bogdan W NALEPA Maciej 0:3 (7:11, 2:11, 2:11) 0:8
9   D BOBAK Jacek Y CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:9
10   C OCHMAN Michał Z STALMACH Zbigniew 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 6:11) 0:10
11   A PIETRAŃCZYK Jacek Y CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) 0:11
12   C OCHMAN Michał W NALEPA Maciej 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 0:12
13   B KAJFASZ Bogdan Z STALMACH Zbigniew 2:3 (4:11, 4:11, 11:6, 11:7, 9:11) 0:13
14   D BOBAK Jacek X DŹWIG Andrzej 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 0:14
2018-12-14 18:00 53 KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 tak
1   A GRONDALCZYK Adrian W CYGANKIEWICZ Filip 3:2 (11:4, 11:2, 10:12, 9:11, 11:7) 1:0
2   B MAMOŃ Wojciech X SZCZEBAK Jerzy 3:0 (15:13, 11:9, 11:7) 2:0
3   C CHOJNA Dawid Y KOPACKI Paweł 0:3 (10:12, 6:11, 3:11) 2:1
4   D WARMUZ Kamil Z KUSIAK Franciszek 3:2 (13:11, 11:6, 9:11, 9:11, 11:6) 3:1
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W SZCZEBAK Jerzy
CYGANKIEWICZ Filip
3:0 (11:5, 14:12, 11:6) 4:1
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
1:3 (10:12, 4:11, 11:9, 8:11) 4:2
7   A GRONDALCZYK Adrian X SZCZEBAK Jerzy 3:0 (14:12, 11:3, 11:3) 5:2
8   B MAMOŃ Wojciech W CYGANKIEWICZ Filip 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 6:2
9   D WARMUZ Kamil Y KOPACKI Paweł 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 3:11) 6:3
10   C CHOJNA Dawid Z KUSIAK Franciszek 3:1 (11:6, 4:11, 12:10, 13:11) 7:3
11   A GRONDALCZYK Adrian Y KOPACKI Paweł 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 13:15) 7:4
12   C CHOJNA Dawid W CYGANKIEWICZ Filip 1:3 (12:14, 3:11, 12:10, 8:11) 7:5
13   B MAMOŃ Wojciech Z KUSIAK Franciszek 3:1 (13:11, 8:11, 11:7, 11:5) 8:5
14   D WARMUZ Kamil X SZCZEBAK Jerzy 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 8:6
2018-12-15 16:15 54 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS KSOS Kraków II 13:1 tak
1   A CELARY Mateusz W STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X RAJTAR Marek 3:1 (11:8, 6:11, 11:5, 11:6) 2:0
3   C ZAWADZKA Emilia Y PĘCZEK Mateusz 3:1 (13:11, 8:11, 11:6, 11:7) 3:0
4   D TURECKI Kacper Z ROBAK Wiktor 3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:6) 4:0
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 5:0
6   B ZAWADZKA Emilia
TURECKI Kacper
X ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
3:1 (11:3, 16:14, 9:11, 11:6) 6:0
7   A CELARY Mateusz X RAJTAR Marek 3:1 (11:2, 14:12, 4:11, 11:7) 7:0
8   B KOŁOS Arkadiusz W STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 8:0
9   D TURECKI Kacper Y PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 9:0
10   C ZAWADZKA Emilia Z ROBAK Wiktor 3:2 (9:11, 14:12, 10:12, 11:8, 11:4) 10:0
11   A CELARY Mateusz Y PĘCZEK Mateusz 3:0 (13:11, 11:2, 11:7) 11:0
12   C ZAWADZKA Emilia W STOCHEL Adam 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) 12:0
13   B KOŁOS Arkadiusz Z ROBAK Wiktor 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:3) 13:0
14   D TURECKI Kacper X RAJTAR Marek 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 9:11) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.