Jan Majerczak
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1972-07-12
Przynależność klubowa: KS „Łęgi” Nowa Biała
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-20 18:00
24. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Łęgi” Nowa Biała 5:9
2   B ŚCIESZKA Karolina X MAJERCZAK Jan 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
6   B ŚCIESZKA Karolina
LEŚNY Paweł
X MAJERCZAK Jan
WALICZEK Łukasz
2:3 (6:11, 11:7, 7:11, 11:6, 5:11) ⇑
7   A LEŚNY Paweł X MAJERCZAK Jan 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 8:11) ⇑
14   D KORCZAK Natasza X MAJERCZAK Jan 2:3 (11:8, 6:11, 9:11, 11:5, 3:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-29 18:00 ⇨ 2017-10-27 19:00
22. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Łęgi” Nowa Biała 12:2
1   A PIETRAŃCZYK Jacek W MAJERCZAK Jan 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇓
6   B BOBAK Jacek
PIETRAŃCZYK Jacek
X MAJERCZAK Jan
MAJERCZAK Tomasz
3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
8   B KAJFASZ Bogdan W MAJERCZAK Jan 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
12   C BOBAK Piotr W MAJERCZAK Jan 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 12:10) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-11-03 18:00
25. KS „Łęgi” Nowa Biała - LKS „Victoria” Nidek 6:8
1   A MAJERCZAK Jan W SZEMIK Krzysztof 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:9) ⇑
5   A MAJERCZAK Jan
MAJERCZAK Tomasz
W SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
0:3 (6:11, 3:11, 3:11) ⇓
7   A MAJERCZAK Jan X ŁOCHAŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
11   A MAJERCZAK Jan Y WĘGLARZ Patryk 3:2 (11:5, 11:9, 7:11, 9:11, 11:4) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-13 18:00 ⇨ 2017-11-16 18:00
23. KS „Łęgi” Nowa Biała - MKS „Skawa” Wadowice II 7:7
3   C MAJERCZAK Jan Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇑
5   A MAJERCZAK Jan
MAJERCZAK Tomasz
W BIELAŃSKI Dariusz
JĘDRZEJOWSKI Oskar
0:3 (5:11, 8:11, 10:12) ⇓
10   C MAJERCZAK Jan Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (12:10, 12:10, 8:11, 11:9) ⇑
12   C MAJERCZAK Jan W BIELAŃSKI Dariusz 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-17 18:00 ⇨ 2017-11-23 18:00
26. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Łęgi” Nowa Biała 5:9
3   C KOCZAŁKO Oliwia Y MAJERCZAK Jan 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇑
6   B KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
X MAJERCZAK Jan
WALICZEK Łukasz
0:3 (12:14, 16:18, 10:12) ⇑
9   D KAMIŃSKA Martyna Y MAJERCZAK Jan 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) ⇑
11   A KOLASA Iwona Y MAJERCZAK Jan 0:3 (9:11, 9:11, 12:14) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-24 18:00
27. KS „Łęgi” Nowa Biała - KS „Gorce” Nowy Targ IV 4:10
1   A MAJERCZAK Jan W KOWALCZYK Michał 1:3 (11:5, 4:11, 7:11, 2:11) ⇓
5   A MAJERCZAK Jan
MAJERCZAK Tomasz
W KWIATKOWSKI Kacper
ZANIEWSKI Franciszek
2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 7:11, 12:14) ⇓
7   A MAJERCZAK Jan X ZANIEWSKI Franciszek 2:3 (9:11, 11:7, 11:7, 4:11, 6:11) ⇓
11   A MAJERCZAK Jan Y MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-12-08 18:00
28. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Łęgi” Nowa Biała 5:9
1   A GNIADEK Paweł W MAJERCZAK Jan 3:1 (11:8, 14:12, 4:11, 13:11) ⇓
5   A BAŁAZY Tomasz
NOWAK Łukasz
W MAJERCZAK Jan
MAJERCZAK Tomasz
0:3 (4:11, 7:11, 3:11) ⇑
8   B NOWAK Łukasz W MAJERCZAK Jan 3:2 (4:11, 12:10, 11:7, 5:11, 11:4) ⇓
12   C BIALIK Patryk W MAJERCZAK Jan 2:3 (12:10, 5:11, 9:11, 11:4, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
1247 BIALIK Patryk 1997
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
332 CHOJNA Dawid 1992
1401 CYRWUS Anna 2005
1459 CYRWUS Justyna 2003
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1249 GNIADEK Paweł 1999
102 GRAJNY Marta 1997
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1231 HANDZEL Weronika 2004
1455 HARAŃCZYK Anna 2001
1580 IWANIEC Kinga 1999
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1248 KCIUK Eryk 1999
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1474 KOLASA Iwona 2007
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
986 KRUPA Natalia 2002
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2379 LEŚNY Paweł 1967
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
1447 MITORAJ Paweł 2000
1468 MROŻEK Damian 2005
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2075 MUCHA Piotr 1970
2432 NOWAK Łukasz 1989
965 ORTMAN Agata 2001
1551 PAJERSKI Maciej 1967
1186 PALECZNA Justyna 1997
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
1444 PUDZISZ Kamil 2003
2123 RAJDA Karol 2005
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
590 STEFANIAK Paweł 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2118 WIERZBICKA Marlena 2001
1414 WODNIAK Kamil 2003
1886 WOLANIN Piotr 2001
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007