V liga gr. B rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 27 0 81:6 100,00
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 21 20 1 62:8 95,24
3 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 19 6 62:30 76,00
4 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków I) 19 17 2 53:15 89,47
5 LUHA Peter (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 21 17 4 51:14 80,95
6 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 20 16 4 54:15 80,00
7 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 20 16 4 51:19 80,00
8 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 20 16 4 51:20 80,00
9 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 21 16 5 51:20 76,19
10 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 19 15 4 50:18 78,95
11 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 14 14 0 42:4 100,00
12 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 15 14 1 43:13 93,33
13 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 15 13 2 42:12 86,67
14 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 15 13 2 41:13 86,67
15 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 14 12 2 39:11 85,71
16 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 12 6 40:21 66,67
17 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 18 12 6 41:23 66,67
18 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów II) 18 12 6 42:31 66,67
19 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 12 11 1 34:6 91,67
20 NOWAK Kamil (LKS „Kłos” Olkusz) 14 11 3 37:12 78,57
21 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 15 11 4 37:20 73,33
22 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 24 11 13 47:49 45,83
23 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 12 10 2 32:13 83,33
24 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 9 9 0 27:2 100,00
25 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 12 9 3 29:14 75,00
26 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 14 9 5 30:20 64,29
27 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 9 6 30:25 60,00
28 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 11 8 3 26:11 72,73
29 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz) 11 8 3 28:13 72,73
30 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 12 8 4 24:18 66,67
31 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 8 10 33:35 44,44
32 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 20 8 12 32:39 40,00
33 DROZD Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 8 7 1 23:8 87,50
34 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 9 7 2 23:9 77,78
35 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 7 2 22:10 77,78
36 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 9 7 2 21:10 77,78
37 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz) 11 7 4 25:14 63,64
38 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 7 8 25:28 46,67
39 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 7 8 24:28 46,67
40 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 7 9 27:35 43,75
41 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 23 7 16 29:54 30,43
42 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 6 0 18:3 100,00
43 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 8 6 2 21:8 75,00
44 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz) 11 6 5 24:15 54,55
45 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 23 6 17 30:55 26,09
46 GAJEWSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz) 6 5 1 15:4 83,33
47 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 8 5 3 18:14 62,50
48 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 18 5 13 20:44 27,78
49 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 21 5 16 30:52 23,81
50 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 21 5 16 20:52 23,81
51 ZAWADZKA Emilia (UKS „Gryf” Gdów II) 6 4 2 13:9 66,67
52 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 6 4 2 13:10 66,67
53 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 9 4 5 18:18 44,44
54 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 9 4 5 18:19 44,44
55 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 11 4 7 18:23 36,36
56 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 14 4 10 16:30 28,57
57 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 14 4 10 14:31 28,57
58 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 4 11 15:35 26,67
59 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 21 4 17 16:56 19,05
60 JANIK Grzegorz („Q Team” Kraków) 6 3 3 12:10 50,00
61 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 3 3 12:12 50,00
62 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 10 3 7 11:23 30,00
63 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 16 3 13 16:41 18,75
64 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 26 3 23 17:73 11,54
65 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków IV) 3 2 1 6:5 66,67
66 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz) 4 2 2 8:7 50,00
67 NIEWIARA Adrian (LKS „Kłos” Olkusz) 4 2 2 6:9 50,00
68 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 2 7 9:23 22,22
69 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 10 2 8 10:24 20,00
70 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 14 2 12 11:38 14,29
71 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 2 13 9:42 13,33
72 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 21 2 19 12:57 9,52
73 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz) 1 1 0 3:2 100,00
74 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 2 1 1 4:4 50,00
75 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 6:6 33,33
76 TURECKI Kacper (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 4:8 33,33
77 CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków IV) 3 1 2 3:6 33,33
78 PUT Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 5 1 4 3:12 20,00
79 GNATYSHEN Yevhenii (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 1 5 5:15 16,67
80 MAJKOWSKI Andrzej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 6 1 5 5:15 16,67
81 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 1 8 3:24 11,11
82 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 1 8 3:25 11,11
83 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 1 0 1 1:3 0,00
84 SOLIŃSKI Mariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 2:9 0,00
85 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 5 0 5 3:15 0,00
86 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 7 0 7 4:21 0,00
87 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 10 0 10 5:30 0,00
88 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 18 0 18 7:54 0,00
89 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 9 0 9 3:27 0,00
90 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 1:9 0,00
91 KUJAWSKA Natalia (LKS „Wisła” Rząska II) 4 0 4 1:12 0,00
92 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 0 13 3:39 0,00
93 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 10 0 10 2:30 0,00
94 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 15 0 15 1:45 0,00
95 SLIEPUSHENKO Andrii (KS „Podwawelski” Kraków VI) 4 0 4 0:12 0,00
96 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 0:9 0,00
97 OCZKOŚ Agata (KS „Podwawelski” Kraków VI) 2 0 2 0:6 0,00
98 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
99 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 9 0 9 0:27 0,00
100 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 9 0 9 0:27 0,00
101 POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków IV) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 27 0 81:6 100,00
2 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 14 14 0 42:4 100,00
3 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 21 20 1 62:8 95,24
4 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 15 14 1 43:13 93,33
5 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 12 11 1 34:6 91,67
6 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków I) 19 17 2 53:15 89,47
7 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 15 13 2 42:12 86,67
8 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 15 13 2 41:13 86,67
9 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 14 12 2 39:11 85,71
10 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 12 10 2 32:13 83,33
11 LUHA Peter (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 21 17 4 51:14 80,95
12 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 20 16 4 54:15 80,00
13 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 20 16 4 51:19 80,00
14 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 20 16 4 51:20 80,00
15 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 19 15 4 50:18 78,95
16 NOWAK Kamil (LKS „Kłos” Olkusz) 14 11 3 37:12 78,57
17 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 21 16 5 51:20 76,19
18 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 19 6 62:30 76,00
19 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 12 9 3 29:14 75,00
20 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 15 11 4 37:20 73,33
21 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 11 8 3 26:11 72,73
22 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz) 11 8 3 28:13 72,73
23 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 12 6 40:21 66,67
24 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 18 12 6 41:23 66,67
25 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów II) 18 12 6 42:31 66,67
26 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 12 8 4 24:18 66,67
27 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 14 9 5 30:20 64,29
28 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz) 11 7 4 25:14 63,64
29 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 9 6 30:25 60,00
30 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz) 11 6 5 24:15 54,55
31 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 7 8 25:28 46,67
32 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 7 8 24:28 46,67
33 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 24 11 13 47:49 45,83
34 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 8 10 33:35 44,44
35 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 7 9 27:35 43,75
36 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 20 8 12 32:39 40,00
37 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 11 4 7 18:23 36,36
38 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 23 7 16 29:54 30,43
39 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 10 3 7 11:23 30,00
40 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 14 4 10 16:30 28,57
41 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 14 4 10 14:31 28,57
42 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 18 5 13 20:44 27,78
43 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 4 11 15:35 26,67
44 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 23 6 17 30:55 26,09
45 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 21 5 16 30:52 23,81
46 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 21 5 16 20:52 23,81
47 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 10 2 8 10:24 20,00
48 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 21 4 17 16:56 19,05
49 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 16 3 13 16:41 18,75
50 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 14 2 12 11:38 14,29
51 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 2 13 9:42 13,33
52 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 26 3 23 17:73 11,54
53 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 21 2 19 12:57 9,52
54 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 10 0 10 5:30 0,00
55 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 18 0 18 7:54 0,00
56 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 0 13 3:39 0,00
57 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 10 0 10 2:30 0,00
58 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 15 0 15 1:45 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 LENART Marek / SKRZYPEK Grzegorz
(LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I)
3 3 0 9:0 100,00
2 ZĘBALA Mateusz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
2 2 0 6:0 100,00
3 ŚLAZYK Paweł / LUHA Peter
(LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I)
2 2 0 6:0 100,00
4 MARCHEWKA Artur / KOWALSKI Mateusz
(UKS „Gryf” Gdów II)
2 2 0 6:0 100,00
5 WIELGOSZ Mirosław / SŁOCIŃSKI Damian
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
2 2 0 6:0 100,00
6 SKOTNICZNY Rafał / CHOCHÓŁ Paweł
(LKS „Kłos” Olkusz)
2 2 0 6:0 100,00
7 PARTYKA Ryszard / KALICIAK Dariusz
(PKS „Porta” Kraków I)
4 4 0 12:2 100,00
8 BIESAGA Marek / WOŹNY Dariusz
(„Q Team” Kraków)
2 2 0 6:1 100,00
9 KLIMCZAK Marek / PRZEPOLSKI Andrzej
(UKS „Rokicie” Szczytniki I)
5 5 0 15:3 100,00
10 ZĘBALA Mateusz / ZĘBALA Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
5 5 0 15:4 100,00
11 MARCHEWKA Artur / KUCHARSKI Mateusz
(UKS „Gryf” Gdów II)
2 2 0 6:2 100,00
12 CHOCHÓŁ Paweł / ŁASKAWIEC Jakub
(LKS „Kłos” Olkusz)
2 2 0 6:2 100,00
13 ANDRZEJAK Kacper / KILISZEK Kamila
(KS „Bronowianka” Kraków V)
2 2 0 6:2 100,00
14 MAŚLONG Mirosław / NOWICKI Marek
(PKS „Porta” Kraków I)
7 6 1 20:7 85,71
15 WCISŁO Konrad / GUZIK Aleksandra
(UKS „Gryf” Gdów II)
5 4 1 14:3 80,00
16 PALCZYŃSKI Bogdan / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
4 3 1 9:3 75,00
17 TOMSIA Sławomir / NOWAK Kamil
(LKS „Kłos” Olkusz)
4 3 1 9:4 75,00
18 PIESZCZEK Włodzimierz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
4 3 1 11:7 75,00
19 KOPACKA Anna / SYRDA Zuzanna
(KS „Bronowianka” Kraków V)
3 2 1 7:3 66,67
20 ZĘBALA Paweł / PIESZCZEK Włodzimierz
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
3 2 1 6:4 66,67
21 URBAN Piotr / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
3 2 1 6:5 66,67
22 LUHA Peter / URBAN Witold
(LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I)
5 3 2 13:8 60,00
23 POROSZEWSKI Jacek / KUREK Kinga
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
5 3 2 12:9 60,00
24 KUTYŁA Dawid / KALICIAK Dariusz
(PKS „Porta” Kraków I)
2 1 1 4:3 50,00
25 ZAJĘCKI Paweł / KURDZIEL Mikołaj
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
2 1 1 5:5 50,00
26 WIELGOSZ Mirosław / KURDZIEL Mikołaj
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
2 1 1 5:5 50,00
27 BALIK Robert / ŁASKAWIEC Jakub
(LKS „Kłos” Olkusz)
2 1 1 3:3 50,00
28 KOWAL Mieczysław / MLAK Michał
(LKS „Wisła” Rząska II)
2 1 1 3:3 50,00
29 MARCHEWKA Kamil / SZEWCZYK Hubert
(MKS KSOS Kraków IV)
2 1 1 3:5 50,00
30 KRAWCZYK Kacper / KORDAS Konrad
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
4 2 2 6:10 50,00
31 WIROŃSKI Piotr / BOROŃ Sławomir
(KS „Jordan” Kraków)
3 1 2 5:8 33,33
32 KOWAL Mieczysław / NIEDBAŁA Tomasz
(LKS „Wisła” Rząska II)
3 1 2 3:8 33,33
33 MRYC Henryk / OSTROMĘCKI Rafał
(LKS „Wisła” Rząska II)
7 1 6 6:18 14,29
34 NOWAK Artur / NIEDBAŁA Tomasz
(LKS „Wisła” Rząska II)
3 0 3 4:9 0,00
35 KOPACKA Anna / BRUZDA Julia
(KS „Bronowianka” Kraków V)
2 0 2 2:6 0,00
36 BOROŃ Sławomir / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
3 0 3 3:9 0,00
37 KRAWCZYK Kacper / KUREK Kinga
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
3 0 3 3:9 0,00
38 KROKOS Bartłomiej / DIETRICH Aleksander
(MKS KSOS Kraków IV)
2 0 2 1:6 0,00
39 WIROŃSKI Piotr / LODOWSKI Janusz
(KS „Jordan” Kraków)
2 0 2 1:6 0,00
40 PRZEPOLSKI Dominik / SZOSTAK Michał
(UKS „Rokicie” Szczytniki I)
3 0 3 0:9 0,00
41 LEWICKI Piotr / PRZEPOLSKI Andrzej
(UKS „Rokicie” Szczytniki I)
3 0 3 0:9 0,00
42 PUT Maciej / PRZEPOLSKI Dominik
(UKS „Rokicie” Szczytniki I)
2 0 2 0:6 0,00
43 WIELOGÓRSKI Bartłomiej / LODOWSKI Janusz
(KS „Jordan” Kraków)
3 0 3 0:9 0,00
44 PASZEK Hubert / SZOSTAK Michał
(UKS „Rokicie” Szczytniki I)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 27 0 8 7 1 30,5
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 21 20 1 7 6 1 23,0
3 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 19 6 9 8 1 23,0
4 LUHA Peter (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 21 17 4 8 6 2 20,0
5 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków I) 19 17 2 6 5 1 19,5
6 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 20 16 4 8 6 2 19,0
7 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 20 16 4 8 6 2 19,0
8 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 20 16 4 7 5 2 18,5
9 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 19 15 4 7 6 1 18,0
10 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 21 16 5 7 4 3 18,0
11 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 14 14 0 5 4 1 16,0
12 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 15 14 1 5 4 1 16,0
13 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 15 13 2 4 4 0 15,0
14 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 15 13 2 5 4 1 15,0
15 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 14 12 2 5 5 0 14,5
16 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów II) 18 12 6 6 5 1 14,5
17 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 18 12 6 5 5 0 14,5
18 NOWAK Kamil (LKS „Kłos” Olkusz) 14 11 3 6 5 1 13,5
19 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 15 11 4 5 5 0 13,5
20 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 12 6 6 3 3 13,5
21 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 12 11 1 4 3 1 12,5
22 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 24 11 13 8 2 6 12,0
23 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 12 10 2 4 3 1 11,5
24 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 14 9 5 6 4 2 11,0
25 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 9 9 0 3 3 0 10,5
26 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 9 6 5 2 3 10,0
27 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 12 9 3 2 1 1 9,5
28 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz) 11 8 3 3 3 0 9,5
29 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 12 8 4 4 3 1 9,5
30 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 8 10 6 3 3 9,5
31 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 20 8 12 6 3 3 9,5
32 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 23 7 16 8 5 3 9,5
33 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 11 8 3 3 2 1 9,0
34 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 9 7 2 3 3 0 8,5
35 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 7 2 3 3 0 8,5
36 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 8 6 2 4 4 0 8,0
37 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz) 11 7 4 4 2 2 8,0
38 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz) 11 6 5 5 4 1 8,0
39 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 7 8 5 2 3 8,0
40 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 7 9 4 2 2 8,0
41 DROZD Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 8 7 1 1 1 0 7,5
42 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 9 7 2 3 1 2 7,5
43 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 7 8 5 1 4 7,5
44 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 6 0 2 2 0 7,0
45 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 8 5 3 5 4 1 7,0
46 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 23 6 17 8 1 7 6,5
47 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 18 5 13 6 2 4 6,0
48 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 21 5 16 7 1 6 5,5
49 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 21 5 16 7 1 6 5,5
50 GAJEWSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz) 6 5 1 0 0 0 5,0
51 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 9 4 5 3 2 1 5,0
52 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 4 11 5 2 3 5,0
53 ZAWADZKA Emilia (UKS „Gryf” Gdów II) 6 4 2 2 1 1 4,5
54 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 6 4 2 1 1 0 4,5
55 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 11 4 7 4 1 3 4,5
56 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 14 4 10 4 1 3 4,5
57 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 14 4 10 3 1 2 4,5
58 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 26 3 23 8 3 5 4,5
59 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 9 4 5 3 0 3 4,0
60 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 21 4 17 6 0 6 4,0
61 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 3 3 2 1 1 3,5
62 JANIK Grzegorz („Q Team” Kraków) 6 3 3 2 1 1 3,5
63 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 10 3 7 2 0 2 3,0
64 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 16 3 13 2 0 2 3,0
65 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 2 7 3 1 2 2,5
66 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 10 2 8 2 1 1 2,5
67 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 21 2 19 7 1 6 2,5
68 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków IV) 3 2 1 0 0 0 2,0
69 NIEWIARA Adrian (LKS „Kłos” Olkusz) 4 2 2 1 0 1 2,0
70 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz) 4 2 2 0 0 0 2,0
71 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 14 2 12 4 0 4 2,0
72 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 2 13 5 0 5 2,0
73 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 2 1 1 1 1 0 1,5
74 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz) 1 1 0 0 0 0 1,0
75 TURECKI Kacper (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 1 0 1 1,0
76 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 1 0 1 1,0
77 CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków IV) 3 1 2 3 0 3 1,0
78 PUT Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 5 1 4 2 0 2 1,0
79 MAJKOWSKI Andrzej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 6 1 5 1 0 1 1,0
80 GNATYSHEN Yevhenii (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 1 5 2 0 2 1,0
81 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 1 8 2 0 2 1,0
82 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 1 8 5 0 5 1,0
83 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 15 0 15 5 2 3 1,0
84 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 10 0 10 7 2 5 1,0
85 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 7 0 7 3 1 2 0,5
86 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 10 0 10 4 1 3 0,5
87 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 9 0 9 3 1 2 0,5
88 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 18 0 18 6 1 5 0,5
89 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 1 0 1 1 0 1 0,0
90 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 9 0 9 3 0 3 0,0
91 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 5 0 5 1 0 1 0,0
92 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 1 0 1 0,0
93 POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków IV) 2 0 2 2 0 2 0,0
94 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 1 0 1 0,0
95 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 9 0 9 4 0 4 0,0
96 SLIEPUSHENKO Andrii (KS „Podwawelski” Kraków VI) 4 0 4 1 0 1 0,0
97 OCZKOŚ Agata (KS „Podwawelski” Kraków VI) 2 0 2 2 0 2 0,0
98 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 1 0 1 0,0
99 SOLIŃSKI Mariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 1 0 1 0,0
100 KUJAWSKA Natalia (LKS „Wisła” Rząska II) 4 0 4 1 0 1 0,0
101 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 0 13 4 0 4 0,0
102 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 0 0 0 1 0 1 0,0
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy