IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2019-09-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-09-29 11:00 1 LKS „Vocovia” Wokowice - „Mikulec” Grybów 9:5 tak
1   A FLĄDRO Piotr W DZIEDZIC Marta 3:2 (11:8, 11:9, 12:14, 6:11, 11:7) 1:0
2   B RĘBACZ Wojciech X WAZ Józef 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 2:0
3   C JAWIEŃ Marcin Y SZAREK Marcin 3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 9:11, 11:8) 3:0
4   D SKRZYŃSKI Janusz Z KANTOR Jan 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 3:1
5   A SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
W DZIEDZIC Marta
SZAREK Marcin
3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:6) 4:1
6   B FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
X WAZ Józef
KANTOR Jan
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 5:1
7   A FLĄDRO Piotr X WAZ Józef 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 6:1
8   B RĘBACZ Wojciech W DZIEDZIC Marta 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 6:2
9   D SKRZYŃSKI Janusz Y SZAREK Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 6:3
10   C JAWIEŃ Marcin Z KANTOR Jan 3:1 (11:9, 16:14, 7:11, 11:6) 7:3
11   A FLĄDRO Piotr Y SZAREK Marcin 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 8:3
12   C JAWIEŃ Marcin W DZIEDZIC Marta 2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 7:11, 6:11) 8:4
13   B RĘBACZ Wojciech Z KANTOR Jan 3:0 (11:9, 11:6, 14:12) 9:4
14   D SKRZYŃSKI Janusz X WAZ Józef 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 7:11) 9:5
2019-10-16 19:00 2 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 tak
1   A PALACZ Grzegorz W SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B OBROCHTA Piotr X KOSMAL Dawid 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 0:2
3   C TABOR Krzysztof Y MICHALCZYK Jakub 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 7:11) 0:3
4   D TABOR Janusz Z GAIK Krystian 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:4
5   A OBROCHTA Piotr
PALACZ Grzegorz
W SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 0:5
6   B TABOR Janusz
TABOR Krzysztof
X GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 0:6
7   A PALACZ Grzegorz X KOSMAL Dawid 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 0:7
8   B OBROCHTA Piotr W SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 0:8
9   D TABOR Janusz Y MICHALCZYK Jakub 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:9
10   C TABOR Krzysztof Z GAIK Krystian 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 0:10
11   A PALACZ Grzegorz Y MICHALCZYK Jakub 2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 10:12, 6:11) 0:11
12   C TABOR Krzysztof W SUŁKOWSKI Bartosz 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 3:11) 0:12
13   B OBROCHTA Piotr Z GAIK Krystian 0:3 (10:12, 5:11, 6:11) 0:13
14   D TABOR Janusz X KOSMAL Dawid 0:3 (6:11, 2:11, 5:11) 0:14
2019-09-29 11:00 3 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 tak
1   A PASEK Kamil W GAJDA Rafał 0:3 (2:11, 2:11, 9:11) 0:1
2   B BORKOWSKI Marek X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:8, 10:12, 13:11, 13:11) 1:1
3   C TROJANOWSKI Dawid Y HEŁMECKI Szymon 2:3 (5:11, 11:9, 1:11, 11:9, 10:12) 1:2
4   D PASEK Adrian Z ZBYLUT Patryk 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) 2:2
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 2:3
6   B BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
X ZBYLUT Patryk
GAJDA Rafał
3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 3:3
7   A PASEK Kamil X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 3:4
8   B BORKOWSKI Marek W GAJDA Rafał 3:0 (14:12, 11:6, 12:10) 4:4
9   D PASEK Adrian Y HEŁMECKI Szymon 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 4:5
10   C TROJANOWSKI Dawid Z ZBYLUT Patryk 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 5:5
11   A PASEK Kamil Y HEŁMECKI Szymon 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 9:11) 5:6
12   C TROJANOWSKI Dawid W GAJDA Rafał 3:0 (14:12, 11:6, 11:9) 6:6
13   B BORKOWSKI Marek Z ZBYLUT Patryk 3:1 (7:11, 11:4, 11:6, 11:3) 7:6
14   D PASEK Adrian X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 7:7
2019-09-27 18:00 4 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 tak
1   A BOBER Damian W CHMIELEWSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 1:0
2   B PIETRZAK Krzysztof X JANISZEWSKI Kamil 1:3 (10:12, 12:10, 9:11, 5:11) 1:1
3   C PIĘTOŃ Robert Y PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (3:11, 11:13, 6:11) 1:2
4   D MIŚKOWIEC Jerzy Z PROCHAZKA Tomasz 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:9) 2:2
5   A PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
W CHMIELEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 12:14, 11:2) 3:2
6   B BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
X JANISZEWSKI Kamil
PUSHKAROV Kostyantyn
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 3:3
7   A BOBER Damian X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:6, 11:5) 4:3
8   B PIETRZAK Krzysztof W CHMIELEWSKI Tomasz 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:8) 5:3
9   D MIŚKOWIEC Jerzy Y PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (6:11, 15:13, 12:14, 7:11) 5:4
10   C PIĘTOŃ Robert Z PROCHAZKA Tomasz 3:0 (15:13, 11:3, 11:9) 6:4
11   A BOBER Damian Y PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 6:5
12   C PIĘTOŃ Robert W HOLECZKO Oskar 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 7:5
13   B PIETRZAK Krzysztof Z PROCHAZKA Tomasz 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 10:12) 7:6
14   D MIŚKOWIEC Jerzy X JANISZEWSKI Kamil 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 10:12) 7:7
2019-09-29 11:00 5 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 11:3 tak
1   A MLECZKO Radosław W OSTROWSKI Dawid 3:2 (11:6, 12:10, 3:11, 11:13, 11:7) 1:0
2   B MLECZKO Bartłomiej X JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 2:0
3   C JASIELSKI Marek Y GAJEWSKI Dominik 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:9) 3:0
4   D DAMIAN Tomasz Z WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:4) 4:0
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 6:11) 4:1
6   B MLECZKO Radosław
MLECZKO Bartłomiej
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:0 (11:2, 11:4, 11:0) 5:1
7   A MLECZKO Radosław X JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 12:10) 6:1
8   B MLECZKO Bartłomiej W OSTROWSKI Dawid 3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 7:11, 12:10) 7:1
9   D DAMIAN Tomasz Y GAJEWSKI Dominik 3:2 (11:9, 3:11, 9:11, 11:6, 12:10) 8:1
10   C JASIELSKI Marek Z WOLIŃSKI Zenon 3:1 (2:11, 11:7, 11:7, 11:9) 9:1
11   A MLECZKO Radosław Y GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 10:1
12   C JASIELSKI Marek W OSTROWSKI Dawid 0:3 (13:15, 16:18, 17:19) 10:2
13   B MLECZKO Bartłomiej Z WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:9) 11:2
14   D JASIELSKI Franciszek X JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 12:10, 4:11) 11:3
2019-09-29 11:00 6 MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 2:12 tak
1   A ROBAK Mateusz W WOŹNIAK Dominik 2:3 (9:11, 11:5, 11:8, 9:11, 4:11) 0:1
2   B JEWUŁA Mateusz X ŁABOWSKI Józef 1:3 (9:11, 17:15, 5:11, 5:11) 0:2
3   C MROCZEK Adrian Y MÓL Marcin 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 6:11, 8:11) 0:3
4   D OSTROWSKI Artur Z GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 7:11) 0:4
5   A ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
W MÓL Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 1:4
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 1:5
7   A ROBAK Mateusz X ŁABOWSKI Józef 2:3 (11:2, 7:11, 14:16, 11:9, 5:11) 1:6
8   B JEWUŁA Mateusz W WOŹNIAK Dominik 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) 1:7
9   D OSTROWSKI Artur Y MÓL Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 1:8
10   C MROCZEK Adrian Z GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (11:5, 8:11, 11:3, 7:11, 14:12) 2:8
11   A ROBAK Mateusz Y MÓL Marcin 2:3 (9:11, 11:8, 14:12, 9:11, 2:11) 2:9
12   C MROCZEK Adrian W WOŹNIAK Dominik 1:3 (8:11, 2:11, 11:6, 6:11) 2:10
13   B JEWUŁA Mateusz Z GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11) 2:11
14   D OSTROWSKI Artur X ŁABOWSKI Józef 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy