III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-01-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-03-13 15:00 43 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1 tak
1   A CELARY Mateusz W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:4) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X GADAWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 2:0
3   C ZIMNICKI Tomasz Y BIAŁY Sebastian 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 3:0
4   D TURECKI Kacper Z GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 4:0
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 14:12) 5:0
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X GRZEGORZEWSKI Wojciech
GADAWSKI Adrian
0:3 (7:11, 10:12, 10:12) 5:1
7   A CELARY Mateusz X GADAWSKI Adrian 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:6, 11:3, 12:14, 11:6) 7:1
9   D TURECKI Kacper Y BIAŁY Sebastian 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:2) 8:1
10   C ZIMNICKI Tomasz Z GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 9:1
11   A CELARY Mateusz Y BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 10:1
12   C ZIMNICKI Tomasz W ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 11:1
13   B KOŁOS Arkadiusz Z GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:1 (11:4, 14:12, 6:11, 12:10) 12:1
14   D TURECKI Kacper X GADAWSKI Adrian 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 13:1
2021-03-26 18:00 44 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5
1   A GOŁDA Gabriel W SUBIK Filip 3:1 (11:6, 11:3, 9:11, 11:6) 1:0
2   B RACZEK Marcin X KLAG Wiktor 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 5:11) 1:1
3   C JURZAK Łukasz Y KOWALCZYK Zuzanna 3:1 (13:11, 11:4, 7:11, 11:4) 2:1
4   D KOLEKTA Jarosław Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 2:2
5   A JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
W GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) 3:2
6   B GOŁDA Gabriel
KOLEKTA Jarosław
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
KLAG Wiktor
2:3 (11:13, 11:6, 13:11, 2:11, 3:11) 3:3
7   A GOŁDA Gabriel X KLAG Wiktor 3:1 (12:10, 11:6, 12:14, 11:6) 4:3
8   B RACZEK Marcin W SUBIK Filip 3:2 (11:6, 11:9, 7:11, 7:11, 11:6) 5:3
9   D KOLEKTA Jarosław Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 6:3
10   C JURZAK Łukasz Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (3:11, 11:13, 2:11) 6:4
11   A GOŁDA Gabriel Y GARB Aleksandra 3:0 (11:3, 11:7, 11:1) 7:4
12   C JURZAK Łukasz W SUBIK Filip 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 6:11, 10:12) 7:5
13   B RACZEK Marcin Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (11:7, 9:11, 13:11, 11:3) 8:5
14   D KOLEKTA Jarosław X KLAG Wiktor 3:1 (7:11, 11:7, 15:13, 11:9) 9:5
2021-02-27 14:00 45 ULKS „Lachowice” - MKS „Radość” Gorlice 10:4 tak
1   A RAPUTA Tomasz W WOŹNIAK Marcin 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 1:0
2   B PIETRZAK Antoni X WILK Paweł 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:3, 6:11) 1:1
3   C KLUZEK Sławomir Y WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 2:1
4   D SURMA Krzysztof Z NOWAK Marcin 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 3:1
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
3:1 (11:2, 8:11, 11:3, 12:10) 4:1
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X WOŹNIAK Marcin
NOWAK Marcin
2:3 (11:9, 10:12, 11:4, 13:15, 7:11) 4:2
7   A RAPUTA Tomasz X WILK Paweł 3:0 (15:13, 11:8, 11:8) 5:2
8   B PIETRZAK Antoni W WOŹNIAK Marcin 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 5:3
9   D SURMA Krzysztof Y WOŹNIAK Dominik 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:3) 6:3
10   C KLUZEK Sławomir Z NOWAK Marcin 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 6:4
11   A RAPUTA Tomasz Y WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 7:4
12   C KLUZEK Sławomir W WOŹNIAK Marcin 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) 8:4
13   B PIETRZAK Antoni Z NOWAK Marcin 3:2 (13:11, 12:10, 5:11, 8:11, 13:11) 9:4
14   D SURMA Krzysztof X WILK Paweł 3:2 (11:8, 11:13, 11:8, 8:11, 11:5) 10:4
2021-02-24 20:30 46 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:5 tak
1   A GŁĄB Damian W NALEPA Maciej 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 1:0
2   B KONSTANTYN Paweł X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 0:3 (7:11, 5:11, 12:14) 1:1
3   C SOWA Bartosz Y KUZIO Waldemar 3:0 (11:8, 14:12, 11:8) 2:1
4   D BOLEK Łukasz Z CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (10:12, 11:7, 5:11, 4:11) 2:2
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
2:3 (11:3, 7:11, 11:13, 11:5, 7:11) 2:3
6   B BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 8:11) 2:4
7   A GŁĄB Damian X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 3:4
8   B KONSTANTYN Paweł W NALEPA Maciej 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 4:4
9   D GRATKOWSKI Jacek Y KUZIO Waldemar 2:3 (11:5, 9:11, 8:11, 11:6, 12:14) 4:5
10   C SOWA Bartosz Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 13:11) 5:5
11   A GŁĄB Damian Y KUZIO Waldemar 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 6:5
12   C SOWA Bartosz W NALEPA Maciej 3:1 (11:5, 11:8, 2:11, 15:13) 7:5
13   B KONSTANTYN Paweł Z STALMACH Zbigniew 3:1 (9:11, 11:5, 11:2, 11:8) 8:5
14   D GRATKOWSKI Jacek X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:9) 9:5
2021-01-10 11:00 47 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Polonia” Wilczkowice
2021-02-28 17:00 48 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7
1   A CHUDZICKI Maksym W UTYLSKI Filip 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) 0:1
2   B KOPACKI Paweł X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 1:1
3   C KILISZEK Kamila Y STOCHEL Adam 3:2 (12:10, 11:6, 7:11, 12:14, 11:2) 2:1
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z RADEK Arkadiusz 1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 12:14) 2:2
5   A JABŁOŃSKI Paweł
KILISZEK Kamila
W UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
2:3 (11:8, 11:9, 10:12, 9:11, 11:13) 2:3
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X WIERZBIŃSKI Marcin
WOJAS Bartłomiej
3:2 (7:11, 11:13, 11:8, 11:2, 11:8) 3:3
7   A CHUDZICKI Maksym X WOJAS Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:5, 12:10) 4:3
8   B KOPACKI Paweł W UTYLSKI Filip 3:2 (11:9, 8:11, 9:11, 12:10, 11:8) 5:3
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y STOCHEL Adam 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) 5:4
10   C KILISZEK Kamila Z RADEK Arkadiusz 2:3 (11:5, 7:11, 10:12, 11:9, 8:11) 5:5
11   A CHUDZICKI Maksym Y STOCHEL Adam 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 6:5
12   C KILISZEK Kamila W UTYLSKI Filip 0:3 (1:11, 9:11, 4:11) 6:6
13   B KOPACKI Paweł Z RADEK Arkadiusz 3:1 (9:11, 11:8, 13:11, 11:2) 7:6
14   D JABŁOŃSKI Paweł X WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 8:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy