V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-05 11:00 29 MKS „Radość” Gorlice III - KSTS „Forhend” Muszyna 15:3
1   A BOŃCZAK Stanisław W ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (5:11, 9:11, 14:16) 0:1
2   B PRZYBYLSKI Piotr X SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:4, 11:1, 11:2) 1:1
3   C NIEPSUJ Mariusz Y PORĘBA Adam 3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 7:11, 12:10) 2:1
4   D MICHALEC Kazimierz Z PARA Maciej 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 3:1
5   A BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
W PARA Maciej
PORĘBA Adam
3:0 (11:6, 11:5, 12:10) 4:1
6   B MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
X SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
3:1 (13:15, 11:7, 11:9, 11:6) 5:1
7   A BOŃCZAK Stanisław X SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 6:1
8   B PRZYBYLSKI Piotr W ŚMIAŁEK Jerzy 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:6) 7:1
9   D MICHALEC Kazimierz Y PORĘBA Adam 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 8:1
10   C NIEPSUJ Mariusz Z PARA Maciej 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 9:1
11   A BOŃCZAK Stanisław Y PORĘBA Adam 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 10:1
12   C NIEPSUJ Mariusz W ŚMIAŁEK Jerzy 3:1 (5:11, 11:2, 11:9, 11:8) 11:1
13   B APOLA Edward Z PARA Maciej 3:1 (6:11, 11:5, 11:4, 11:6) 12:1
14   D MICHALEC Kazimierz X SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 13:1
15   A BOŃCZAK Stanisław Z PARA Maciej 3:0 (11:8, 11:9, 11:2) 14:1
16   D MICHALEC Kazimierz W ŚMIAŁEK Jerzy 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11) 14:2
17   B APOLA Edward Y PORĘBA Adam 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 14:3
18   C NIEPSUJ Mariusz X SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:6, 11:1, 11:9) 15:3
2021-12-03 18:00 30 MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7
1   A HONKOWICZ Kacper W TALAR Paweł 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 18:16, 11:9) 1:0
2   B HONKOWICZ Zuzanna X CHRONOWSKI Jakub 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 8:11) 1:1
3   C PYZIK Tomasz Y DUDZIK Grzegorz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7) 2:1
4   D MÓL Jakub Z OPYD Dawid 3:2 (8:11, 11:3, 11:6, 8:11, 11:9) 3:1
5   A HONKOWICZ Kacper
MÓL Jakub
W TALAR Paweł
CHRONOWSKI Jakub
3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:8) 4:1
6   B PYZIK Anna
PYZIK Tomasz
X DUDZIK Grzegorz
OPYD Dawid
1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 5:11) 4:2
7   A HONKOWICZ Kacper X CHRONOWSKI Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 5:2
8   B HONKOWICZ Zuzanna W TALAR Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 5:3
9   D MÓL Jakub Y DUDZIK Grzegorz 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 8:11) 5:4
10   C PYZIK Tomasz Z OPYD Dawid 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 6:4
11   A HONKOWICZ Kacper Y DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 7:4
12   C PYZIK Tomasz W TALAR Paweł 3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:9) 8:4
13   B PYZIK Anna Z OPYD Dawid 0:3 (10:12, 7:11, 1:11) 8:5
14   D MÓL Jakub X CHRONOWSKI Jakub 3:0 (11:7, 11:9, 13:11) 9:5
15   A HONKOWICZ Kacper Z OPYD Dawid 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 10:5
16   D MÓL Jakub W TALAR Paweł 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:8) 11:5
17   B PYZIK Anna Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) 11:6
18   C PYZIK Tomasz X CHRONOWSKI Jakub 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 11:7
2021-11-24 18:00 31 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Dobrzanka” Dobra 15:3
1   A WOŹNIAK Agnieszka W MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 1:0
2   B LEŚNIAK Kamil X DULIŃSKI Adrian 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 2:0
3   C SOBOCIŃSKA Małgorzata Y MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (10:12, 11:8, 5:11, 8:11) 2:1
4   D KAWKA Maciej Z MRÓZEK Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 3:1
5   A WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 4:1
6   B KAWKA Maciej
LEŚNIAK Kamil
X MICHAŁEK Jakub
DULIŃSKI Adrian
3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 5:1
7   A WOŹNIAK Agnieszka X DULIŃSKI Adrian 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 6:1
8   B LEŚNIAK Kamil W MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 7:1
9   D KAWKA Maciej Y MIŚKOWIEC Jerzy 2:3 (8:11, 11:9, 4:11, 11:8, 8:11) 7:2
10   C SOBOCIŃSKA Małgorzata Z MRÓZEK Jan 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:9) 8:2
11   A WOŹNIAK Agnieszka Y MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (11:7, 3:11, 6:11, 4:11) 8:3
12   C SOBOCIŃSKA Małgorzata W MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 9:3
13   B LEŚNIAK Kamil Z MRÓZEK Jan 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:6) 10:3
14   D KAWKA Maciej X DULIŃSKI Adrian 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 11:3
15   A WOŹNIAK Agnieszka Z MRÓZEK Jan 3:2 (4:11, 11:7, 9:11, 11:9, 11:9) 12:3
16   D KAWKA Maciej W MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 13:3
17   B LEŚNIAK Kamil Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:2 (8:11, 11:9, 11:8, 4:11, 11:7) 14:3
18   C SOBOCIŃSKA Małgorzata X DULIŃSKI Adrian 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 15:3
2021-12-12 15:00 32 UKS „Płomień” Limanowa III - LUKS Lipie II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy