V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-07 18:00 115 „Siemacha” Kraków II - „Dorbud-Gryf” Gdów II
2021-11-24 19:00 116 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9
1   A STRYJAKOWSKI Tomasz W URBAN Paweł 3:2 (6:11, 14:12, 11:9, 5:11, 11:8) 1:0
2   B NOWAK Artur X ELARGAWY Omar 0:3 (9:11, 9:11, 15:17) 1:1
3   C KORCZEK Łukasz Y CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (15:13, 7:11, 6:11, 11:8, 11:9) 2:1
4   D BUŁA Dominik Z WOJCIACZYK Antoni 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 8:11) 2:2
5   A BUŁA Dominik
STRYJAKOWSKI Tomasz
W CHŁĘDOWSKI Jakub
URBAN Paweł
0:3 (4:11, 5:11, 2:11) 2:3
6   B KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
X WOJCIACZYK Antoni
ELARGAWY Omar
0:3 (12:14, 2:11, 8:11) 2:4
7   A STRYJAKOWSKI Tomasz X ELARGAWY Omar 0:3 (11:13, 5:11, 7:11) 2:5
8   B NOWAK Artur W URBAN Paweł 3:1 (11:2, 10:12, 17:15, 11:7) 3:5
9   D BUŁA Dominik Y CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (11:8, 4:11, 11:7, 6:11, 11:5) 4:5
10   C KORCZEK Łukasz Z WOJCIACZYK Antoni 0:3 (12:14, 2:11, 8:11) 4:6
11   A STRYJAKOWSKI Tomasz Y CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 4:7
12   C KORCZEK Łukasz W URBAN Paweł 3:2 (9:11, 12:10, 5:11, 12:10, 11:9) 5:7
13   B NOWAK Artur Z WOJCIACZYK Antoni 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 5:8
14   D BUŁA Dominik X ELARGAWY Omar 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 11:8, 3:11) 5:9
2021-11-27 13:30 117 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 13:1
1   A ŁASKAWIEC Jakub W GONET Szymon 3:1 (8:11, 11:6, 11:3, 11:7) 1:0
2   B CHOCHÓŁ Paweł X MAREK Piotr 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 2:0
3   C BALIK Robert Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 3:0
4   D NATKANIEC Michał Z SYSAK Tomasz 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 4:0
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W ŚWIĘCH Jarosław
GONET Szymon
3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 5:0
6   B BALIK Robert
ŁASKAWIEC Jakub
X SYSAK Tomasz
MAREK Piotr
3:0 (11:2, 11:7, 11:9) 6:0
7   A ŁASKAWIEC Jakub X MAREK Piotr 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 7:0
8   B CHOCHÓŁ Paweł W GONET Szymon 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 8:0
9   D NATKANIEC Michał Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 9:0
10   C GAJER Filip Z SYSAK Tomasz 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:9) 10:0
11   A ŁASKAWIEC Jakub Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) 11:0
12   C GAJER Filip W GONET Szymon 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 11:1
13   B CHOCHÓŁ Paweł Z SYSAK Tomasz 3:0 (11:2, 11:8, 11:3) 12:1
14   D NATKANIEC Michał X MAREK Piotr 3:1 (7:11, 11:8, 11:1, 11:4) 13:1
2021-11-27 15:00 118 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III
2021-11-27 12:30 119 MKS „Centrum” Kraków III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 7:7
1   A DĄBEK Michał W SĘK Rafał 3:1 (2:11, 11:8, 11:7, 11:9) 1:0
2   B YEUNG Arvin X TOKARZ Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 1:1
3   C SZEWCZYK Hubert Y PIESZCZEK Mikołaj 2:3 (11:8, 11:13, 11:7, 6:11, 4:11) 1:2
4   D KROKOS Bartłomiej Z BARANEK Mariusz 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:5) 2:2
5   A KROKOS Bartłomiej
PIESZCZEK Bartosz
W SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 2:3
6   B SZEWCZYK Hubert
YEUNG Arvin
X PIESZCZEK Mikołaj
BARANEK Mariusz
3:1 (8:11, 11:3, 12:10, 11:9) 3:3
7   A DĄBEK Michał X TOKARZ Paweł 2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 4:11, 5:11) 3:4
8   B YEUNG Arvin W SĘK Rafał 2:3 (6:11, 9:11, 11:6, 11:8, 9:11) 3:5
9   D KROKOS Bartłomiej Y PIESZCZEK Mikołaj 3:2 (11:4, 5:11, 11:7, 9:11, 11:9) 4:5
10   C SZEWCZYK Hubert Z BARANEK Mariusz 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:4) 5:5
11   A DĄBEK Michał Y PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:9) 6:5
12   C SZEWCZYK Hubert W SĘK Rafał 3:2 (11:8, 10:12, 7:11, 11:9, 11:2) 7:5
13   B PIESZCZEK Bartosz Z BARANEK Mariusz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 7:6
14   D KROKOS Bartłomiej X TOKARZ Paweł 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 9:11) 7:7
2021-12-05 15:00 120 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki II 12:2
1   A ŻĄDŁO Damian W ŚLEDZIEWSKI Patryk 3:1 (11:5, 7:11, 11:1, 11:2) 1:0
2   B MUTA Michał X MARDOSZ Zuzanna 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 2:0
3   C KUCHNIA Andrzej Y GAJ Julia 2:3 (11:9, 11:5, 8:11, 9:11, 9:11) 2:1
4   D STALMACH Zbigniew Z MARDOSZ Maciej 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:4) 3:1
5   A ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
W GAJ Julia
MARDOSZ Zuzanna
3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:7) 4:1
6   B STALMACH Zbigniew
MUTA Michał
X MARDOSZ Maciej
ŚLEDZIEWSKI Patryk
3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 5:1
7   A ŻĄDŁO Damian X MARDOSZ Zuzanna 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 6:1
8   B MUTA Michał W ŚLEDZIEWSKI Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 7:1
9   D STALMACH Zbigniew Y GAJ Julia 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:5) 8:1
10   C KUCHNIA Andrzej Z MARDOSZ Maciej 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:8) 9:1
11   A ŻĄDŁO Damian Y GAJ Julia 1:3 (9:11, 11:5, 12:14, 6:11) 9:2
12   C KUCHNIA Andrzej W ŚLEDZIEWSKI Patryk 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 10:2
13   B MUTA Michał Z MARDOSZ Maciej 3:2 (9:11, 14:12, 9:11, 11:8, 11:9) 11:2
14   D STALMACH Zbigniew X MARDOSZ Zuzanna 3:0 (11:1, 11:2, 11:5) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz grupa A | Terminarz grupa B