V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-11-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-20 18:00 9 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice III 13:5 tak
1   A PIĘTOŃ Robert W HONKOWICZ Kacper 3:0 (12:10, 11:4, 11:1) 1:0
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X APOLA Grzegorz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 2:0
3   C MRÓZEK Jan Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (7:11, 11:6, 12:14, 6:11) 2:1
4   D SOLSKI Jacek Z APOLA Edward 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:6) 3:1
5   A PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
W MICHALEC Kazimierz
APOLA Grzegorz
3:1 (11:4, 5:11, 11:7, 11:7) 4:1
6   B MRÓZEK Jan
SOLSKI Jacek
X APOLA Edward
HONKOWICZ Kacper
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 5:1
7   A PIĘTOŃ Robert X APOLA Grzegorz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 6:1
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W HONKOWICZ Kacper 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) 7:1
9   D SOLSKI Jacek Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 7:2
10   C MRÓZEK Jan Z APOLA Edward 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 8:2
11   A PIĘTOŃ Robert Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (7:11, 10:12, 11:5, 8:11) 8:3
12   C MRÓZEK Jan W HONKOWICZ Kacper 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:7) 9:3
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z APOLA Edward 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) 10:3
14   D PIĘTOŃ Tomasz X APOLA Grzegorz 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 10:4
15   A PIĘTOŃ Robert Z APOLA Edward 3:0 (11:6, 11:2, 11:8) 11:4
16   D PIĘTOŃ Tomasz W HONKOWICZ Kacper 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 11:5
17   B MIŚKOWIEC Jerzy Y MICHALEC Kazimierz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 12:5
18   C MRÓZEK Jan X APOLA Grzegorz 3:2 (11:6, 6:11, 11:8, 9:11, 11:9) 13:5
2020-11-20 18:00 10 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice IV 10:8 tak
1   A RYBOWICZ Rafał W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 1:0
2   B JANIKOWSKI Sławomir X PĘKALA Piotr 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 2:0
3   C OBRZUT Tomasz Y TUTAK Antoni 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 7:11) 2:1
4   D ŻAROWSKA Sonia Z KANTOR Jan 1:3 (3:11, 11:7, 4:11, 4:11) 2:2
5   A OBRZUT Tomasz
ŻAROWSKA Sonia
W PĘKALA Piotr
TUTAK Antoni
0:3 (12:14, 7:11, 6:11) 2:3
6   B RYBOWICZ Rafał
JANIKOWSKI Sławomir
X NIEPSUJ Mariusz
KANTOR Jan
3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 3:3
7   A RYBOWICZ Rafał X PĘKALA Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 4:3
8   B JANIKOWSKI Sławomir W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:7, 13:11, 11:5) 5:3
9   D ŻAROWSKA Sonia Y TUTAK Antoni 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 3:11) 5:4
10   C ŁUKASIK Andrzej Z KANTOR Jan 0:3 (11:13, 3:11, 11:13) 5:5
11   A RYBOWICZ Rafał Y TUTAK Antoni 3:2 (12:10, 5:11, 13:11, 11:13, 13:11) 6:5
12   C ŁUKASIK Andrzej W NIEPSUJ Mariusz 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 6:6
13   B JANIKOWSKI Sławomir Z KANTOR Jan 3:0 (12:10, 11:3, 11:4) 7:6
14   D ŻAROWSKA Sonia X PĘKALA Piotr 3:0 (11:8, 11:1, 11:7) 8:6
15   A RYBOWICZ Rafał Z KANTOR Jan 1:3 (7:11, 9:11, 11:3, 7:11) 8:7
16   D ŻAROWSKA Sonia W NIEPSUJ Mariusz 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 8:8
17   B JANIKOWSKI Sławomir Y TUTAK Antoni 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:6) 9:8
18   C ŁUKASIK Andrzej X PĘKALA Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 10:8
2020-11-22 11:00 11 KS „Start” Nowy Sącz II - UKS „Płomień” Limanowa III 14:4 tak
1   A WOŹNIAK Agnieszka W DYGAS Roman 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 10:12) 0:1
2   B LEŚNIAK Kamil X DOMITER Julia 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 0:2
3   C PASEK Kamil Y DYGAS Dawid 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 1:2
4   D TROJAN Marek Z SYKTUS Jan 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 2:2
5   A PASEK Kamil
LEŚNIAK Kamil
W DOMITER Julia
DYGAS Roman
3:1 (7:11, 11:1, 11:6, 11:7) 3:2
6   B WOŹNIAK Agnieszka
TROJAN Marek
X DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 4:2
7   A WOŹNIAK Agnieszka X DOMITER Julia 0:3 (7:11, 12:14, 7:11) 4:3
8   B LEŚNIAK Kamil W DYGAS Roman 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 5:3
9   D TROJAN Marek Y DYGAS Dawid 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 6:3
10   C PASEK Kamil Z SYKTUS Jan 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 7:3
11   A MÓŁKA Krzysztof Y DYGAS Dawid 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 8:3
12   C PASEK Kamil W DYGAS Roman 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 13:11) 9:3
13   B LEŚNIAK Kamil Z SYKTUS Jan 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 10:3
14   D TROJAN Marek X DOMITER Julia 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 11:6, 12:10) 11:3
15   A MÓŁKA Krzysztof Z SYKTUS Jan 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) 12:3
16   D TROJAN Marek W DYGAS Roman 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) 13:3
17   B LEŚNIAK Kamil Y DYGAS Dawid 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) 14:3
18   C PASEK Kamil X DOMITER Julia 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 5:11) 14:4
2020-11-22 11:00 12 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS Lipie II 18:0 tak
1   A OPYD Artur W BOMBA Łukasz 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 1:0
2   B DUDZIK Grzegorz X CEWKA Piotr 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 2:0
3   C SZAREK Marcin Y ROSIEK Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 3:0
4   D NIEĆ Andrzej Z SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:9, 11:1, 11:6) 4:0
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W ROSIEK Jakub
CEWKA Piotr
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 5:0
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X SEKUŁA Grzegorz
BOMBA Łukasz
3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:8) 6:0
7   A OPYD Artur X CEWKA Piotr 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) 7:0
8   B DUDZIK Grzegorz W BOMBA Łukasz 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 8:0
9   D NIEĆ Andrzej Y ROSIEK Jakub 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 9:0
10   C SZAREK Marcin Z SEKUŁA Grzegorz 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:9) 10:0
11   A OPYD Artur Y ROSIEK Jakub 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 11:0
12   C SZAREK Marcin W BOMBA Łukasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 12:0
13   B DUDZIK Grzegorz Z SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 13:0
14   D NIEĆ Andrzej X PTAK Jacek 3:0 (11:2, 11:1, 11:6) 14:0
15   A OPYD Artur Z SEKUŁA Grzegorz 3:1 (11:4, 10:12, 11:4, 11:4) 15:0
16   D NIEĆ Andrzej W BOMBA Łukasz 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 16:0
17   B DUDZIK Grzegorz Y ROSIEK Jakub 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 17:0
18   C SZAREK Marcin X PTAK Jacek 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 18:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy