V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-23 18:00 5 MKS „Radość” Gorlice IV - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11 tak
1   A PRZYBYLSKI Piotr W MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 4:11) 0:1
2   B JAMIŃSKI Krystian X PIĘTOŃ Robert 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) 0:2
3   C JUSZYŃSKI Rafał Y MRÓZEK Jan 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:3
4   D TUTAK Antoni Z SOLSKI Jacek 3:1 (11:7, 10:12, 11:5, 11:7) 1:3
5   A PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 1:4
6   B JUSZYŃSKI Rafał
KNAPIK Łukasz
X MRÓZEK Jan
MICHAŁEK Jakub
3:0 (11:7, 11:9, 18:16) 2:4
7   A PRZYBYLSKI Piotr X PIĘTOŃ Robert 3:1 (8:11, 11:2, 11:7, 11:8) 3:4
8   B JAMIŃSKI Krystian W MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 3:5
9   D TUTAK Antoni Y MRÓZEK Jan 2:3 (13:11, 8:11, 7:11, 11:8, 9:11) 3:6
10   C JUSZYŃSKI Rafał Z SOLSKI Jacek 1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 9:11) 3:7
11   A PRZYBYLSKI Piotr Y MRÓZEK Jan 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 4:7
12   C JUSZYŃSKI Rafał W MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (2:11, 6:11, 7:11) 4:8
13   B KNAPIK Łukasz Z MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 5:8
14   D TUTAK Antoni X PIĘTOŃ Robert 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 4:11) 5:9
15   A PRZYBYLSKI Piotr Z MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 6:9
16   D TUTAK Antoni W MIŚKOWIEC Jerzy 3:2 (9:11, 11:9, 11:8, 9:11, 11:9) 7:9
17   B KNAPIK Łukasz Y MRÓZEK Jan 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 7:10
18   C JUSZYŃSKI Rafał X PIĘTOŃ Robert 0:3 (5:11, 2:11, 3:11) 7:11
2020-12-13 11:00 6 UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10 tak
1   A DOMITER Julia W KAWKA Maciej 3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 11:9) 1:0
2   B SYKTUS Jan X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (12:10, 12:10, 11:7) 2:0
3   C DYGAS Roman Y ŻAROWSKA Sonia 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 2:1
4   D MENSFELD Natalia Z OBRZUT Tomasz 1:3 (11:9, 4:11, 2:11, 2:11) 2:2
5   A DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
W OBRZUT Tomasz
KAWKA Maciej
1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 4:11) 2:3
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X ŁUKASIK Andrzej
ŻAROWSKA Sonia
3:2 (7:11, 13:11, 11:8, 8:11, 11:6) 3:3
7   A DOMITER Julia X ŁUKASIK Andrzej 1:3 (11:6, 6:11, 5:11, 9:11) 3:4
8   B SYKTUS Jan W KAWKA Maciej 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:13) 3:5
9   D MENSFELD Natalia Y ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:4) 4:5
10   C DYGAS Roman Z OBRZUT Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 5:5
11   A DYGAS Dawid Y ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:4, 12:10, 7:11, 11:4) 6:5
12   C UBIK Jarosław W KAWKA Maciej 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 6:6
13   B SYKTUS Jan Z OBRZUT Tomasz 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 8:11) 6:7
14   D MENSFELD Natalia X ŁUKASIK Andrzej 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 5:11) 6:8
15   A DYGAS Dawid Z OBRZUT Tomasz 3:1 (5:11, 11:6, 13:11, 14:12) 7:8
16   D MENSFELD Natalia W KAWKA Maciej 3:1 (11:6, 8:11, 11:3, 11:7) 8:8
17   B SYKTUS Jan Y ŻAROWSKA Sonia 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 12:14) 8:9
18   C UBIK Jarosław X ŁUKASIK Andrzej 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 8:10
2020-11-20 17:30 7 LUKS Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 2:16 tak
1   A ROSIEK Jakub W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 0:1
2   B SEKUŁA Grzegorz X LEŚNIAK Kamil 2:3 (11:7, 12:10, 7:11, 6:11, 3:11) 0:2
3   C WOLAK Michał Y MÓŁKA Krzysztof 1:3 (8:11, 7:11, 13:11, 9:11) 0:3
4   D OPIŁO Zygmunt Z WIEJSKI Karol 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 0:4
5   A WOLAK Michał
ROSIEK Jakub
W TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
0:3 (3:11, 7:11, 9:11) 0:5
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X WOŹNIAK Agnieszka
LEŚNIAK Kamil
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 0:6
7   A ROSIEK Jakub X LEŚNIAK Kamil 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:7
8   B SEKUŁA Grzegorz W WOŹNIAK Agnieszka 1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 9:11) 0:8
9   D SROMEK Bartłomiej Y MÓŁKA Krzysztof 0:3 (2:11, 3:11, 8:11) 0:9
10   C WOLAK Michał Z WIEJSKI Karol 0:3 (7:11, 10:12, 4:11) 0:10
11   A PTAK Jacek Y MÓŁKA Krzysztof 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) 0:11
12   C WOLAK Michał W TROJAN Marek 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 2:11) 0:12
13   B SEKUŁA Grzegorz Z IWANIEC Bartłomiej 3:2 (13:11, 11:6, 8:11, 8:11, 11:9) 1:12
14   D SROMEK Bartłomiej X LEŚNIAK Kamil 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 1:13
15   A PTAK Jacek Z IWANIEC Bartłomiej 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 1:14
16   D SROMEK Bartłomiej W TROJAN Marek 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 1:15
17   B SEKUŁA Grzegorz Y MÓŁKA Krzysztof 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 2:15
18   C WOLAK Michał X LEŚNIAK Kamil 0:3 (7:11, 12:14, 12:14) 2:16
2020-10-25 11:00 8 MKS „Radość” Gorlice III - KS „Talar Team” Szczawa 2:16 tak
1   A APOLA Edward W OPYD Artur 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 0:1
2   B BOŃCZAK Stanisław X NIEĆ Andrzej 1:3 (5:11, 12:10, 2:11, 3:11) 0:2
3   C MICHALEC Kazimierz Y DUDZIK Grzegorz 3:2 (8:11, 3:11, 11:7, 11:6, 15:13) 1:2
4   D HONKOWICZ Kacper Z SZAREK Marcin 1:3 (11:2, 6:11, 6:11, 9:11) 1:3
5   A MICHALEC Kazimierz
BOŃCZAK Stanisław
W NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B APOLA Edward
HONKOWICZ Kacper
X DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
2:3 (5:11, 8:11, 11:9, 11:9, 7:11) 1:5
7   A APOLA Edward X NIEĆ Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 1:6
8   B BOŃCZAK Stanisław W OPYD Artur 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) 1:7
9   D HONKOWICZ Kacper Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 1:8
10   C MICHALEC Kazimierz Z SZAREK Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 2:8
11   A APOLA Edward Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) 2:9
12   C MICHALEC Kazimierz W OPYD Artur 1:3 (11:8, 4:11, 8:11, 8:11) 2:10
13   B BOŃCZAK Stanisław Z SZAREK Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 2:11
14   D HONKOWICZ Kacper X NIEĆ Andrzej 2:3 (7:11, 10:12, 11:7, 11:8, 6:11) 2:12
15   A APOLA Edward Z SZAREK Marcin 1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 7:11) 2:13
16   D HONKOWICZ Kacper W OPYD Artur 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 6:11) 2:14
17   B BOŃCZAK Stanisław Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 2:15
18   C MICHALEC Kazimierz X NIEĆ Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 2:16
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy