II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-09-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-09-26 16:00 1 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Płomień” Limanowa 0:10
1 1 A GALUS Mateusz X SUŁKOWSKI Bartosz 1:3 (9:11, 11:9, 3:11, 4:11) 0:1
2 2 C MLECZKO Bartłomiej W KOSMAL Dawid 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:2
3 1 B TABOR Marcin Y BŁĄKAŁA Paweł 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 0:3
4 2 D MLECZKO Radosław Z MICHALCZYK Jakub 0:3 (4:11, 6:11, 11:13) 0:4
5 1 A TABOR Marcin
MLECZKO Radosław
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
2:3 (11:7, 10:12, 11:8, 10:12, 6:11) 0:5
6 2 C MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W MICHALCZYK Jakub
BŁĄKAŁA Paweł
0:3 (9:11, 10:12, 12:14) 0:6
7 1 A GALUS Mateusz Y BŁĄKAŁA Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:7
8 2 C MLECZKO Bartłomiej Z MICHALCZYK Jakub 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 2:11) 0:8
9 1 B TABOR Marcin X SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 3:11, 2:11) 0:9
10 2 D KĄDZIOŁKA Bartłomiej W KOSMAL Dawid 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 0:10
do ustalenia 2 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Gorce” Nowy Targ
2020-09-27 16:00 3 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5
1 1 A CHMIELOWSKI Jakub X BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 1:0
2 2 C JURCZAK Michał W PUSZKARIOW Konstantyn 3:2 (11:3, 11:9, 5:11, 9:11, 11:7) 2:0
3 1 B SPOREK Szymon Y MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 2:1
4 2 D FLAUMENHAFT Jacek Z LIS Daniel 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) 2:2
5 1 A JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
X LIS Daniel
MARCINOWSKI Krzysztof
2:3 (7:11, 5:11, 11:5, 11:7, 6:11) 2:3
6 2 C FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
W KIEROŃSKI Adam
PUSZKARIOW Konstantyn
3:2 (11:2, 8:11, 11:7, 8:11, 11:8) 3:3
7 1 A CHMIELOWSKI Jakub Y MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (12:14, 6:11, 12:10, 12:14) 3:4
8 2 C JURCZAK Michał Z LIS Daniel 2:3 (11:4, 11:7, 7:11, 7:11, 10:12) 3:5
9 1 B SPOREK Szymon X KIEROŃSKI Adam 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 9:11, 11:4) 4:5
10 2 D FLAUMENHAFT Jacek W PUSZKARIOW Konstantyn 3:2 (13:15, 11:9, 11:8, 7:11, 11:9) 5:5
2020-10-18 12:00 4 „Kolping” Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5
1 1 A BRUD Szymon X MADZULA Paweł 2:3 (8:11, 4:11, 12:10, 11:6, 9:11) 0:1
2 2 C ZIELIŃSKI Konrad W BOLSĘGA Paweł 2:3 (12:10, 7:11, 11:6, 14:16, 7:11) 0:2
3 1 B ADAMSKI Łukasz Y KAIM Adrian 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 11:6) 1:2
4 2 D JADAM Dawid Z KOŁODZIEJ Szymon 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 11:9) 2:2
5 1 A BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
X KOŁODZIEJ Szymon
MADZULA Paweł
3:0 (14:12, 11:6, 11:3) 3:2
6 2 C ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
W BOLSĘGA Paweł
KAIM Adrian
3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 4:2
7 1 A BRUD Szymon Y KAIM Adrian 1:3 (8:11, 11:13, 11:9, 8:11) 4:3
8 2 C ZIELIŃSKI Konrad Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (9:11, 6:11, 2:11) 4:4
9 1 B ADAMSKI Łukasz X MADZULA Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 1:11) 4:5
10 2 D JADAM Dawid W BOLSĘGA Paweł 3:2 (6:11, 5:11, 11:7, 11:9, 11:9) 5:5
do ustalenia 5 KS „Bronowianka” Kraków - UKS MOSiR Dukla
do ustalenia 6 UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy