IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2018-09-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-09-28 18:00 1 KTS „Victoria” Spytkowice I - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
2018-09-19 18:00 2 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 tak
1   A CELARY Mateusz W SUBIK Filip 3:2 (10:12, 5:11, 11:6, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X KLAG Wiktor 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 2:0
3   C TURECKI Kacper Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (5:11, 5:11, 11:5, 5:11) 2:1
4   D KUCHARSKI Mateusz Z RÓŻAŃSKI Damian 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:8) 3:1
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:1 (15:13, 7:11, 11:8, 11:8) 4:1
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7) 5:1
7   A CELARY Mateusz X KLAG Wiktor 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W SUBIK Filip 2:3 (6:11, 11:9, 3:11, 11:9, 9:11) 6:2
9   D KUTAJ Maksymilian Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) 6:3
10   C TURECKI Kacper Z RÓŻAŃSKI Damian 3:2 (13:15, 11:8, 11:6, 9:11, 13:11) 7:3
11   A CELARY Mateusz Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (12:14, 4:11, 9:11) 7:4
12   C TURECKI Kacper W SUBIK Filip 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 4:11, 5:11) 7:5
13   B KOŁOS Arkadiusz Z RÓŻAŃSKI Damian 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 8:5
14   D KUTAJ Maksymilian X KLAG Wiktor 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:9) 9:5
2018-09-28 18:30 3 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 tak
1   A PIĄSTKA Michał W DYMEK Michał 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 1:0
2   B WOJDYŁA Dominik X BOCHENEK Mariusz 3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:8) 2:0
3   C BRUZDA Rafał Y BIEL Jakub 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 2:1
4   D KURCZYNA Łukasz Z MIKRUT Jakub 3:0 (11:9, 12:10, 12:10) 3:1
5   A PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 3:2
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 4:2
7   A PIĄSTKA Michał X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 5:2
8   B WOJDYŁA Dominik W DYMEK Michał 3:0 (12:10, 11:9, 13:11) 6:2
9   D KURCZYNA Łukasz Y BIEL Jakub 2:3 (16:14, 11:13, 11:6, 6:11, 12:14) 6:3
10   C BRUZDA Rafał Z MIKRUT Jakub 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 7:3
11   A PIĄSTKA Michał Y BIEL Jakub 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8) 8:3
12   C BRUZDA Rafał W DYMEK Michał 3:0 (13:11, 12:10, 11:4) 9:3
13   B WOJDYŁA Dominik Z MIKRUT Jakub 3:2 (8:11, 11:2, 11:8, 6:11, 11:9) 10:3
14   D KURCZYNA Łukasz X WOJCIACZYK Antoni 3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 11:13, 11:8) 11:3
2018-09-27 19:00 4 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 tak
1   A FRĄCZEK Łukasz W PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:4, 11:0, 11:3) 1:0
2   B BAŁUSZEK Kamil X BOBAK Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 2:0
3   C GLANOWSKI Bartosz Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 3:0
4   D ZAJĘCKI Rafał Z OCHMAN Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 4:0
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:6) 5:0
6   B BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
X BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
3:1 (11:7, 11:3, 4:11, 11:5) 6:0
7   A FRĄCZEK Łukasz X BOBAK Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 7:0
8   B BAŁUSZEK Kamil W PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:1, 11:3, 11:5) 8:0
9   D ZAJĘCKI Rafał Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 9:0
10   C GLANOWSKI Bartosz Z OCHMAN Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 10:0
11   A FRĄCZEK Łukasz Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 11:0
12   C GLANOWSKI Bartosz W BOBAK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 12:0
13   B BAŁUSZEK Kamil Z OCHMAN Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 13:0
14   D ZAJĘCKI Rafał X BOBAK Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 11:2) 14:0
2018-09-22 13:00 5 MKS KSOS Kraków II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8 tak
1   A ROBAK Wiktor W PIEKARCZYK Michał 3:2 (12:10, 11:13, 4:11, 11:8, 11:9) 1:0
2   B RAJTAR Marek X MOSKAŁA Grzegorz 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 2:0
3   C PĘCZEK Mateusz Y WODNIAK Kamil 2:3 (2:11, 11:7, 11:8, 9:11, 9:11) 2:1
4   D KUBIC Marcin Z WÓJCIK Krzysztof 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 5:11) 2:2
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
3:2 (7:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:6) 3:2
6   B PASIECZNY Jan
PĘCZEK Mateusz
X WODNIAK Kamil
WÓJCIK Krzysztof
2:3 (9:11, 3:11, 11:9, 11:6, 7:11) 3:3
7   A ROBAK Wiktor X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 3:4
8   B PASIECZNY Jan W PIEKARCZYK Michał 3:2 (11:13, 13:11, 6:11, 11:3, 11:2) 4:4
9   D KUBIC Marcin Y WODNIAK Kamil 2:3 (11:9, 7:11, 10:12, 11:7, 8:11) 4:5
10   C PĘCZEK Mateusz Z WÓJCIK Krzysztof 0:3 (1:11, 8:11, 4:11) 4:6
11   A ROBAK Wiktor Y WODNIAK Kamil 3:0 (13:11, 11:7, 11:3) 5:6
12   C PĘCZEK Mateusz W ŻEBRO Krzysztof 1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 8:11) 5:7
13   B PASIECZNY Jan Z WÓJCIK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 6:7
14   D KUBIC Marcin X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (4:11, 12:14, 8:11) 6:8
2018-09-22 12:30 6 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12 tak
1   A SZCZEBAK Jerzy W NALEPA Maciej 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 10:12) 0:1
2   B KOPACKI Paweł X CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (14:12, 8:11, 11:9, 8:11, 11:13) 0:2
3   C KUSIAK Franciszek Y STALMACH Zbigniew 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11) 0:3
4   D CHODACKI Marcin Z DŹWIG Andrzej 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 0:4
5   A KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
W NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
0:3 (2:11, 7:11, 10:12) 0:5
6   B SZCZEBAK Jerzy
CHODACKI Marcin
X CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
2:3 (9:11, 11:8, 8:11, 11:7, 7:11) 0:6
7   A SZCZEBAK Jerzy X CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 8:11) 0:7
8   B KOPACKI Paweł W NALEPA Maciej 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 6:11) 0:8
9   D CHODACKI Marcin Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:7, 11:4, 13:11) 1:8
10   C KUSIAK Franciszek Z DŹWIG Andrzej 1:3 (7:11, 7:11, 14:12, 5:11) 1:9
11   A SZCZEBAK Jerzy Y STALMACH Zbigniew 3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 6:11, 11:9) 2:9
12   C KUSIAK Franciszek W NALEPA Maciej 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 2:10
13   B KOPACKI Paweł Z DŹWIG Andrzej 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 9:11) 2:11
14   D CHODACKI Marcin X CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (2:11, 11:13, 10:12) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.