IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2019-11-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-24 16:30 31 „Mikulec” Grybów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 tak
1   A URBAN Mariusz W CHMIELEWSKI Tomasz 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B KIEŁBASA Józef X JANISZEWSKI Tomasz 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 11:13) 0:2
3   C TOKARZ Adam Y PROCHAZKA Tomasz 3:1 (7:11, 11:8, 12:10, 11:8) 1:2
4   D DZIEDZIC Marta Z KUDŁA Paweł 3:1 (11:4, 6:11, 11:9, 11:7) 2:2
5   A KIEŁBASA Józef
DZIEDZIC Marta
W CHMIELEWSKI Tomasz
JANISZEWSKI Tomasz
2:3 (11:8, 8:11, 11:13, 11:6, 5:11) 2:3
6   B TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
X KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:5) 3:3
7   A URBAN Mariusz X JANISZEWSKI Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 3:4
8   B KIEŁBASA Józef W CHMIELEWSKI Tomasz 0:3 (7:11, 2:11, 10:12) 3:5
9   D DZIEDZIC Marta Y PROCHAZKA Tomasz 2:3 (7:11, 11:9, 11:9, 6:11, 6:11) 3:6
10   C TOKARZ Adam Z KUDŁA Paweł 3:1 (10:12, 11:6, 11:6, 11:4) 4:6
11   A URBAN Mariusz Y PROCHAZKA Tomasz 3:2 (11:7, 7:11, 5:11, 11:7, 11:5) 5:6
12   C TOKARZ Adam W CHMIELEWSKI Tomasz 1:3 (11:3, 8:11, 9:11, 8:11) 5:7
13   B KIEŁBASA Józef Z KUDŁA Paweł 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 6:7
14   D DZIEDZIC Marta X JANISZEWSKI Tomasz 3:2 (11:7, 7:11, 4:11, 11:9, 11:8) 7:7
2019-11-24 11:00 32 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 9:5 tak
1   A SUŁKOWSKI Karol W MRÓZ Jakub 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 1:0
2   B ROZUM Dawid X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 2:0
3   C GOLONKA Filip Y GAJDA Rafał 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 8:11) 2:1
4   D GOLONKA Albert Z HEŁMECKI Szymon 3:0 (11:7, 12:10, 11:4) 3:1
5   A ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
3:1 (5:11, 11:3, 11:9, 11:5) 4:1
6   B TWARÓG Mariusz
GOLONKA Filip
X MRÓZ Jakub
GAJDA Rafał
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:13) 4:2
7   A SUŁKOWSKI Karol X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) 5:2
8   B ROZUM Dawid W MRÓZ Jakub 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:2) 6:2
9   D GOLONKA Albert Y GAJDA Rafał 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 7:2
10   C GOLONKA Filip Z HEŁMECKI Szymon 0:3 (8:11, 7:11, 13:15) 7:3
11   A SUŁKOWSKI Karol Y GAJDA Rafał 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 8:3
12   C GOLONKA Filip W MRÓZ Jakub 3:0 (11:9, 11:3, 11:2) 9:3
13   B TWARÓG Mariusz Z HEŁMECKI Szymon 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 9:4
14   D MENSFELD Natalia X SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:9, 4:11) 9:5
2019-11-24 11:00 33 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Tarnovia” Tarnów 6:8 tak
1   A TROJANOWSKI Kamil W ROBAK Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B MACIUSZEK Wiesław X JEWUŁA Mateusz 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 9:11, 4:11) 0:2
3   C PASEK Kamil Y MROCZEK Adrian 2:3 (8:11, 7:11, 11:3, 11:9, 8:11) 0:3
4   D TROJANOWSKI Dawid Z OSTROWSKI Artur 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 1:3
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:0 (14:12, 11:9, 13:11) 2:3
6   B TROJANOWSKI Kamil
PARAIS Leszek
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 2:4
7   A TROJANOWSKI Kamil X JEWUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 1:11) 2:5
8   B PARAIS Leszek W ROBAK Mateusz 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 2:6
9   D TROJANOWSKI Dawid Y MROCZEK Adrian 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 3:6
10   C PASEK Kamil Z OSTROWSKI Artur 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 3:7
11   A TROJANOWSKI Kamil Y MROCZEK Adrian 3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:5) 4:7
12   C PASEK Kamil W ROBAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 5:7
13   B PARAIS Leszek Z OSTROWSKI Artur 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 9:11) 5:8
14   D TROJANOWSKI Dawid X JEWUŁA Mateusz 3:2 (11:4, 8:11, 5:11, 11:1, 11:6) 6:8
2019-11-22 18:00 34 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7 tak
1   A BOBER Damian W MLECZKO Radosław 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 0:1
2   B PIETRZAK Krzysztof X JASIELSKI Marek 3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 11:8) 1:1
3   C MIŚKOWIEC Jerzy Y BAŃBOR Andrzej 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 2:1
4   D PIĘTOŃ Robert Z DAMIAN Tomasz 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 2:2
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:2 (11:5, 10:12, 13:11, 5:11, 11:3) 3:2
6   B MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
X DAMIAN Tomasz
MLECZKO Radosław
0:3 (10:12, 2:11, 5:11) 3:3
7   A BOBER Damian X JASIELSKI Marek 3:1 (12:10, 11:3, 11:13, 11:7) 4:3
8   B PIETRZAK Krzysztof W MLECZKO Radosław 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 4:4
9   D PIĘTOŃ Robert Y BAŃBOR Andrzej 3:0 (11:7, 11:2, 17:15) 5:4
10   C MIŚKOWIEC Jerzy Z DAMIAN Tomasz 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 12:14) 5:5
11   A BOBER Damian Y BAŃBOR Andrzej 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 4:11, 8:11) 5:6
12   C MIŚKOWIEC Jerzy W MLECZKO Radosław 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 5:7
13   B PIETRZAK Krzysztof Z DAMIAN Tomasz 3:0 (11:3, 11:6, 12:10) 6:7
14   D PIĘTOŃ Robert X JASIELSKI Marek 3:2 (11:6, 10:12, 6:11, 11:7, 11:7) 7:7
2019-11-23 17:00 35 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 tak
1   A OSTROWSKI Dawid W OBROCHTA Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 1:0
2   B GAJEWSKI Dominik X TABOR Krzysztof 3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:7) 2:0
3   C JASTRZĘBSKI Dawid Y PALACZ Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 2:1
4   D WOLIŃSKI Zenon Z SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 3:1
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 4:1
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 4:2
7   A OSTROWSKI Dawid X TABOR Krzysztof 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 5:2
8   B GAJEWSKI Dominik W OBROCHTA Piotr 2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 6:11, 9:11) 5:3
9   D WOLIŃSKI Zenon Y PALACZ Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 13:15) 5:4
10   C JASTRZĘBSKI Dawid Z SOBCZAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:8) 6:4
11   A OSTROWSKI Dawid Y PALACZ Grzegorz 3:1 (2:11, 11:8, 11:9, 11:8) 7:4
12   C JASTRZĘBSKI Dawid W OBROCHTA Piotr 1:3 (10:12, 15:13, 4:11, 10:12) 7:5
13   B GAJEWSKI Dominik Z SOBCZAK Krzysztof 3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 12:10, 11:8) 8:5
14   D WOLIŃSKI Zenon X TABOR Krzysztof 3:2 (11:7, 7:11, 11:6, 9:11, 11:9) 9:5
2019-11-24 11:00 36 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 tak
1   A MÓL Marcin W FLĄDRO Piotr 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 8:11) 0:1
2   B ŁABOWSKI Józef X RĘBACZ Wojciech 3:1 (11:3, 9:11, 11:7, 11:4) 1:1
3   C WOŹNIAK Dominik Y JAWIEŃ Marcin 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:3) 2:1
4   D PIECHOWICZ Marek Z SKRZYŃSKI Janusz 2:3 (12:10, 4:11, 4:11, 12:10, 6:11) 2:2
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 6:11, 11:7) 3:2
6   B ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
X SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
3:0 (11:7, 12:10, 11:5) 4:2
7   A MÓL Marcin X RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 5:2
8   B ŁABOWSKI Józef W FLĄDRO Piotr 2:3 (6:11, 11:7, 10:12, 11:8, 11:13) 5:3
9   D GAŁUSZKA Mateusz Y JAWIEŃ Marcin 0:3 (3:11, 5:11, 11:13) 5:4
10   C WOŹNIAK Dominik Z SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 6:4
11   A MÓL Marcin Y JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 7:4
12   C WOŹNIAK Dominik W FLĄDRO Piotr 3:1 (11:6, 11:13, 11:5, 11:7) 8:4
13   B ŁABOWSKI Józef Z SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 12:10) 9:4
14   D GAŁUSZKA Mateusz X RĘBACZ Wojciech 3:2 (12:10, 11:8, 8:11, 7:11, 11:5) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy