II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2021-01-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-20 14:00 55 UKS „Płomień” Limanowa - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 9:1
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:1) 1:0
2 2 C KOSMAL Dawid W JURCZAK Michał 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 2:0
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y CHMIELOWSKI Jakub 3:2 (11:5, 11:8, 4:11, 1:11, 11:7) 3:0
4 2 D GOLONKA Albert Z SPOREK Szymon 3:1 (7:11, 12:10, 11:5, 11:7) 4:0
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
3:1 (9:11, 13:11, 11:5, 13:11) 5:0
6 2 C MICHALCZYK Jakub
BŁĄKAŁA Paweł
W JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:13) 5:1
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y CHMIELOWSKI Jakub 3:2 (11:13, 11:7, 1:11, 11:5, 11:7) 6:1
8 2 C KOSMAL Dawid Z SPOREK Szymon 3:1 (11:7, 11:4, 12:14, 11:5) 7:1
9 1 B MICHALCZYK Jakub X FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 11:9) 8:1
10 2 D BŁĄKAŁA Paweł W JURCZAK Michał 3:2 (7:11, 11:6, 11:7, 6:11, 14:12) 9:1
2021-03-21 16:00 56 KS „Gorce” Nowy Targ - „Kolping” Jarosław II 7:3 tak
1 1 A KLAG Tomasz X KORYCKI Michał 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:4) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W JADAM Dawid 3:0 (11:2, 11:5, 11:8) 2:0
3 1 B KLAG Wiktor Y BRUD Szymon 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 2:1
4 2 D CZYSZCZOŃ Jakub Z ZIELIŃSKI Konrad 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:9) 3:1
5 1 A CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
X BRUD Szymon
KORYCKI Michał
3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 4:1
6 2 C MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
W ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 5:1
7 1 A KLAG Tomasz Y BRUD Szymon 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 6:1
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z ZIELIŃSKI Konrad 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 7:1
9 1 B KLAG Wiktor X KORYCKI Michał 0:3 (6:11, 11:13, 11:13) 7:2
10 2 D CZYSZCZOŃ Jakub W JADAM Dawid 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 8:11) 7:3
2021-02-20 11:00 57 UKS MOSiR Dukla - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7
1 1 A OLBRYCHT Michał X KAIM Adrian 2:3 (5:11, 11:6, 14:12, 5:11, 9:11) 0:1
2 2 C KIEŁT Dawid W MADZULA Paweł 2:3 (10:12, 11:7, 11:8, 8:11, 11:13) 0:2
3 1 B KOPCZYK Hubert Y BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:8, 5:11, 11:9, 10:12, 10:12) 0:3
4 2 D GAŁUSZKA Jacek Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (0:11, 8:11, 7:11) 0:4
5 1 A KIEŁT Dawid
KOPCZYK Hubert
X KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
0:3 (8:11, 11:13, 2:11) 0:5
6 2 C GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
W BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (11:8, 11:9, 11:2) 1:5
7 1 A OLBRYCHT Michał Y BOLSĘGA Paweł 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 2:5
8 2 C KIEŁT Dawid Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 2:6
9 1 B KOPCZYK Hubert X KAIM Adrian 2:3 (13:11, 7:11, 8:11, 11:8, 9:11) 2:7
10 2 D GAŁUSZKA Jacek W MADZULA Paweł 3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:9) 3:7
2021-03-07 16:00 58 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:6 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X BŁOCHO Przemysław 3:1 (7:11, 11:8, 13:11, 11:9) 1:0
2 2 C OSIKA Sławomir W KIEROŃSKI Adam 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:9) 2:0
3 1 B STRZAŁKA Marek Y MARCINOWSKI Krzysztof 2:3 (12:14, 6:11, 11:9, 11:8, 7:11) 2:1
4 2 D JANIK Tomasz Z PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 2:2
5 1 A STRZAŁKA Marek
JANIK Tomasz
X MARCINOWSKI Krzysztof
BŁOCHO Przemysław
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 2:3
6 2 C BIAŁCZYK Łukasz
OSIKA Sławomir
W KIEROŃSKI Adam
PUSZKARIOW Konstantyn
3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 3:3
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y MARCINOWSKI Krzysztof 2:3 (12:14, 7:11, 11:9, 11:7, 9:11) 3:4
8 2 C OSIKA Sławomir Z PUSZKARIOW Konstantyn 1:3 (9:11, 8:11, 11:3, 8:11) 3:5
9 1 B STRZAŁKA Marek X BŁOCHO Przemysław 0:3 (7:11, 7:11, 1:11) 3:6
10 2 D JANIK Tomasz W KIEROŃSKI Adam 3:1 (11:6, 11:4, 3:11, 11:5) 4:6
2021-03-06 16:00 59 UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka
2021-03-07 15:00 60 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X GALUS Mateusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 12:10) 1:0
2 2 C KNAGA Łukasz W TABOR Marcin 3:0 (11:0, 11:7, 11:9) 2:0
3 1 B BOGACZ Wojciech Y MLECZKO Radosław 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:7) 3:0
4 2 D KOŁEK Maciej Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (11:13, 12:14, 9:11) 3:1
5 1 A KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
X TABOR Marcin
MLECZKO Radosław
3:2 (7:11, 4:11, 11:2, 11:6, 11:4) 4:1
6 2 C BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 4:2
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y MLECZKO Radosław 3:0 (13:11, 11:3, 11:8) 5:2
8 2 C KNAGA Łukasz Z MLECZKO Bartłomiej 1:3 (3:11, 4:11, 11:8, 9:11) 5:3
9 1 B BOGACZ Wojciech X GALUS Mateusz 3:2 (10:12, 11:9, 11:8, 6:11, 11:9) 6:3
10 2 D KOŁEK Maciej W TABOR Marcin 3:0 (12:10, 11:2, 11:8) 7:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy