II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-10-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-12 14:30 19 UKS „Płomień” Limanowa - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0
1 1 A KOSMAL Dawid X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 1:0
2 2 C SUŁKOWSKI Bartosz W GDULA Adam 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 2:0
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y MAGULSKI Damian 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 3:0
4 2 D BŁĄKAŁA Paweł Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:7) 4:0
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 12:10) 5:0
6 2 C MICHALCZYK Jakub
BŁĄKAŁA Paweł
W MAGULSKI Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 6:0
7 1 A KOSMAL Dawid Y MAGULSKI Damian 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 7:0
8 2 C SUŁKOWSKI Bartosz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 8:0
9 1 B MICHALCZYK Jakub X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 12:10) 9:0
10 2 D BŁĄKAŁA Paweł W GDULA Adam 3:1 (14:12, 11:7, 10:12, 11:9) 10:0
2020-10-24 16:00 20 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 tak
1 1 A MOZDYNIEWICZ Marek X KOŁEK Maciej 3:0 (11:2, 11:5, 19:17) 1:0
2 2 C KLAG Tomasz W BOGACZ Wojciech 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 2:0
3 1 B MRUGAŁA Bartłomiej Y KNAGA Łukasz 0:3 (10:12, 4:11, 4:11) 2:1
4 2 D CZYSZCZOŃ Jakub Z KARMOLIŃSKI Maciej 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 5:11) 2:2
5 1 A CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
X KNAGA Łukasz
KARMOLIŃSKI Maciej
3:1 (11:4, 11:1, 11:13, 11:6) 3:2
6 2 C MOZDYNIEWICZ Marek
MRUGAŁA Bartłomiej
W BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
3:2 (11:8, 11:6, 12:14, 6:11, 11:8) 4:2
7 1 A MOZDYNIEWICZ Marek Y KNAGA Łukasz 3:1 (11:3, 11:3, 10:12, 13:11) 5:2
8 2 C KLAG Tomasz Z KARMOLIŃSKI Maciej 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 8:11) 5:3
9 1 B MRUGAŁA Bartłomiej X KOŁEK Maciej 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 9:11) 5:4
10 2 D CZYSZCZOŃ Jakub W BOGACZ Wojciech 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 6:4
2020-10-25 16:00 21 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS MOSiR Dukla 9:1
1 1 A JURCZAK Michał X KOPCZYK Hubert 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 1:0
2 2 C CHMIELOWSKI Jakub W GAŁUSZKA Jacek 3:0 (11:4, 12:10, 11:2) 2:0
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y OLBRYCHT Michał 1:3 (4:11, 11:4, 8:11, 6:11) 2:1
4 2 D SPOREK Szymon Z KIEŁT Dawid 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 3:1
5 1 A JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
X GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:9) 4:1
6 2 C FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
W KIEŁT Dawid
KOPCZYK Hubert
3:1 (7:11, 11:4, 12:10, 11:6) 5:1
7 1 A JURCZAK Michał Y OLBRYCHT Michał 3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:5) 6:1
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z KIEŁT Dawid 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) 7:1
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X KOPCZYK Hubert 3:0 (11:9, 14:12, 14:12) 8:1
10 2 D SPOREK Szymon W GAŁUSZKA Jacek 3:0 (11:1, 11:0, 11:0) 9:1
2020-12-18 18:30 22 „Kolping” Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8
1 1 A ADAMSKI Łukasz X OSIKA Sławomir 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 0:1
2 2 C ZIELIŃSKI Konrad W BIAŁCZYK Łukasz 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 5:11) 0:2
3 1 B JADAM Dawid Y STRZAŁKA Marek 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 1:2
4 2 D BRUD Szymon Z CHYC Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:3
5 1 A ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
X CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
0:3 (11:13, 5:11, 6:11) 1:4
6 2 C BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
W BIAŁCZYK Łukasz
JANIK Tomasz
1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 6:11) 1:5
7 1 A ADAMSKI Łukasz Y STRZAŁKA Marek 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:6) 2:5
8 2 C ZIELIŃSKI Konrad Z CHYC Tomasz 2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 13:11, 6:11) 2:6
9 1 B JADAM Dawid X OSIKA Sławomir 2:3 (11:13, 11:7, 11:8, 7:11, 7:11) 2:7
10 2 D BRUD Szymon W BIAŁCZYK Łukasz 2:3 (8:11, 11:6, 11:5, 8:11, 2:11) 2:8
2020-10-24 16:00 23 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 8:2 tak
1 1 A MADZULA Paweł X SZCZEPANIK Konrad 3:0 (11:6, 15:13, 11:5) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W FURMANKIEWICZ Paweł 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) 2:0
3 1 B KAIM Adrian Y SOBOTA Andrzej 3:2 (4:11, 11:9, 9:11, 11:5, 11:5) 3:0
4 2 D BOLSĘGA Paweł Z ANTOSIAK Daniel 2:3 (11:5, 11:7, 8:11, 8:11, 12:14) 3:1
5 1 A KOŁODZIEJ Szymon
MADZULA Paweł
X SOBOTA Andrzej
SZCZEPANIK Konrad
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 3:2
6 2 C BOLSĘGA Paweł
KAIM Adrian
W ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
3:1 (11:3, 11:4, 10:12, 11:9) 4:2
7 1 A MADZULA Paweł Y SOBOTA Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 5:2
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z ANTOSIAK Daniel 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) 6:2
9 1 B KAIM Adrian X SZCZEPANIK Konrad 3:2 (6:11, 11:3, 11:6, 7:11, 11:7) 7:2
10 2 D BOLSĘGA Paweł W FURMANKIEWICZ Paweł 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:4) 8:2
2020-10-24 12:00 24 UKS „Villa Verde” Olesno II - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 tak
1 1 A MARCINOWSKI Krzysztof X DUDEK Radosław 3:0 (11:1, 11:6, 11:6) 1:0
2 2 C PUSZKARIOW Konstantyn W GALUS Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 2:0
3 1 B BŁOCHO Przemysław Y MLECZKO Radosław 3:0 (11:9, 11:2, 11:9) 3:0
4 2 D JANISZEWSKI Kamil Z MLECZKO Bartłomiej 1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 7:11) 3:1
5 1 A PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 4:1
6 2 C JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
1:3 (6:11, 9:11, 11:4, 8:11) 4:2
7 1 A MARCINOWSKI Krzysztof Y MLECZKO Radosław 3:2 (11:4, 11:7, 6:11, 9:11, 11:2) 5:2
8 2 C PUSZKARIOW Konstantyn Z MLECZKO Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 6:2
9 1 B BŁOCHO Przemysław X DUDEK Radosław 3:0 (14:12, 11:6, 11:6) 7:2
10 2 D JANISZEWSKI Kamil W GALUS Mateusz 3:1 (11:8, 13:11, 9:11, 11:4) 8:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy