II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-10-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-31 13:00 13 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 2:8
1 1 A BOGACZ Wojciech X SUŁKOWSKI Bartosz 1:3 (5:11, 11:9, 13:15, 8:11) 0:1
2 2 C KARMOLIŃSKI Maciej W KOSMAL Dawid 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 0:2
3 1 B KOŁEK Maciej Y MICHALCZYK Jakub 1:3 (13:11, 5:11, 5:11, 8:11) 0:3
4 2 D KNAGA Łukasz Z BŁĄKAŁA Paweł 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:4) 1:3
5 1 A BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 1:4
6 2 C KNAGA Łukasz
KARMOLIŃSKI Maciej
W MICHALCZYK Jakub
BŁĄKAŁA Paweł
2:3 (8:11, 11:7, 11:7, 6:11, 6:11) 1:5
7 1 A BOGACZ Wojciech Y MICHALCZYK Jakub 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 1:6
8 2 C KARMOLIŃSKI Maciej Z BŁĄKAŁA Paweł 3:2 (8:11, 4:11, 11:5, 11:5, 11:9) 2:6
9 1 B KOŁEK Maciej X SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 2:7
10 2 D KNAGA Łukasz W KOSMAL Dawid 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 7:11) 2:8
2020-10-17 16:00 14 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ
2020-12-13 16:00 15 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X JURCZAK Michał 3:2 (6:11, 11:2, 9:11, 11:8, 11:8) 1:0
2 2 C OSIKA Sławomir W CHMIELOWSKI Jakub 3:0 (14:12, 11:5, 11:5) 2:0
3 1 B CHYC Tomasz Y SPOREK Szymon 2:3 (8:11, 13:11, 11:6, 7:11, 8:11) 2:1
4 2 D JANIK Tomasz Z FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (11:5, 7:11, 6:11, 10:12) 2:2
5 1 A CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
X JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
2:3 (10:12, 13:15, 11:4, 12:10, 8:11) 2:3
6 2 C BIAŁCZYK Łukasz
JANIK Tomasz
W FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 8:11, 5:11) 2:4
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y SPOREK Szymon 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 7:11) 2:5
8 2 C OSIKA Sławomir Z FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:6) 3:5
9 1 B CHYC Tomasz X JURCZAK Michał 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 3:6
10 2 D JANIK Tomasz W CHMIELOWSKI Jakub 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 6:11) 3:7
2020-10-17 11:00 16 UKS MOSiR Dukla - „Kolping” Jarosław II 6:4 tak
1 1 A OLBRYCHT Michał X JADAM Dawid 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:5) 1:0
2 2 C KIEŁT Dawid W ADAMSKI Łukasz 1:3 (10:12, 8:11, 11:2, 8:11) 1:1
3 1 B KOPCZYK Hubert Y BRUD Szymon 1:3 (11:13, 7:11, 11:9, 8:11) 1:2
4 2 D GAŁUSZKA Jacek Z ZIELIŃSKI Konrad 3:1 (11:8, 11:4, 5:11, 11:6) 2:2
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 5:11) 2:3
6 2 C KIEŁT Dawid
KOPCZYK Hubert
W BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 3:3
7 1 A OLBRYCHT Michał Y BRUD Szymon 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 4:3
8 2 C KIEŁT Dawid Z ZIELIŃSKI Konrad 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 5:3
9 1 B KOPCZYK Hubert X JADAM Dawid 0:3 (4:11, 11:13, 9:11) 5:4
10 2 D GAŁUSZKA Jacek W ADAMSKI Łukasz 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:9) 6:4
2020-10-25 17:00 17 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8 tak
1 1 A GALUS Mateusz X KAIM Adrian 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:1
2 2 C MLECZKO Radosław W MADZULA Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 0:2
3 1 B DUDEK Radosław Y BOLSĘGA Paweł 0:3 (10:12, 4:11, 5:11) 0:3
4 2 D MLECZKO Bartłomiej Z KOŁODZIEJ Szymon 1:3 (13:11, 4:11, 9:11, 7:11) 0:4
5 1 A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
X BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8) 1:4
6 2 C MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
W KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 1:5
7 1 A GALUS Mateusz Y BOLSĘGA Paweł 0:3 (12:14, 5:11, 7:11) 1:6
8 2 C MLECZKO Radosław Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 1:7
9 1 B DUDEK Radosław X KAIM Adrian 1:3 (2:11, 4:11, 11:4, 4:11) 1:8
10 2 D MLECZKO Bartłomiej W MADZULA Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 2:8
2020-10-18 11:00 18 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:7 tak
1 1 A FURMANKIEWICZ Paweł X PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (13:15, 8:11, 4:11) 0:1
2 2 C SOBOTA Andrzej W CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:6, 12:10, 11:3) 1:1
3 1 B ANTOSIAK Daniel Y MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (7:11, 13:11, 5:11, 6:11) 1:2
4 2 D SZCZEPANIK Konrad Z BŁOCHO Przemysław 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 1:3
5 1 A ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
X PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
1:3 (2:11, 14:12, 4:11, 5:11) 1:4
6 2 C SOBOTA Andrzej
SZCZEPANIK Konrad
W CHRABĄSZCZ Aleksandra
BŁOCHO Przemysław
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:5
7 1 A FURMANKIEWICZ Paweł Y MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 1:6
8 2 C SOBOTA Andrzej Z BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 2:6
9 1 B ANTOSIAK Daniel X PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (4:11, 10:12, 11:13) 2:7
10 2 D SZCZEPANIK Konrad W CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:1 (6:11, 12:10, 11:6, 14:12) 3:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy