II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2020-12-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 49 „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa
2020-12-20 16:00 50 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 9:1
1 1 A FLAUMENHAFT Jacek X KLAG Wiktor 3:2 (11:6, 10:12, 11:7, 8:11, 11:3) 1:0
2 2 C SPOREK Szymon W KLAG Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 2:0
3 1 B JURCZAK Michał Y MOZDYNIEWICZ Marek 3:1 (13:11, 13:15, 11:7, 11:8) 3:0
4 2 D CHMIELOWSKI Jakub Z CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:4) 4:0
5 1 A FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 5:0
6 2 C JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
W CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
3:2 (11:7, 6:11, 9:11, 12:10, 12:10) 6:0
7 1 A FLAUMENHAFT Jacek Y MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (11:8, 12:14, 5:11, 7:11) 6:1
8 2 C SPOREK Szymon Z CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 11:3) 7:1
9 1 B JURCZAK Michał X KLAG Wiktor 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 8:1
10 2 D CHMIELOWSKI Jakub W KLAG Tomasz 3:1 (12:10, 9:11, 11:4, 15:13) 9:1
do ustalenia 51 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS MOSiR Dukla
2020-12-19 13:00 52 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 5:5
1 1 A KOŁODZIEJ Szymon X OSIKA Sławomir 0:3 (10:12, 5:11, 3:11) 0:1
2 2 C MADZULA Paweł W BIAŁCZYK Łukasz 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 11:13) 0:2
3 1 B KAIM Adrian Y STRZAŁKA Marek 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 1:2
4 2 D BOLSĘGA Paweł Z CHYC Tomasz 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 5:11) 1:3
5 1 A BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
X CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
2:3 (2:11, 11:8, 2:11, 11:8, 8:11) 1:4
6 2 C KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
W BIAŁCZYK Łukasz
JANIK Tomasz
3:2 (11:3, 6:11, 10:12, 11:9, 12:10) 2:4
7 1 A KOŁODZIEJ Szymon Y STRZAŁKA Marek 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 3:4
8 2 C MADZULA Paweł Z CHYC Tomasz 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 12:10) 4:4
9 1 B KAIM Adrian X OSIKA Sławomir 3:2 (11:5, 7:11, 3:11, 11:7, 11:5) 5:4
10 2 D BOLSĘGA Paweł W BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 5:5
2020-12-19 16:00 53 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 5:5
1 1 A GALUS Mateusz X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 0:1
2 2 C TABOR Marcin W GDULA Adam 0:3 (16:18, 11:13, 3:11) 0:2
3 1 B MLECZKO Radosław Y MAGULSKI Damian 0:3 (9:11, 3:11, 10:12) 0:3
4 2 D MLECZKO Bartłomiej Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (10:12, 11:13, 11:7, 11:5, 11:8) 1:3
5 1 A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 2:3
6 2 C TABOR Marcin
MLECZKO Radosław
W MAGULSKI Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:2 (11:5, 11:7, 8:11, 9:11, 11:5) 3:3
7 1 A GALUS Mateusz Y MAGULSKI Damian 2:3 (11:9, 4:11, 11:6, 8:11, 6:11) 3:4
8 2 C TABOR Marcin Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 4:4
9 1 B MLECZKO Radosław X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 14:12, 6:11) 4:5
10 2 D MLECZKO Bartłomiej W GDULA Adam 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 5:5
2020-12-19 16:00 54 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Bronowianka” Kraków 2:8
1 1 A ANTOSIAK Daniel X KARMOLIŃSKI Maciej 2:3 (11:6, 14:12, 9:11, 6:11, 7:11) 0:1
2 2 C SZCZEPANIK Konrad W BOGACZ Wojciech 1:3 (13:11, 9:11, 10:12, 4:11) 0:2
3 1 B FURMANKIEWICZ Paweł Y KNAGA Łukasz 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) 0:3
4 2 D SOBOTA Andrzej Z KOŁEK Maciej 2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 8:11, 9:11) 0:4
5 1 A ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
X KNAGA Łukasz
KOŁEK Maciej
3:2 (9:11, 11:6, 11:9, 9:11, 11:8) 1:4
6 2 C SOBOTA Andrzej
SZCZEPANIK Konrad
W BOGACZ Wojciech
KARMOLIŃSKI Maciej
0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 1:5
7 1 A ANTOSIAK Daniel Y KNAGA Łukasz 3:2 (9:11, 11:3, 11:9, 2:11, 11:8) 2:5
8 2 C SZCZEPANIK Konrad Z KOŁEK Maciej 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 2:6
9 1 B FURMANKIEWICZ Paweł X KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 2:7
10 2 D SOBOTA Andrzej W BOGACZ Wojciech 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy