II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2020-11-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-28 16:00 37 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X BŁĄKAŁA Paweł 3:1 (11:2, 11:2, 7:11, 11:4) 1:0
2 2 C JANIK Tomasz W KOSMAL Dawid 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 1:1
3 1 B CHYC Tomasz Y SUŁKOWSKI Bartosz 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 12:10, 11:3) 2:1
4 2 D OSIKA Sławomir Z MICHALCZYK Jakub 0:3 (11:13, 7:11, 8:11) 2:2
5 1 A CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
1:3 (13:15, 9:11, 11:9, 7:11) 2:3
6 2 C BIAŁCZYK Łukasz
JANIK Tomasz
W MICHALCZYK Jakub
BŁĄKAŁA Paweł
1:3 (11:2, 7:11, 8:11, 5:11) 2:4
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y SUŁKOWSKI Bartosz 3:1 (7:11, 11:9, 13:11, 11:9) 3:4
8 2 C STRZAŁKA Marek Z MICHALCZYK Jakub 3:1 (16:14, 8:11, 11:9, 11:9) 4:4
9 1 B CHYC Tomasz X BŁĄKAŁA Paweł 3:0 (15:13, 11:8, 11:9) 5:4
10 2 D OSIKA Sławomir W KOSMAL Dawid 2:3 (11:13, 11:5, 7:11, 11:9, 10:12) 5:5
2020-11-28 11:00 38 UKS MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6 tak
1 1 A OLBRYCHT Michał X CZYSZCZOŃ Jakub 3:2 (5:11, 11:8, 11:7, 7:11, 11:8) 1:0
2 2 C GAŁUSZKA Jacek W KLAG Tomasz 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 1:1
3 1 B KOPCZYK Hubert Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (12:10, 9:11, 11:9, 12:10) 2:1
4 2 D KIEŁT Dawid Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (2:11, 11:8, 5:11, 5:11) 2:2
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
0:3 (10:12, 8:11, 4:11) 2:3
6 2 C KIEŁT Dawid
KOPCZYK Hubert
W KRÓLIKOWSKI Bartosz
MOZDYNIEWICZ Marek
3:0 (11:8, 11:6, 11:2) 3:3
7 1 A OLBRYCHT Michał Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:4) 4:3
8 2 C GAŁUSZKA Jacek Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 10:12) 4:4
9 1 B KOPCZYK Hubert X CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (7:11, 11:6, 5:11, 11:6, 10:12) 4:5
10 2 D KIEŁT Dawid W KLAG Tomasz 2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 6:11, 4:11) 4:6
2020-11-29 11:00 39 LUKS „Galux” Skrzyszów - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1:9 tak
1 1 A MLECZKO Bartłomiej X CHMIELOWSKI Jakub 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9) 1:0
2 2 C GALUS Mateusz W FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (7:11, 2:11, 3:11) 1:1
3 1 B DUDEK Radosław Y SPOREK Szymon 0:3 (9:11, 9:11, 2:11) 1:2
4 2 D MLECZKO Radosław Z JURCZAK Michał 1:3 (11:9, 4:11, 8:11, 6:11) 1:3
5 1 A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
X JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
0:3 (4:11, 3:11, 10:12) 1:4
6 2 C MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
W FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
1:3 (6:11, 11:6, 1:11, 7:11) 1:5
7 1 A MLECZKO Bartłomiej Y SPOREK Szymon 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) 1:6
8 2 C GALUS Mateusz Z JURCZAK Michał 2:3 (11:7, 5:11, 11:8, 5:11, 6:11) 1:7
9 1 B DUDEK Radosław X CHMIELOWSKI Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 1:8
10 2 D MLECZKO Radosław W FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 1:9
2020-11-29 11:00 40 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - „Kolping” Jarosław II
2020-11-28 10:30 41 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 tak
1 1 A MARCINOWSKI Krzysztof X GDULA Adam 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 1:0
2 2 C PUSZKARIOW Konstantyn W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 2:0
3 1 B KIEROŃSKI Adam Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 3:0
4 2 D BŁOCHO Przemysław Z MAGULSKI Damian 3:0 (11:8, 11:3, 11:1) 4:0
5 1 A PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
X MAGULSKI Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 5:0
6 2 C BŁOCHO Przemysław
PROCHAZKA Piotr
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:7) 6:0
7 1 A MARCINOWSKI Krzysztof Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 7:0
8 2 C PUSZKARIOW Konstantyn Z MAGULSKI Damian 3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 8:0
9 1 B PROCHAZKA Piotr X GDULA Adam 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 8:1
10 2 D BŁOCHO Przemysław W ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 8:2
2020-12-06 16:00 42 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 tak
1 1 A KOŁODZIEJ Szymon X KOŁEK Maciej 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 1:0
2 2 C MADZULA Paweł W BOGACZ Wojciech 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:7, 12:10) 2:0
3 1 B BOLSĘGA Paweł Y KARMOLIŃSKI Maciej 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 12:10) 3:0
4 2 D KAIM Adrian Z KOPACKI Paweł 3:0 (11:4, 15:13, 11:3) 4:0
5 1 A KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
X BOGACZ Wojciech
KARMOLIŃSKI Maciej
0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 4:1
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W KOPACKI Paweł
KOŁEK Maciej
3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:8) 5:1
7 1 A KOŁODZIEJ Szymon Y KARMOLIŃSKI Maciej 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 4:11) 5:2
8 2 C MADZULA Paweł Z KOPACKI Paweł 3:0 (11:7, 14:12, 11:6) 6:2
9 1 B BOLSĘGA Paweł X KOŁEK Maciej 2:3 (15:13, 12:10, 7:11, 11:13, 9:11) 6:3
10 2 D KAIM Adrian W BOGACZ Wojciech 2:3 (10:12, 11:9, 11:9, 8:11, 8:11) 6:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy