II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2020-11-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-21 11:00 31 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 9:1 tak
1 1 A GAIK Krystian X BOLSĘGA Paweł 3:1 (6:11, 11:3, 11:8, 11:9) 1:0
2 2 C KOSMAL Dawid W MADZULA Paweł 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:8) 2:0
3 1 B SUŁKOWSKI Bartosz Y KAIM Adrian 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) 3:0
4 2 D MICHALCZYK Jakub Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (11:5, 4:11, 11:9, 11:7) 4:0
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 5:0
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
3:1 (11:9, 11:6, 5:11, 11:2) 6:0
7 1 A GAIK Krystian Y KAIM Adrian 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 6:11) 6:1
8 2 C KOSMAL Dawid Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (11:9, 11:6, 6:11, 11:6) 7:1
9 1 B SUŁKOWSKI Bartosz X BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:8) 8:1
10 2 D MICHALCZYK Jakub W MADZULA Paweł 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:8) 9:1
2020-12-11 18:30 32 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:6
1 1 A MOZDYNIEWICZ Marek X KIEROŃSKI Adam 3:2 (6:11, 11:6, 9:11, 11:3, 11:8) 1:0
2 2 C KLAG Tomasz W BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) 2:0
3 1 B MRUGAŁA Bartłomiej Y PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 2:1
4 2 D CZYSZCZOŃ Jakub Z MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (10:12, 9:11, 10:12) 2:2
5 1 A CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
X PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
2:3 (14:12, 12:14, 11:7, 8:11, 11:13) 2:3
6 2 C MOZDYNIEWICZ Marek
MRUGAŁA Bartłomiej
W KIEROŃSKI Adam
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:4, 9:11, 11:8, 5:11, 7:11) 2:4
7 1 A MOZDYNIEWICZ Marek Y PUSZKARIOW Konstantyn 1:3 (3:11, 9:11, 12:10, 7:11) 2:5
8 2 C KLAG Tomasz Z MARCINOWSKI Krzysztof 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 12:14, 11:9) 3:5
9 1 B MRUGAŁA Bartłomiej X KIEROŃSKI Adam 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 3:6
10 2 D CZYSZCZOŃ Jakub W BŁOCHO Przemysław 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:9) 4:6
2020-11-22 16:00 33 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1
1 1 A CHMIELOWSKI Jakub X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (12:10, 9:11, 11:3, 11:7) 1:0
2 2 C FLAUMENHAFT Jacek W GDULA Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 2:0
3 1 B JURCZAK Michał Y MAGULSKI Damian 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 3:0
4 2 D SPOREK Szymon Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:6, 13:11, 11:4) 4:0
5 1 A JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
X MAGULSKI Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:5) 5:0
6 2 C FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:1) 6:0
7 1 A CHMIELOWSKI Jakub Y MAGULSKI Damian 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:1) 7:0
8 2 C FLAUMENHAFT Jacek Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 8:0
9 1 B JURCZAK Michał X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:3, 16:14, 11:3) 9:0
10 2 D SPOREK Szymon W GDULA Adam 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 11:13, 9:11) 9:1
2020-12-16 16:00 34 „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 6:4
1 1 A ZIELIŃSKI Konrad X KNAGA Łukasz 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 6:11) 0:1
2 2 C JADAM Dawid W BOGACZ Wojciech 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) 1:1
3 1 B ADAMSKI Łukasz Y KOŁEK Maciej 2:3 (14:16, 9:11, 11:6, 11:7, 5:11) 1:2
4 2 D BRUD Szymon Z KARMOLIŃSKI Maciej 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 9:11) 1:3
5 1 A ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
X BOGACZ Wojciech
KARMOLIŃSKI Maciej
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 2:3
6 2 C BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
W KNAGA Łukasz
KOŁEK Maciej
3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:8) 3:3
7 1 A ZIELIŃSKI Konrad Y KOŁEK Maciej 3:2 (11:9, 14:16, 12:10, 2:11, 12:10) 4:3
8 2 C JADAM Dawid Z KARMOLIŃSKI Maciej 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:7) 5:3
9 1 B ADAMSKI Łukasz X KNAGA Łukasz 1:3 (11:5, 2:11, 8:11, 11:13) 5:4
10 2 D BRUD Szymon W BOGACZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 6:4
2020-11-22 11:00 35 UKS MOSiR Dukla - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 6:4 tak
1 1 A OLBRYCHT Michał X SZCZEPANIK Konrad 3:0 (13:11, 11:9, 11:3) 1:0
2 2 C KIEŁT Dawid W SOBOTA Andrzej 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 8:11) 1:1
3 1 B KOPCZYK Hubert Y ANTOSIAK Daniel 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 10:12) 1:2
4 2 D GAŁUSZKA Jacek Z FURMANKIEWICZ Paweł 3:0 (11:9, 12:10, 12:10) 2:2
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X SOBOTA Andrzej
SZCZEPANIK Konrad
3:2 (10:12, 10:12, 11:7, 11:8, 11:5) 3:2
6 2 C KIEŁT Dawid
KOPCZYK Hubert
W ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:7) 4:2
7 1 A OLBRYCHT Michał Y ANTOSIAK Daniel 3:0 (12:10, 11:4, 11:9) 5:2
8 2 C KIEŁT Dawid Z FURMANKIEWICZ Paweł 1:3 (11:4, 6:11, 10:12, 9:11) 5:3
9 1 B KOPCZYK Hubert X SZCZEPANIK Konrad 3:2 (11:4, 11:13, 11:2, 5:11, 12:10) 6:3
10 2 D GAŁUSZKA Jacek W SOBOTA Andrzej 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 6:4
2020-11-21 16:00 36 „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X GALUS Mateusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 1:0
2 2 C OSIKA Sławomir W MLECZKO Radosław 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 2:0
3 1 B CHYC Tomasz Y DUDEK Radosław 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 3:0
4 2 D STRZAŁKA Marek Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (10:12, 5:11, 2:11) 3:1
5 1 A CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
X MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
3:0 (11:1, 11:9, 11:3) 4:1
6 2 C BIAŁCZYK Łukasz
JANIK Tomasz
W MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 5:1
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y DUDEK Radosław 3:0 (11:5, 11:7, 11:1) 6:1
8 2 C OSIKA Sławomir Z MLECZKO Bartłomiej 2:3 (7:11, 7:11, 11:3, 11:7, 9:11) 6:2
9 1 B CHYC Tomasz X GALUS Mateusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 7:2
10 2 D STRZAŁKA Marek W MLECZKO Radosław 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 6:11) 7:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy