II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-11-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-14 12:00 25 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa 6:4 tak
1 1 A MARCINOWSKI Krzysztof X KOSMAL Dawid 3:2 (11:7, 9:11, 6:11, 12:10, 11:9) 1:0
2 2 C PUSZKARIOW Konstantyn W SUŁKOWSKI Bartosz 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:4) 2:0
3 1 B KIEROŃSKI Adam Y BŁĄKAŁA Paweł 3:1 (14:12, 5:11, 11:9, 11:6) 3:0
4 2 D BŁOCHO Przemysław Z MICHALCZYK Jakub 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 10:12) 3:1
5 1 A JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X MICHALCZYK Jakub
BŁĄKAŁA Paweł
3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:7) 4:1
6 2 C PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
W SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
1:3 (11:3, 9:11, 6:11, 9:11) 4:2
7 1 A MARCINOWSKI Krzysztof Y BŁĄKAŁA Paweł 3:1 (11:9, 14:12, 10:12, 11:7) 5:2
8 2 C PUSZKARIOW Konstantyn Z MICHALCZYK Jakub 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:8) 6:2
9 1 B JANISZEWSKI Kamil X KOSMAL Dawid 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 6:3
10 2 D BŁOCHO Przemysław W SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 1:11, 1:11) 6:4
2020-11-14 13:00 26 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4 tak
1 1 A KOŁODZIEJ Szymon X KLAG Tomasz 3:1 (11:9, 3:11, 11:9, 11:6) 1:0
2 2 C MADZULA Paweł W CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (13:11, 11:6, 7:11, 11:8) 2:0
3 1 B BOLSĘGA Paweł Y MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (2:11, 8:11, 11:6, 12:14) 2:1
4 2 D KAIM Adrian Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 3:1
5 1 A KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
X CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
1:3 (5:11, 11:4, 7:11, 5:11) 3:2
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W KRÓLIKOWSKI Bartosz
MOZDYNIEWICZ Marek
2:3 (11:7, 8:11, 11:4, 4:11, 10:12) 3:3
7 1 A KOŁODZIEJ Szymon Y MOZDYNIEWICZ Marek 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:7, 11:8) 4:3
8 2 C MADZULA Paweł Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (8:11, 11:2, 11:4, 9:11, 11:4) 5:3
9 1 B BOLSĘGA Paweł X KLAG Tomasz 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 5:4
10 2 D KAIM Adrian W CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (12:10, 15:13, 11:13, 11:8) 6:4
2020-12-05 18:00 27 KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8 tak
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X JURCZAK Michał 0:3 (12:14, 8:11, 9:11) 0:1
2 2 C KNAGA Łukasz W CHMIELOWSKI Jakub 2:3 (12:10, 11:6, 3:11, 6:11, 11:13) 0:2
3 1 B BOGACZ Wojciech Y FLAUMENHAFT Jacek 3:2 (3:11, 12:10, 10:12, 11:9, 11:8) 1:2
4 2 D KOŁEK Maciej Z SPOREK Szymon 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 1:3
5 1 A BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
1:3 (6:11, 7:11, 13:11, 6:11) 1:4
6 2 C KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
W FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 1:5
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y FLAUMENHAFT Jacek 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 8:11, 11:6) 2:5
8 2 C KNAGA Łukasz Z SPOREK Szymon 1:3 (14:12, 7:11, 1:11, 0:11) 2:6
9 1 B BOGACZ Wojciech X JURCZAK Michał 1:3 (4:11, 11:13, 16:14, 7:11) 2:7
10 2 D KOŁEK Maciej W CHMIELOWSKI Jakub 1:3 (13:11, 8:11, 9:11, 6:11) 2:8
2020-12-06 12:00 28 UKS „Zarabie” Myślenice - „Kolping” Jarosław II 5:5 tak
1 1 A ZAKRZYŃSKI Dominik X BRUD Szymon 1:3 (4:11, 8:11, 11:7, 14:16) 0:1
2 2 C GDULA Adam W ZIELIŃSKI Konrad 2:3 (5:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:13) 0:2
3 1 B MAGULSKI Damian Y JADAM Dawid 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 18:16) 1:2
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z ADAMSKI Łukasz 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:5) 2:2
5 1 A MAGULSKI Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
X BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
1:3 (9:11, 11:13, 11:5, 6:11) 2:3
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
3:0 (11:3, 12:10, 11:5) 3:3
7 1 A ZAKRZYŃSKI Dominik Y JADAM Dawid 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 3:4
8 2 C GDULA Adam Z ADAMSKI Łukasz 3:1 (12:10, 11:6, 4:11, 11:8) 4:4
9 1 B MAGULSKI Damian X BRUD Szymon 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 5:4
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W ZIELIŃSKI Konrad 2:3 (9:11, 11:5, 11:9, 16:18, 10:12) 5:5
do ustalenia 29 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS MOSiR Dukla
2020-11-15 11:00 30 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - „Witmar-Podwawelski” Kraków 0:10 tak
1 1 A ANTOSIAK Daniel X BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 0:1
2 2 C FURMANKIEWICZ Paweł W JANIK Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 0:2
3 1 B SZCZEPANIK Konrad Y CHYC Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:3
4 2 D SOBOTA Andrzej Z OSIKA Sławomir 0:3 (4:11, 10:12, 3:11) 0:4
5 1 A ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
X CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
0:3 (11:13, 9:11, 8:11) 0:5
6 2 C SOBOTA Andrzej
SZCZEPANIK Konrad
W BIAŁCZYK Łukasz
JANIK Tomasz
1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 6:11) 0:6
7 1 A ANTOSIAK Daniel Y CHYC Tomasz 0:3 (5:11, 8:11, 3:11) 0:7
8 2 C FURMANKIEWICZ Paweł Z OSIKA Sławomir 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 0:8
9 1 B SZCZEPANIK Konrad X BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 0:9
10 2 D SOBOTA Andrzej W JANIK Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 0:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy