V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-16 16:30 139 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 7:7
1   A SĘK Rafał W PAJORSKI Mateusz 3:0 (12:10, 12:10, 11:5) 1:0
2   B TOKARZ Paweł X PERZ Izabela 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) 2:0
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y KARWASIŃSKI Szymon 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 3:0
4   D GUMULA Marcin Z GAJ Milena 1:3 (10:12, 5:11, 11:4, 7:11) 3:1
5   A SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
W PERZ Izabela
GAJ Milena
3:2 (10:12, 11:13, 11:7, 15:13, 11:4) 4:1
6   B PIESZCZEK Mikołaj
GUMULA Marcin
X TURECKI Jakub
PAJORSKI Mateusz
1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 7:11) 4:2
7   A SĘK Rafał X PERZ Izabela 3:1 (11:3, 11:6, 8:11, 15:13) 5:2
8   B TOKARZ Paweł W PAJORSKI Mateusz 1:3 (1:11, 16:14, 7:11, 5:11) 5:3
9   D GUMULA Marcin Y KARWASIŃSKI Szymon 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 5:4
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z GAJ Milena 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 5:5
11   A SĘK Rafał Y TURECKI Jakub 3:0 (13:11, 11:3, 11:6) 6:5
12   C PIESZCZEK Mikołaj W PAJORSKI Mateusz 0:3 (6:11, 13:15, 8:11) 6:6
13   B TOKARZ Paweł Z GAJ Milena 3:2 (10:12, 11:9, 6:11, 11:8, 11:9) 7:6
14   D GUMULA Marcin X PERZ Izabela 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 7:7
2022-01-18 18:00 140 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków IV
2022-01-06 15:00 141 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6
1   A MURZYN Maciej W ŚWIĘCH Jarosław 2:3 (11:7, 6:11, 4:11, 11:3, 6:11) 0:1
2   B KUCHNIA Andrzej X GONET Szymon 1:3 (9:11, 6:11, 11:3, 6:11) 0:2
3   C ŻĄDŁO Damian Y MAREK Piotr 3:0 (11:5, 13:11, 11:8) 1:2
4   D STALMACH Zbigniew Z SYSAK Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 2:2
5   A ŻĄDŁO Damian
STALMACH Zbigniew
W ŚWIĘCH Jarosław
SYSAK Tomasz
3:0 (13:11, 11:6, 11:5) 3:2
6   B MURZYN Maciej
KUCHNIA Andrzej
X GONET Szymon
MAREK Piotr
0:3 (10:12, 3:11, 6:11) 3:3
7   A MURZYN Maciej X GONET Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 11:13) 3:4
8   B KUCHNIA Andrzej W ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 3:5
9   D STALMACH Zbigniew Y MAREK Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 11:7) 4:5
10   C ŻĄDŁO Damian Z SYSAK Tomasz 3:2 (11:6, 11:4, 8:11, 7:11, 11:4) 5:5
11   A MURZYN Maciej Y MAREK Piotr 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 6:5
12   C ŻĄDŁO Damian W ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (1:11, 8:11, 7:11) 6:6
13   B KUCHNIA Andrzej Z SYSAK Tomasz 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 7:6
14   D STALMACH Zbigniew X GONET Szymon 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 8:6
2022-01-15 13:00 142 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków IV
2022-01-11 18:00 143 „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II 0:14
1   A KUŹNIAR Antoni W KOWAL Łukasz 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B RESZKA Adam X ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 0:2
3   C STROJEK Karol Y CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (12:10, 10:12, 8:11, 9:11) 0:3
4   D PILCH Mikołaj Z NATKANIEC Michał 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 0:4
5   A KUŹNIAR Antoni
PILCH Mikołaj
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 0:5
6   B RESZKA Adam
NAWARA Franciszek
X ŁASKAWIEC Jakub
KOWAL Łukasz
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:6
7   A KUŹNIAR Antoni X ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 0:7
8   B RESZKA Adam W KOWAL Łukasz 2:3 (11:9, 6:11, 8:11, 11:7, 5:11) 0:8
9   D PILCH Mikołaj Y CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 4:11) 0:9
10   C STROJEK Karol Z NATKANIEC Michał 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) 0:10
11   A KUŹNIAR Antoni Y CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 0:11
12   C NAWARA Franciszek W KOWAL Łukasz 0:3 (3:11, 4:11, 1:11) 0:12
13   B RESZKA Adam Z NATKANIEC Michał 2:3 (11:9, 7:11, 9:11, 11:8, 7:11) 0:13
14   D PILCH Mikołaj X ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 15:17) 0:14
2022-01-12 19:00 144 LKS „Wisła” Rząska I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 11:3
1   A TWARDY Sebastian W NOWAK Mateusz 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6) 1:0
2   B STRYJAKOWSKI Tomasz X CHOLEWA Kacper 3:2 (13:11, 9:11, 7:11, 11:4, 11:9) 2:0
3   C KORCZEK Łukasz Y KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 3:0
4   D KONIECZKOWICZ Dariusz Z KOCHANOWSKI Tomasz 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 3:1
5   A KONIECZKOWICZ Dariusz
STRYJAKOWSKI Tomasz
W KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 4:1
6   B KORCZEK Łukasz
TWARDY Sebastian
X NOWAK Mateusz
CHOLEWA Kacper
3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 11:7) 5:1
7   A TWARDY Sebastian X CHOLEWA Kacper 3:0 (15:13, 11:6, 11:6) 6:1
8   B STRYJAKOWSKI Tomasz W NOWAK Mateusz 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) 7:1
9   D KONIECZKOWICZ Dariusz Y KOCHANOWSKI Mateusz 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 8:11) 7:2
10   C KORCZEK Łukasz Z KOCHANOWSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) 8:2
11   A TWARDY Sebastian Y NOWAK Tomasz 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 9:2
12   C KORCZEK Łukasz W NOWAK Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 10:2
13   B STRYJAKOWSKI Tomasz Z KOCHANOWSKI Tomasz 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:7) 11:2
14   D KONIECZKOWICZ Dariusz X CHOLEWA Kacper 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 5:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.