V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-11-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-29 11:00 13 LUKS Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:15 tak
1   A OPIŁO Zygmunt W MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 1:0
2   B WOLAK Michał X PIĘTOŃ Robert 0:3 (2:11, 7:11, 3:11) 1:1
3   C BOMBA Łukasz Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (2:11, 4:11, 8:11) 1:2
4   D CEWKA Piotr Z MRÓZEK Jan 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 1:3
5   A OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:4
6   B BOMBA Łukasz
ROSIEK Jakub
X MRÓZEK Jan
MICHAŁEK Jakub
1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 9:11) 1:5
7   A SROMEK Bartłomiej X PIĘTOŃ Robert 0:3 (2:11, 2:11, 1:11) 1:6
8   B WOLAK Michał W MICHAŁEK Jakub 3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:7) 2:6
9   D CEWKA Piotr Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (3:11, 4:11, 1:11) 2:7
10   C BOMBA Łukasz Z MRÓZEK Jan 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 2:8
11   A SROMEK Bartłomiej Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (2:11, 1:11, 7:11) 2:9
12   C BOMBA Łukasz W MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 3:9
13   B WOLAK Michał Z MRÓZEK Jan 0:3 (8:11, 3:11, 3:11) 3:10
14   D CEWKA Piotr X PIĘTOŃ Robert 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 3:11
15   A SROMEK Bartłomiej Z MRÓZEK Jan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:12
16   D ROSIEK Jakub W MICHAŁEK Jakub 1:3 (7:11, 3:11, 11:7, 12:14) 3:13
17   B WOLAK Michał Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 3:14
18   C BOMBA Łukasz X PIĘTOŃ Robert 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 3:15
2020-11-29 14:00 14 MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 11:7 tak
1   A WOJTAS Tomasz W RYBOWICZ Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 1:0
2   B APOLA Grzegorz X JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:5) 2:0
3   C MICHALEC Kazimierz Y KAWKA Maciej 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 3:0
4   D BOŃCZAK Stanisław Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 4:0
5   A WOJTAS Tomasz
BOŃCZAK Stanisław
W OBRZUT Tomasz
KAWKA Maciej
3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:3) 5:0
6   B MICHALEC Kazimierz
APOLA Grzegorz
X RYBOWICZ Rafał
JANIKOWSKI Sławomir
3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 6:0
7   A WOJTAS Tomasz X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 5:11) 6:1
8   B APOLA Grzegorz W RYBOWICZ Rafał 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:6) 7:1
9   D BOŃCZAK Stanisław Y KAWKA Maciej 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) 7:2
10   C MICHALEC Kazimierz Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 8:2
11   A WOJTAS Tomasz Y KAWKA Maciej 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) 9:2
12   C MICHALEC Kazimierz W RYBOWICZ Rafał 2:3 (7:11, 11:7, 11:3, 6:11, 8:11) 9:3
13   B APOLA Grzegorz Z ŻAROWSKA Sonia 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:6) 10:3
14   D HONKOWICZ Kacper X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (3:11, 9:11, 12:10, 5:11) 10:4
15   A WOJTAS Tomasz Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 11:4
16   D HONKOWICZ Kacper W RYBOWICZ Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 11:5
17   B APOLA Grzegorz Y KAWKA Maciej 2:3 (6:11, 11:5, 12:14, 11:9, 4:11) 11:6
18   C MICHALEC Kazimierz X JANIKOWSKI Sławomir 2:3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:6, 6:11) 11:7
2020-11-28 13:00 15 MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Start” Nowy Sącz II 11:7 tak
1   A PRZYBYLSKI Piotr W IWANIEC Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 1:0
2   B MÓL Jakub X TROJAN Marek 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 1:1
3   C NIEPSUJ Mariusz Y LEŚNIAK Kamil 2:3 (11:7, 11:9, 6:11, 5:11, 9:11) 1:2
4   D TUTAK Antoni Z MÓŁKA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 2:2
5   A PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
W PARAIS Leszek
LEŚNIAK Kamil
3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:9) 3:2
6   B NIEPSUJ Mariusz
MÓL Jakub
X TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 3:3
7   A PRZYBYLSKI Piotr X TROJAN Marek 3:2 (13:15, 11:7, 8:11, 11:9, 13:11) 4:3
8   B MÓL Jakub W IWANIEC Bartłomiej 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:4) 5:3
9   D TUTAK Antoni Y LEŚNIAK Kamil 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 5:4
10   C NIEPSUJ Mariusz Z MÓŁKA Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 6:4
11   A PRZYBYLSKI Piotr Y LEŚNIAK Kamil 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:7) 7:4
12   C NIEPSUJ Mariusz W IWANIEC Bartłomiej 2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 11:9, 7:11) 7:5
13   B MÓL Jakub Z MÓŁKA Krzysztof 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) 8:5
14   D TUTAK Antoni X TROJAN Marek 3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 11:9, 11:5) 9:5
15   A PRZYBYLSKI Piotr Z MÓŁKA Krzysztof 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 11:5) 10:5
16   D TUTAK Antoni W IWANIEC Bartłomiej 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:4) 11:5
17   B MÓL Jakub Y LEŚNIAK Kamil 2:3 (7:11, 11:2, 8:11, 11:7, 9:11) 11:6
18   C NIEPSUJ Mariusz X TROJAN Marek 0:3 (9:11, 10:12, 12:14) 11:7
2020-11-29 11:00 16 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa 3:15 tak
1   A DOMITER Julia W OPYD Artur 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B DYGAS Dawid X DUDZIK Grzegorz 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 5:11) 0:2
3   C SYKTUS Jan Y SZAREK Marcin 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 0:3
4   D MENSFELD Natalia Z NIEĆ Andrzej 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:6, 4:11) 0:4
5   A DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
W DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 0:5
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
2:3 (12:10, 11:6, 4:11, 6:11, 4:11) 0:6
7   A DOMITER Julia X DUDZIK Grzegorz 3:1 (10:12, 11:5, 11:2, 12:10) 1:6
8   B DYGAS Dawid W OPYD Artur 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) 1:7
9   D MENSFELD Natalia Y SZAREK Marcin 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 6:11) 1:8
10   C SYKTUS Jan Z NIEĆ Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 1:9
11   A DOMITER Julia Y SZAREK Marcin 3:2 (11:5, 7:11, 18:20, 11:2, 12:10) 2:9
12   C SYKTUS Jan W OPYD Artur 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 2:10
13   B DYGAS Dawid Z NIEĆ Andrzej 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 2:11
14   D MENSFELD Natalia X DUDZIK Grzegorz 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 5:11) 2:12
15   A DOMITER Julia Z NIEĆ Andrzej 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) 3:12
16   D MENSFELD Natalia W OPYD Artur 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 3:13
17   B DYGAS Dawid Y SZAREK Marcin 1:3 (6:11, 17:15, 7:11, 9:11) 3:14
18   C SYKTUS Jan X DUDZIK Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 3:15
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy