V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-11-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-22 11:00 16 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4 tak
1   A BARTKIEWICZ Julia W ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 1:0
2   B CYCHOWSKA Ewa X MURZYN Maciej 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:0
3   C WIKTOR Julia Y KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:2, 11:2, 12:10) 3:0
4   D KOPACKA Anna Z STALMACH Zbigniew 1:3 (3:11, 16:14, 8:11, 8:11) 3:1
5   A CYCHOWSKA Ewa
BARTKIEWICZ Julia
W ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 4:1
6   B KOPACKA Anna
WIKTOR Julia
X MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:8, 7:11, 10:12, 8:11) 4:2
7   A BARTKIEWICZ Julia X MURZYN Maciej 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 5:2
8   B CYCHOWSKA Ewa W ŻĄDŁO Damian 3:1 (11:13, 11:7, 11:8, 11:8) 6:2
9   D KOPACKA Anna Y KUCHNIA Andrzej 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 6:11) 6:3
10   C WIKTOR Julia Z STALMACH Zbigniew 3:1 (12:10, 9:11, 11:4, 11:8) 7:3
11   A BARTKIEWICZ Julia Y KUCHNIA Andrzej 3:1 (15:17, 11:3, 11:5, 11:5) 8:3
12   C WIKTOR Julia W ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 9:3
13   B CYCHOWSKA Ewa Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:6, 11:8, 13:11) 10:3
14   D KOPACKA Anna X MURZYN Maciej 2:3 (11:3, 9:11, 11:2, 8:11, 7:11) 10:4
2020-11-20 18:00 17 TKS „Opoka” Trzebinia II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka
2020-11-21 11:00 19 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 12:2 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W NOWAK Artur 3:0 (11:7, 11:2, 11:2) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X KORCZEK Łukasz 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 12:10) 2:0
3   C KUC Leszek Y OSIAK Tomasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 3:0
4   D BOCHENEK Dariusz Z BUŁA Dominik 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 4:0
5   A NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:7) 5:0
6   B BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
X OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
3:2 (9:11, 11:6, 11:3, 5:11, 12:10) 6:0
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X KORCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 7:0
8   B KUTYŁA Dawid W NOWAK Artur 3:2 (11:9, 11:7, 7:11, 9:11, 11:4) 8:0
9   D BOCHENEK Dariusz Y OSIAK Tomasz 2:3 (4:11, 11:2, 9:11, 11:6, 12:14) 8:1
10   C KUC Leszek Z BUŁA Dominik 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 9:1
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y OSIAK Tomasz 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:5) 10:1
12   C KUC Leszek W NOWAK Artur 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 11:1
13   B KUTYŁA Dawid Z BUŁA Dominik 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 12:1
14   D DOMANIK Grzegorz X KORCZEK Łukasz 2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 8:11, 7:11) 12:2
2020-11-23 19:00 20 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 tak
1   A KSIĄŻKIEWICZ Łukasz W MARDOSZ Maciej 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) 1:0
2   B CNOTA Jakub X JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 2:0
3   C KOZIOŁEK Fabian Y STACHEL Artur 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) 3:0
4   D NOSEK Robert Z GAJ Julia 3:0 (12:10, 11:5, 11:3) 4:0
5   A KOZIOŁEK Fabian
CNOTA Jakub
W STACHEL Artur
MARDOSZ Maciej
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 5:0
6   B NOSEK Robert
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
X JAKUBCZYK Weronika
GAJ Julia
3:1 (11:13, 11:9, 11:8, 11:6) 6:0
7   A KSIĄŻKIEWICZ Łukasz X JAKUBCZYK Weronika 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:5) 7:0
8   B CNOTA Jakub W MARDOSZ Maciej 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 8:0
9   D NOSEK Robert Y STACHEL Artur 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 9:0
10   C KOZIOŁEK Fabian Z GAJ Julia 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 10:0
11   A KSIĄŻKIEWICZ Łukasz Y STACHEL Artur 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 11:0
12   C KAUFMANN Damian W MARDOSZ Maciej 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 11:1
13   B WIDEŁKA Mirosław Z GAJ Julia 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:5) 12:1
14   D NOSEK Robert X JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.