V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-10-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-27 18:00 12 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków 5:9 tak
1   A GAJ Milena W KMIEĆ Paweł 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 19:21) 0:1
2   B PERZ Izabela X KOHUTEK Konrad 3:1 (12:14, 11:5, 11:9, 11:7) 1:1
3   C KARWASIŃSKI Szymon Y SUSKI Karol 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:7) 2:1
4   D TURECKI Jakub Z PORĘBSKI Marcin 0:3 (7:11, 3:11, 3:11) 2:2
5   A MIERNIK Jan
PAWELEC Tomasz
W SUSKI Karol
KMIEĆ Paweł
1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 3:11) 2:3
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:8) 3:3
7   A GAJ Milena X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 4:3
8   B PERZ Izabela W KMIEĆ Paweł 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 10:12) 4:4
9   D MIERNIK Jan Y SUSKI Karol 1:3 (4:11, 5:11, 11:8, 4:11) 4:5
10   C KARWASIŃSKI Szymon Z PORĘBSKI Marcin 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 4:6
11   A GAJ Milena Y SUSKI Karol 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:8) 5:6
12   C KARWASIŃSKI Szymon W KMIEĆ Paweł 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 5:7
13   B PERZ Izabela Z PORĘBSKI Marcin 2:3 (6:11, 1:11, 11:9, 11:4, 5:11) 5:8
14   D PAWELEC Tomasz X KOHUTEK Konrad 1:3 (4:11, 11:6, 3:11, 7:11) 5:9
2020-11-06 18:00 13 MKS „Centrum” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 tak
1   A KONSTANTYN Kaja W SĘK Rafał 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) 0:1
2   B KROKOS Bartłomiej X FERDEK Marek 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 0:2
3   C DONIEC Krzysztof Y TOKARZ Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 0:3
4   D ŁAKOMY Mariusz Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:1 (11:6, 7:11, 13:11, 11:6) 1:3
5   A DONIEC Krzysztof
REPTAK Franciszek
W PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
0:3 (2:11, 5:11, 8:11) 1:4
6   B KROKOS Bartłomiej
ŁAKOMY Mariusz
X SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 1:5
7   A KONSTANTYN Kaja X FERDEK Marek 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) 1:6
8   B KROKOS Bartłomiej W SĘK Rafał 0:3 (5:11, 1:11, 6:11) 1:7
9   D ŁAKOMY Mariusz Y TOKARZ Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 2:7
10   C DONIEC Krzysztof Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (5:11, 3:11, 11:13) 2:8
11   A REPTAK Franciszek Y TOKARZ Paweł 0:3 (3:11, 1:11, 1:11) 2:9
12   C DONIEC Krzysztof W SĘK Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 2:10
13   B KROKOS Bartłomiej Z PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 4:11) 2:11
14   D ŁAKOMY Mariusz X FERDEK Marek 3:2 (11:7, 9:11, 12:10, 7:11, 11:9) 3:11
2020-10-24 13:30 14 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 tak
1   A TRZECIAK Jacek W DŹWIG Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B BALIK Robert X ŻĄDŁO Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 8:11) 0:2
3   C CHOCHÓŁ Paweł Y TALAGA Samuel 3:0 (11:1, 11:9, 11:8) 1:2
4   D NATKANIEC Michał Z PORADZISZ Michał 2:3 (11:9, 5:11, 3:11, 11:8, 5:11) 1:3
5   A TRZECIAK Jacek
CHOCHÓŁ Paweł
W PORADZISZ Michał
DŹWIG Andrzej
2:3 (11:8, 11:13, 11:7, 9:11, 6:11) 1:4
6   B BALIK Robert
NATKANIEC Michał
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
3:0 (11:6, 11:1, 11:5) 2:4
7   A TRZECIAK Jacek X ŻĄDŁO Piotr 1:3 (11:7, 14:16, 10:12, 6:11) 2:5
8   B BALIK Robert W DŹWIG Andrzej 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 2:6
9   D NATKANIEC Michał Y TALAGA Samuel 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 2:7
10   C CHOCHÓŁ Paweł Z PORADZISZ Michał 2:3 (11:5, 9:11, 11:8, 6:11, 4:11) 2:8
11   A TRZECIAK Jacek Y TALAGA Samuel 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 3:8
12   C CHOCHÓŁ Paweł W DŹWIG Andrzej 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 9:11) 3:9
13   B BALIK Robert Z PORADZISZ Michał 3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:4, 11:6) 4:9
14   D IMIELSKI Marcin X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (2:11, 8:11, 8:11) 4:10
2020-10-29 17:30 15 TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 14:0 tak
1   A ZAKRZYŃSKI Wojciech W RESZKA Adam 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 1:0
2   B BAJER Grzegorz X OCHALIK Konrad 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 2:0
3   C BAJER Emilia Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 12:10, 11:4) 3:0
4   D NOWAK Jakub Z PIRÓG Paweł 3:1 (15:17, 11:5, 11:9, 11:3) 4:0
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 5:0
6   B ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:2 (7:11, 9:11, 11:6, 11:6, 11:8) 6:0
7   A ZAKRZYŃSKI Wojciech X OCHALIK Konrad 3:0 (11:4, 11:7, 11:2) 7:0
8   B BAJER Grzegorz W RESZKA Adam 3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 8:0
9   D NOWAK Jakub Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 9:0
10   C BAJER Emilia Z PIRÓG Paweł 3:2 (8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:9) 10:0
11   A ZLEZARCZYK Rafał Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 11:0
12   C BAJER Emilia W RESZKA Adam 3:2 (11:4, 11:5, 9:11, 8:11, 11:7) 12:0
13   B BAJER Grzegorz Z PIRÓG Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 13:0
14   D NOWAK Jakub X OCHALIK Konrad 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:6) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.