V liga rejon Kraków gr. A i B => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-10-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-25 18:30 19 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 14:0 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W OCHALIK Konrad 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X PIRÓG Paweł 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 2:0
3   C KUC Leszek Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) 3:0
4   D BOCHENEK Dariusz Z RESZKA Adam 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 4:0
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 5:0
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 6:0
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X PIRÓG Paweł 3:0 (14:12, 11:3, 11:9) 7:0
8   B NAŁÓDKA Dariusz W OCHALIK Konrad 3:1 (12:14, 11:8, 11:8, 11:7) 8:0
9   D BOCHENEK Dariusz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 9:0
10   C KUC Leszek Z RESZKA Adam 3:0 (11:6, 11:1, 11:3) 10:0
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (12:10, 15:13, 11:5) 11:0
12   C KUC Leszek W OCHALIK Konrad 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 12:0
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z RESZKA Adam 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 13:0
14   D BOCHENEK Dariusz X PIRÓG Paweł 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) 14:0
2019-10-27 15:00 20 KS „Podwawelski” Kraków V - KS GOKiS Wiśniowa 13:1 tak
1   A WOLANIN Piotr W KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 1:0
2   B MOREK Radosław X ŻĄDŁO Damian 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 1:1
3   C SOBUCKI Mateusz Y MURZYN Maciej 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:5) 2:1
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z STALMACH Zbigniew 3:0 (13:11, 13:11, 11:5) 3:1
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
W ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:7) 4:1
6   B MOREK Radosław
WOLANIN Piotr
X MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
3:0 (15:13, 11:7, 11:6) 5:1
7   A WOLANIN Piotr X ŻĄDŁO Damian 3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:5) 6:1
8   B MOREK Radosław W KUCHNIA Andrzej 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:4) 7:1
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y MURZYN Maciej 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 8:1
10   C SOBUCKI Mateusz Z STALMACH Zbigniew 3:2 (12:10, 8:11, 11:7, 7:11, 11:7) 9:1
11   A WOLANIN Piotr Y MURZYN Maciej 3:0 (11:8, 11:1, 11:4) 10:1
12   C SOBUCKI Mateusz W KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:2, 11:5, 11:9) 11:1
13   B MOREK Radosław Z STALMACH Zbigniew 3:2 (7:11, 13:11, 12:10, 12:14, 11:6) 12:1
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X ŻĄDŁO Damian 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:5) 13:1
2019-10-30 18:30 21 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I 13:1
1   A CZUBAK Michał W NOWAK Artur 3:1 (11:7, 10:12, 12:10, 11:8) 1:0
2   B KALICIAK Dariusz X PUU Aarne 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 2:0
3   C MAŚLONG Mirosław Y KORCZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 3:0
4   D PARTYKA Ryszard Z ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:8) 4:0
5   A MAŚLONG Mirosław
CZUBAK Michał
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 5:0
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 12:10) 6:0
7   A CZUBAK Michał X PUU Aarne 2:3 (8:11, 11:8, 11:6, 9:11, 6:11) 6:1
8   B KALICIAK Dariusz W NOWAK Artur 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 7:1
9   D PARTYKA Ryszard Y KORCZEK Łukasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 8:1
10   C MAŚLONG Mirosław Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) 9:1
11   A CZUBAK Michał Y KORCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 10:1
12   C MAŚLONG Mirosław W NOWAK Artur 3:2 (11:9, 3:11, 11:3, 6:11, 11:4) 11:1
13   B KALICIAK Dariusz Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 12:1
14   D PARTYKA Ryszard X PUU Aarne 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 13:1
do ustalenia 22 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Gryf” Gdów III
2019-10-26 13:00 23 MKS KSOS Kraków III - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 tak
1   A BUJAK Piotr W SALETNIK Jakub 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 1:0
2   B CHOLEWA Wacław X BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) 2:0
3   C PIEPRZYK Szymon Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:2, 11:2, 11:7) 3:0
4   D WALCZAK Michał Z CHORNYI Yehor 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 4:0
5   A BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
W SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
3:0 (12:10, 11:2, 11:6) 5:0
6   B PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
X BULIŃSKI Sebastian
CHORNYI Yehor
3:0 (11:1, 11:9, 11:8) 6:0
7   A BUJAK Piotr X BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 7:0
8   B CHOLEWA Wacław W SALETNIK Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 8:0
9   D WALCZAK Michał Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:3, 11:7, 11:1) 9:0
10   C PIEPRZYK Szymon Z CHORNYI Yehor 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 10:0
11   A BUJAK Piotr Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:3, 11:5, 11:1) 11:0
12   C PIEPRZYK Szymon W SALETNIK Jakub 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) 12:0
13   B CHOLEWA Wacław Z CHORNYI Yehor 3:2 (10:12, 11:7, 11:5, 3:11, 11:9) 13:0
14   D WALCZAK Michał X BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 14:0
2019-10-25 20:00 24 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS KSOS Kraków V 1:13
1   A FILIPEK Angelika W ŁAKOMY Mariusz 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) 0:1
2   B PRZEPOLSKI Andrzej X PROCHOT Krystian 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C LEWICKI Piotr Y BOBER Rafał 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 0:3
4   D SZOSTAK Michał Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (4:11, 2:11, 3:11) 0:4
5   A LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
W BOBER Rafał
PROCHOT Krystian
1:3 (7:11, 5:11, 14:12, 6:11) 0:5
6   B FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
X ŁACH Bartłomiej
ŁAKOMY Mariusz
1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 13:15) 0:6
7   A FILIPEK Angelika X PROCHOT Krystian 3:2 (4:11, 4:11, 12:10, 11:9, 11:9) 1:6
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W ŁAKOMY Mariusz 1:3 (11:9, 14:16, 3:11, 13:15) 1:7
9   D SZOSTAK Michał Y BOBER Rafał 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 1:8
10   C LEWICKI Piotr Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 1:9
11   A FILIPEK Angelika Y BOBER Rafał 1:3 (11:13, 8:11, 14:12, 6:11) 1:10
12   C LEWICKI Piotr W ŁAKOMY Mariusz 2:3 (11:13, 13:11, 11:7, 8:11, 10:12) 1:11
13   B PRZEPOLSKI Andrzej Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 1:12
14   D JAKUBCZYK Weronika X PROCHOT Krystian 1:3 (2:11, 3:11, 11:9, 4:11) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11