IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2018-10-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-06 15:00 7 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Kruszbud-Gryf” Gdów ^A
2018-10-17 19:00 8 KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice I 13:1
1   A SUBIK Filip W WARMUZ Kamil 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 1:0
2   B RÓŻAŃSKI Damian X CHOJNA Dawid 3:1 (11:2, 13:11, 7:11, 11:7) 2:0
3   C KLAG Wiktor Y MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 3:0
4   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Z GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:3, 11:4, 13:11) 4:0
5   A SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:7, 10:12) 4:1
6   B KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
3:0 (12:10, 11:8, 11:6) 5:1
7   A SUBIK Filip X CHOJNA Dawid 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 8:11, 11:5) 6:1
8   B RÓŻAŃSKI Damian W WARMUZ Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 19:17) 7:1
9   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Y MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 8:1
10   C KLAG Wiktor Z GRONDALCZYK Adrian 3:1 (16:14, 14:12, 8:11, 11:8) 9:1
11   A SUBIK Filip Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:7, 11:2, 4:11, 11:6) 10:1
12   C KLAG Wiktor W WARMUZ Kamil 3:1 (5:11, 11:3, 11:3, 11:7) 11:1
13   B RÓŻAŃSKI Damian Z GRONDALCZYK Adrian 3:2 (16:18, 11:5, 11:6, 9:11, 11:7) 12:1
14   D KRÓLIKOWSKI Bartosz X NOWAK Łukasz 3:0 (11:5, 13:11, 11:8) 13:1
2018-10-05 18:00 9 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0:14 tak
1   A BOBAK Piotr W PIĄSTKA Michał 1:3 (11:13, 9:11, 11:7, 10:12) 0:1
2   B BOBAK Jacek X WOJDYŁA Dominik 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:2
3   C OCHMAN Michał Y BRUZDA Rafał 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:3
4   D PIETRAŃCZYK Jacek Z KURCZYNA Łukasz 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 0:4
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
2:3 (7:11, 13:15, 11:8, 11:4, 9:11) 0:5
6   B BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
2:3 (11:9, 6:11, 11:5, 10:12, 3:11) 0:6
7   A BOBAK Piotr X WOJDYŁA Dominik 1:3 (11:4, 10:12, 9:11, 6:11) 0:7
8   B BOBAK Jacek W PIĄSTKA Michał 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 0:8
9   D KAJFASZ Bogdan Y BRUZDA Rafał 0:3 (2:11, 9:11, 4:11) 0:9
10   C OCHMAN Michał Z KURCZYNA Łukasz 1:3 (10:12, 12:10, 10:12, 6:11) 0:10
11   A BOBAK Piotr Y BRUZDA Rafał 0:3 (2:11, 9:11, 5:11) 0:11
12   C OCHMAN Michał W PIĄSTKA Michał 1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 9:11) 0:12
13   B BOBAK Jacek Z KURCZYNA Łukasz 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 7:11) 0:13
14   D KAJFASZ Bogdan X WOJDYŁA Dominik 1:3 (5:11, 2:11, 11:9, 7:11) 0:14
2018-10-07 15:00 10 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 tak
1   A BIEL Jakub W ZAJĘCKI Rafał 2:3 (5:11, 11:9, 11:5, 8:11, 9:11) 0:1
2   B DYMEK Michał X BAŁUSZEK Kamil 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C WOJCIACZYK Antoni Y GLANOWSKI Bartosz 3:2 (11:9, 11:7, 8:11, 13:15, 11:9) 1:2
4   D MIKRUT Jakub Z SŁOCIŃSKI Damian 0:3 (6:11, 11:13, 4:11) 1:3
5   A BIEL Jakub
WOJCIACZYK Antoni
W ZAJĘCKI Rafał
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (11:4, 11:4, 5:11, 6:11, 9:11) 1:4
6   B DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X BAŁUSZEK Kamil
SŁOCIŃSKI Damian
3:1 (11:9, 0:11, 11:6, 11:9) 2:4
7   A BIEL Jakub X BAŁUSZEK Kamil 3:1 (7:11, 11:5, 13:11, 11:7) 3:4
8   B DYMEK Michał W ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 4:4
9   D MIKRUT Jakub Y GLANOWSKI Bartosz 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 4:5
10   C WOJCIACZYK Antoni Z SŁOCIŃSKI Damian 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 5:5
11   A BIEL Jakub Y GLANOWSKI Bartosz 2:3 (14:12, 10:12, 12:14, 11:8, 7:11) 5:6
12   C WOJCIACZYK Antoni W ZAJĘCKI Rafał 2:3 (11:9, 4:11, 11:6, 3:11, 10:12) 5:7
13   B DYMEK Michał Z SŁOCIŃSKI Damian 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 6:7
14   D PIETRZYK Marcin X BAŁUSZEK Kamil 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 12:10, 5:11) 6:8
2018-10-06 17:00 11 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 tak
1   A WÓJCIK Krzysztof W SZCZEBAK Jerzy 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B WODNIAK Kamil X KOPACKI Paweł 2:3 (11:9, 6:11, 12:10, 7:11, 9:11) 0:2
3   C KRUPA Cezary Y LELEK Paweł 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:6) 1:2
4   D PIEKARCZYK Michał Z CHODACKI Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 2:2
5   A PIEKARCZYK Michał
WODNIAK Kamil
W KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
3:2 (11:6, 14:12, 9:11, 9:11, 11:7) 3:2
6   B WÓJCIK Krzysztof
KRUPA Cezary
X SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
2:3 (12:14, 7:11, 12:10, 11:7, 7:11) 3:3
7   A WÓJCIK Krzysztof X KOPACKI Paweł 3:2 (13:11, 10:12, 9:11, 11:8, 11:9) 4:3
8   B WODNIAK Kamil W SZCZEBAK Jerzy 2:3 (12:14, 11:6, 11:8, 9:11, 7:11) 4:4
9   D PIEKARCZYK Michał Y LELEK Paweł 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 12:10, 10:12) 4:5
10   C KRUPA Cezary Z CHODACKI Marcin 3:2 (3:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:4) 5:5
11   A WÓJCIK Krzysztof Y LELEK Paweł 3:1 (11:4, 11:5, 6:11, 11:9) 6:5
12   C KRUPA Cezary W SZCZEBAK Jerzy 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 6:6
13   B WODNIAK Kamil Z KUSIAK Franciszek 2:3 (8:11, 11:13, 11:4, 11:8, 7:11) 6:7
14   D PIEKARCZYK Michał X KOPACKI Paweł 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 7:11) 6:8
2018-10-06 11:00 12 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4 tak
1   A DŹWIG Andrzej W ŁACH Bartłomiej 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 14:12) 1:0
2   B STALMACH Zbigniew X PASIECZNY Jan 1:3 (3:11, 11:9, 9:11, 10:12) 1:1
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y PACYNA Dariusz 3:2 (11:8, 4:11, 11:6, 9:11, 11:8) 2:1
4   D NALEPA Maciej Z RAJTAR Marek 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:7) 3:1
5   A CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:8) 4:1
6   B NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
X PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 11:9) 5:1
7   A DŹWIG Andrzej X PASIECZNY Jan 3:2 (8:11, 7:11, 11:3, 11:2, 11:9) 6:1
8   B STALMACH Zbigniew W PĘCZEK Mateusz 0:3 (11:13, 9:11, 6:11) 6:2
9   D NALEPA Maciej Y PACYNA Dariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 7:2
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z RAJTAR Marek 3:2 (7:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:7) 8:2
11   A DŹWIG Andrzej Y PACYNA Dariusz 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 7:11) 8:3
12   C CZYŻYCKI Bogdan W PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 9:3
13   B STALMACH Zbigniew Z RAJTAR Marek 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 8:11, 7:11) 9:4
14   D NALEPA Maciej X PASIECZNY Jan 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:9, 11:7) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od UKS „Polfin” Oświęcim.
Drużyna UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy