V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-03 18:30 109 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-10-31 15:00 110 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 9:5
1   A URBAN Paweł W KOWAL Łukasz 3:2 (10:12, 2:11, 11:2, 11:5, 11:5) 1:0
2   B ELARGAWY Omar X NATKANIEC Michał 3:2 (5:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:6) 2:0
3   C CHŁĘDOWSKI Jakub Y BALIK Robert 3:2 (12:14, 11:2, 13:11, 8:11, 11:9) 3:0
4   D WOJCIACZYK Antoni Z ŁASKAWIEC Jakub 2:3 (11:9, 9:11, 11:3, 8:11, 6:11) 3:1
5   A WOJCIACZYK Antoni
ELARGAWY Omar
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
0:3 (11:13, 7:11, 2:11) 3:2
6   B CHŁĘDOWSKI Jakub
URBAN Paweł
X BALIK Robert
KOWAL Łukasz
0:3 (10:12, 7:11, 10:12) 3:3
7   A URBAN Paweł X NATKANIEC Michał 3:1 (11:5, 7:11, 11:3, 11:6) 4:3
8   B ELARGAWY Omar W KOWAL Łukasz 3:2 (13:11, 11:8, 10:12, 9:11, 12:10) 5:3
9   D WOJCIACZYK Antoni Y BALIK Robert 3:2 (8:11, 11:6, 11:7, 7:11, 14:12) 6:3
10   C CHŁĘDOWSKI Jakub Z ŁASKAWIEC Jakub 3:1 (4:11, 11:8, 13:11, 11:5) 7:3
11   A URBAN Paweł Y BALIK Robert 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 7:4
12   C CHŁĘDOWSKI Jakub W KOWAL Łukasz 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 8:4
13   B ELARGAWY Omar Z ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (11:13, 9:11, 9:11) 8:5
14   D WOJCIACZYK Antoni X CHOCHÓŁ Paweł 3:2 (11:4, 8:11, 7:11, 11:7, 11:9) 9:5
2021-10-31 11:00 111 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków IV
2021-10-31 16:30 112 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - „Siemacha” Kraków II 12:2
1   A SĘK Rafał W KUŹNIAR Antoni 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 1:0
2   B TOKARZ Paweł X RESZKA Adam 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 2:0
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y PILCH Mikołaj 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:8) 3:0
4   D GUMULA Marcin Z PIRÓG Paweł 1:3 (9:11, 7:11, 11:4, 8:11) 3:1
5   A SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
W RESZKA Adam
KUŹNIAR Antoni
3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 4:1
6   B PIESZCZEK Mikołaj
GUMULA Marcin
X PIRÓG Paweł
PILCH Mikołaj
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 5:1
7   A SĘK Rafał X RESZKA Adam 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:7) 6:1
8   B TOKARZ Paweł W KUŹNIAR Antoni 3:0 (11:5, 11:3, 11:2) 7:1
9   D GUMULA Marcin Y PILCH Mikołaj 3:0 (11:7, 11:3, 14:12) 8:1
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z PIRÓG Paweł 3:1 (11:9, 12:10, 6:11, 11:7) 9:1
11   A SĘK Rafał Y PILCH Mikołaj 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 10:1
12   C PIESZCZEK Mikołaj W KUŹNIAR Antoni 3:1 (11:6, 2:11, 11:5, 12:10) 11:1
13   B TOKARZ Paweł Z PIRÓG Paweł 2:3 (11:2, 7:11, 11:4, 3:11, 7:11) 11:2
14   D GUMULA Marcin X RESZKA Adam 3:0 (11:4, 16:14, 16:14) 12:2
2021-10-30 17:00 113 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS „Centrum” Kraków III 4:10
1   A MARDOSZ Maciej W MAJDAK Rafał 1:3 (4:11, 11:7, 4:11, 5:11) 0:1
2   B STACHEL Bartłomiej X UTYLSKI Kornel 0:3 (3:11, 2:11, 2:11) 0:2
3   C STACHEL Artur Y UTYLSKA Karolina 3:1 (11:5, 11:3, 10:12, 11:3) 1:2
4   D WOŹNIAK Helena Z DONIEC Krzysztof 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 1:3
5   A STACHEL Artur
MARDOSZ Maciej
W MAJDAK Rafał
UTYLSKI Kornel
2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 6:11, 9:11) 1:4
6   B STACHEL Bartłomiej
WOŹNIAK Helena
X UTYLSKA Karolina
DONIEC Krzysztof
3:1 (13:11, 9:11, 11:5, 14:12) 2:4
7   A MARDOSZ Maciej X UTYLSKI Kornel 3:1 (11:13, 11:5, 11:8, 11:8) 3:4
8   B STACHEL Bartłomiej W MAJDAK Rafał 1:3 (11:7, 8:11, 5:11, 3:11) 3:5
9   D WOŹNIAK Helena Y UTYLSKA Karolina 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 10:12) 3:6
10   C STACHEL Artur Z DONIEC Krzysztof 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 3:7
11   A MARDOSZ Maciej Y UTYLSKA Karolina 3:1 (11:7, 3:11, 11:7, 11:7) 4:7
12   C STACHEL Artur W MAJDAK Rafał 1:3 (11:3, 6:11, 4:11, 5:11) 4:8
13   B STACHEL Bartłomiej Z DONIEC Krzysztof 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 4:9
14   D WOŹNIAK Helena X UTYLSKI Kornel 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 4:10
2021-10-27 17:00 114 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 6:8
1   A STACHURA Magdalena W POPIELAK Maciej 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 1:0
2   B NOWAK Mateusz X MURZYN Maciej 1:3 (11:6, 5:11, 3:11, 9:11) 1:1
3   C KOCHANOWSKI Tomasz Y KUCHNIA Andrzej 3:2 (11:9, 11:8, 7:11, 7:11, 11:6) 2:1
4   D CHOLEWA Kacper Z STALMACH Zbigniew 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 2:2
5   A STACHURA Magdalena
KOCHANOWSKI Tomasz
W STALMACH Zbigniew
POPIELAK Maciej
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 3:2
6   B NOWAK Mateusz
CHOLEWA Kacper
X MURZYN Maciej
KUCHNIA Andrzej
1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 10:12) 3:3
7   A STACHURA Magdalena X MURZYN Maciej 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 3:4
8   B NOWAK Mateusz W POPIELAK Maciej 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 11:5) 4:4
9   D CHOLEWA Kacper Y KUCHNIA Andrzej 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 12:10) 5:4
10   C KOCHANOWSKI Tomasz Z STALMACH Zbigniew 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 5:5
11   A STACHURA Magdalena Y KUCHNIA Andrzej 2:3 (12:14, 11:5, 11:6, 8:11, 8:11) 5:6
12   C KOCHANOWSKI Tomasz W POPIELAK Maciej 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 6:6
13   B KOCHANOWSKI Mateusz Z STALMACH Zbigniew 0:3 (1:11, 1:11, 3:11) 6:7
14   D CHOLEWA Kacper X MURZYN Maciej 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.