V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-10-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-15 18:00 97 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków IV
2021-10-24 15:00 98 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
1   A URBAŃSKI Adrian W GONET Szymon 1:3 (11:5, 6:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B CHŁĘDOWSKI Jakub X MAREK Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 1:1
3   C WOJCIACZYK Antoni Y TALAGA Samuel 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 2:1
4   D GONTARZ Paweł Z SYSAK Tomasz 1:3 (11:8, 9:11, 3:11, 6:11) 2:2
5   A WOJCIACZYK Antoni
CHŁĘDOWSKI Jakub
W TALAGA Samuel
SYSAK Tomasz
3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 3:2
6   B URBAŃSKI Adrian
GONTARZ Paweł
X GONET Szymon
MAREK Piotr
0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 3:3
7   A URBAŃSKI Adrian X MAREK Piotr 3:0 (13:11, 11:9, 11:6) 4:3
8   B CHŁĘDOWSKI Jakub W GONET Szymon 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 5:3
9   D GONTARZ Paweł Y TALAGA Samuel 3:2 (11:8, 6:11, 7:11, 14:12, 11:9) 6:3
10   C WOJCIACZYK Antoni Z SYSAK Tomasz 3:0 (11:5, 11:8, 16:14) 7:3
11   A URBAŃSKI Adrian Y TALAGA Samuel 1:3 (11:9, 11:13, 7:11, 8:11) 7:4
12   C WOJCIACZYK Antoni W GONET Szymon 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 8:4
13   B CHŁĘDOWSKI Jakub Z SYSAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 9:4
14   D GONTARZ Paweł X MAREK Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 9:5
2021-10-17 16:30 99 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11
1   A SĘK Rafał W KOWAL Łukasz 0:3 (12:14, 6:11, 13:15) 0:1
2   B TOKARZ Paweł X BALIK Robert 1:3 (12:14, 11:6, 8:11, 4:11) 0:2
3   C GUMULA Marcin Y CHOCHÓŁ Paweł 2:3 (6:11, 9:11, 11:9, 12:10, 7:11) 0:3
4   D PIESZCZEK Mikołaj Z NATKANIEC Michał 3:0 (11:9, 15:13, 11:9) 1:3
5   A PIESZCZEK Mikołaj
GUMULA Marcin
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
0:3 (2:11, 14:16, 6:11) 1:4
6   B SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
X BALIK Robert
KOWAL Łukasz
2:3 (8:11, 17:15, 9:11, 11:2, 4:11) 1:5
7   A SĘK Rafał X BALIK Robert 3:1 (11:8, 11:6, 10:12, 11:5) 2:5
8   B TOKARZ Paweł W KOWAL Łukasz 2:3 (9:11, 11:6, 8:11, 11:5, 4:11) 2:6
9   D PIESZCZEK Mikołaj Y CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 2:7
10   C GUMULA Marcin Z NATKANIEC Michał 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:7) 3:7
11   A SĘK Rafał Y CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 3:8
12   C GUMULA Marcin W KOWAL Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 3:9
13   B NEUMANN Jacek Z NATKANIEC Michał 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 3:10
14   D PIESZCZEK Mikołaj X BALIK Robert 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 7:11) 3:11
2021-10-14 19:30 100 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
1   A MARDOSZ Maciej W NOWAK Artur 2:3 (8:11, 6:11, 12:10, 11:8, 5:11) 0:1
2   B STACHEL Artur X KORCZEK Łukasz 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 0:2
3   C STACHEL Bartłomiej Y BUŁA Dominik 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 0:3
4   D GAJ Julia Z STRYJAKOWSKI Tomasz 0:3 (1:11, 7:11, 8:11) 0:4
5   A STACHEL Artur
MARDOSZ Maciej
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 0:5
6   B GAJ Julia
MARDOSZ Zuzanna
X BUŁA Dominik
STRYJAKOWSKI Tomasz
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:6
7   A MARDOSZ Maciej X KORCZEK Łukasz 1:3 (2:11, 11:9, 9:11, 7:11) 0:7
8   B STACHEL Artur W NOWAK Artur 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 0:8
9   D GAJ Julia Y BUŁA Dominik 1:3 (7:11, 12:10, 13:15, 7:11) 0:9
10   C STACHEL Bartłomiej Z STRYJAKOWSKI Tomasz 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 0:10
11   A MARDOSZ Maciej Y BUŁA Dominik 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 0:11
12   C STACHEL Bartłomiej W NOWAK Artur 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 0:12
13   B STACHEL Artur Z STRYJAKOWSKI Tomasz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:13
14   D MARDOSZ Zuzanna X KORCZEK Łukasz 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 9:11) 0:14
2021-10-16 15:00 101 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 2:12
1   A POPIELAK Maciej W PIRÓG Paweł 0:3 (3:11, 1:11, 3:11) 0:1
2   B ROKOSZ Bartłomiej X RESZKA Adam 0:3 (6:11, 2:11, 4:11) 0:2
3   C KUCHNIA Andrzej Y PILCH Mikołaj 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:3
4   D STALMACH Zbigniew Z PILCH Aleksander 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 3:11) 0:4
5   A STALMACH Zbigniew
POPIELAK Maciej
W RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
0:3 (10:12, 11:13, 5:11) 0:5
6   B ROKOSZ Bartłomiej
KUCHNIA Andrzej
X PIRÓG Paweł
PILCH Aleksander
0:3 (4:11, 3:11, 8:11) 0:6
7   A POPIELAK Maciej X RESZKA Adam 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 0:7
8   B ROKOSZ Bartłomiej W PIRÓG Paweł 0:3 (2:11, 2:11, 5:11) 0:8
9   D STALMACH Zbigniew Y PILCH Mikołaj 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 1:8
10   C KUCHNIA Andrzej Z PILCH Aleksander 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 1:9
11   A POPIELAK Maciej Y PILCH Mikołaj 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:10
12   C KUCHNIA Andrzej W PIRÓG Paweł 3:2 (14:12, 8:11, 11:3, 4:11, 12:10) 2:10
13   B ROKOSZ Bartłomiej Z PILCH Aleksander 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 2:11
14   D STALMACH Zbigniew X RESZKA Adam 1:3 (11:5, 10:12, 9:11, 8:11) 2:12
2021-10-16 12:30 102 MKS „Centrum” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:5
1   A UTYLSKA Karolina W KOCHANOWSKI Tomasz 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 0:1
2   B SZEWCZYK Hubert X CHOLEWA Kacper 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:9) 1:1
3   C DONIEC Krzysztof Y NOWAK Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 2:1
4   D MAJDAK Rafał Z STACHURA Magdalena 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 3:1
5   A SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
W STACHURA Magdalena
KOCHANOWSKI Tomasz
3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:5) 4:1
6   B SZEWCZYK Maria
DONIEC Krzysztof
X NOWAK Mateusz
CHOLEWA Kacper
0:3 (9:11, 3:11, 3:11) 4:2
7   A UTYLSKA Karolina X CHOLEWA Kacper 0:3 (8:11, 1:11, 5:11) 4:3
8   B SZEWCZYK Hubert W KOCHANOWSKI Tomasz 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8) 5:3
9   D MAJDAK Rafał Y NOWAK Mateusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 6:3
10   C DONIEC Krzysztof Z STACHURA Magdalena 2:3 (11:7, 11:9, 10:12, 8:11, 6:11) 6:4
11   A SZEWCZYK Maria Y NOWAK Mateusz 0:3 (12:14, 6:11, 9:11) 6:5
12   C DONIEC Krzysztof W KOCHANOWSKI Tomasz 3:2 (12:10, 6:11, 11:9, 12:14, 11:5) 7:5
13   B SZEWCZYK Hubert Z STACHURA Magdalena 3:1 (11:6, 11:8, 11:13, 11:9) 8:5
14   D MAJDAK Rafał X CHOLEWA Kacper 3:0 (11:8, 11:5, 18:16) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.