LKS „Polonia” Wilczkowice III (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Andrzej Zieliński (tel. 600 351 211)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Damian Jedynak (tel. 502 995 203)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CNOTA Jakub 2002 M 4613 02.09.2021 1920 24.09.2020
2 JEDYNAK Damian 1989 M 4616 02.09.2021 975 08.10.2020
3 KAUFMANN Damian 2004 M 4632 02.09.2021 2928 25.11.2020
4 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 M 4618 02.09.2021 3142 24.09.2020
5 LUHA Peter 1989 M 4620 02.09.2021 2002 14.02.2021
6 NOSEK Robert 1970 M 4621 02.09.2021 978 24.09.2019
7 PEREK Robert 1973 M 4624 02.09.2021 1833 24.12.2020
8 PERICHT Robert 1992 M 9066 16.09.2021 3544 20.09.2021
9 SZELEST Jacek 1981 M 4626 02.09.2021 1241 19.10.2021
10 SZEROCKI Jan 1999 M 4627 02.09.2021 880 06.01.2021
11 ŚLAZYK Paweł 1971 M 4628 02.09.2021 156 09.11.2021
12 ŚWIĄTEK Marcin 2001 M 12235 25.02.2022 3743 25.02.2022
13 WIDEŁKA Mirosław 1960 M 4629 02.09.2021 3022 04.01.2020
14 WYKURZ Piotr 2003 M 4631 02.09.2021 3545 20.09.2021
15 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 4630 02.09.2021 2247 03.11.2019
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2021-09-24 18:00 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
2 5K 1/3 2021-10-04 18:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 12:2🏓 ⇑
3 5K 1/4 2021-10-10 11:00 CKiS Skawina - LKS „Polonia” Wilczkowice III 6:8🏓 ⇑
4 5K 1/1 2021-10-11 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 10:4🏓 ⇑
5 5K 1/5 2021-10-18 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Siemacha” Kraków III  
6 5K 1/6 2021-10-23 13:30 LKS „Kłos” Olkusz III - LKS „Polonia” Wilczkowice III 11:3🏓 ⇓
7 5K 1/7 2021-10-29 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS „Centrum” Kraków II 3:11🏓 ⇓
8 5K 1/8 2021-11-07 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 4:10🏓 ⇑
9 5K 1/9 2021-11-10 20:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 3:11🏓 ⇓
10 5K 1/10 2021-12-12 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9🏓 ⇑
11 5K 1/11 2021-12-15 18:30 LKS „Polonia” Wilczkowice III - PKS „Porta” Kraków 9:5🏓 ⇑
12 5K 1/12 2021-12-21 19:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9🏓 ⇑
13 5K 2/14 2022-02-14 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 9:5🏓 ⇑
14 5K 2/15 2022-02-26 12:40 „Siemacha” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 2:12🏓 ⇑
15 5K 2/16 2022-03-14 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Kłos” Olkusz II 8:6🏓 ⇑
16 5K 2/17 2022-03-20 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9🏓 ⇑
17 5K 2/19 2022-04-06 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6🏓 ⇓
18 5K 2/20 2022-05-07 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7🏓 ⇔
19 5K 2/21 2022-05-16 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Siemacha” Kraków II  
20 5K 2/22 2022-05-21 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2 (D) LKS „Wisła” Rząska II 3,5   0,5     3,5 3,5       1,0   12
3 (W) CKiS Skawina 3,5   0,0     2,5 2,0       0,0   8
4 (D) UKS „Miasto Soli” Wieliczka 3,5 0,5 2,5     1,0 1,0       1,5   10
6 (W) LKS „Kłos” Olkusz III 0,0     1,5 0,0   1,5           3
7 (D) MKS „Centrum” Kraków II 0,5     0,0   1,5 1,0       0,0 0,0 3
8 (W) „Q Team” Kraków 3,5     2,5   0,5 3,5           10
9 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 0,0   1,0     0,0 0,5 1,5         3
10 (W) KS „Jordan” Kraków 2,5   2,5 2,0     2,0           9
11 (D) PKS „Porta” Kraków 2,5     3,0     2,0   1,5       9
12 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki I 3,5   0,5 2,5         2,5       9
13 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,5   1,5 3,0     1,0   0,0       9
14 (W) „Siemacha” Kraków II 3,5   1,5 3,5         3,5 0,0     12
15 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 2,0   0,0 2,5       1,5 2,0       8
16 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 1,0   0,0 2,0       3,0 3,0       9
17 (W) MKS „Centrum” Kraków II 1,0     1,0       3,0 1,0       6
18 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II       3,5     0,5   2,0 1,0     7
Razem 34,0 0,5 10,0 27,0 0,0 9,0 18,5 9,0 15,5 1,0 2,5 0,0 127
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JEDYNAK Damian 1989 M 4616 02.09.2021 975
2 KAUFMANN Damian 2004 M 4632 02.09.2021 2928
3 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 M 4618 02.09.2021 3142
4 LUHA Peter 1989 M 4620 02.09.2021 2002
5 NOSEK Robert 1970 M 4621 02.09.2021 978
6 PEREK Robert 1973 M 4624 02.09.2021 1833
7 PERICHT Robert 1992 M 9066 16.09.2021 3544
8 SZELEST Jacek 1981 M 4626 02.09.2021 1241
9 SZEROCKI Jan 1999 M 4627 02.09.2021 880
10 ŚWIĄTEK Marcin 2001 M 12235 25.02.2022 3743
11 WYKURZ Piotr 2003 M 4631 02.09.2021 3545
12 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 4630 02.09.2021 2247