V liga rejon Kraków => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2022-03-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-20 14:00 154 SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9
1   A PĘCZEK Mateusz W SZELEST Jacek 2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 7:11, 10:12) 0:1
2   B PIESZCZEK Włodzimierz X SZEROCKI Jan 2:3 (13:15, 11:9, 4:11, 11:8, 15:17) 0:2
3   C FERDEK Marek Y JEDYNAK Damian 2:3 (11:6, 8:11, 8:11, 14:12, 8:11) 0:3
4   D ZĘBALA Paweł Z LUHA Peter 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:9) 1:3
5   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
W SZELEST Jacek
LUHA Peter
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 2:3
6   B FERDEK Marek
PĘCZEK Mateusz
X JEDYNAK Damian
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
3:0 (11:6, 11:9, 15:13) 3:3
7   A PĘCZEK Mateusz X SZEROCKI Jan 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 7:11) 3:4
8   B PIESZCZEK Włodzimierz W SZELEST Jacek 2:3 (11:6, 12:14, 10:12, 12:10, 9:11) 3:5
9   D ZĘBALA Paweł Y JEDYNAK Damian 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 4:5
10   C FERDEK Marek Z LUHA Peter 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 4:6
11   A PĘCZEK Mateusz Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:2, 11:5, 11:9) 5:6
12   C FERDEK Marek W SZELEST Jacek 1:3 (6:11, 11:13, 11:9, 8:11) 5:7
13   B PIESZCZEK Włodzimierz Z LUHA Peter 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 5:8
14   D ZĘBALA Paweł X SZEROCKI Jan 2:3 (11:13, 9:11, 11:7, 11:9, 9:11) 5:9
2022-03-15 17:30 155 „Dorbud-Gryf” Gdów II - „Siemacha” Kraków II 6:8
1   A TURECKI Jakub W PIRÓG Paweł 2:3 (11:5, 12:14, 9:11, 11:9, 11:13) 0:1
2   B KARWASIŃSKI Szymon X PILCH Mikołaj 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 1:1
3   C PAWELEC Tomasz Y KUŹNIAR Antoni 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 0:11) 1:2
4   D KARWASIŃSKI Dominik Z RESZKA Adam 3:1 (11:4, 12:10, 9:11, 11:8) 2:2
5   A PAWELEC Tomasz
KARWASIŃSKI Szymon
W PIRÓG Paweł
KUŹNIAR Antoni
2:3 (5:11, 11:3, 6:11, 11:8, 6:11) 2:3
6   B TURECKI Jakub
GŁOWIAK Krzysztof
X RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
2:3 (10:12, 11:4, 12:10, 9:11, 9:11) 2:4
7   A TURECKI Jakub X PILCH Mikołaj 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:8) 3:4
8   B KARWASIŃSKI Szymon W PIRÓG Paweł 2:3 (9:11, 6:11, 11:7, 11:3, 7:11) 3:5
9   D KARWASIŃSKI Dominik Y KUŹNIAR Antoni 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:7) 4:5
10   C PAWELEC Tomasz Z RESZKA Adam 1:3 (9:11, 8:11, 11:3, 8:11) 4:6
11   A TURECKI Jakub Y KUŹNIAR Antoni 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:9) 5:6
12   C PAWELEC Tomasz W PIRÓG Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 5:7
13   B KARWASIŃSKI Szymon Z RESZKA Adam 3:2 (11:7, 4:11, 7:11, 11:3, 11:7) 6:7
14   D KARWASIŃSKI Dominik X PILCH Mikołaj 1:3 (7:11, 10:12, 11:6, 6:11) 6:8
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.