MKS „Centrum” Kraków II (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. Szarych Szeregów
al. Powstania Warszawskiego 6
31-549 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOBER Rafał 1997 M 3478 02.09.2021 2931 22.02.2021
2 ŁACH Bartłomiej 1992 M 3479 02.09.2021 1303 28.09.2017
3 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 3480 02.09.2021 2766 30.06.2021
4 PACYNA Dariusz 1965 M 3481 02.09.2021 118 02.10.2014
5 PASIECZNY Jan 1967 M 3482 02.09.2021 601 17.09.2017
6 RADEK Arkadiusz 1994 M 3483 02.09.2021 1908 14.09.2016
7 RAJTAR Marek 1997 M 3484 02.09.2021 4 03.10.2012
8 ROBAK Wiktor 2002 M 12181 13.02.2022 1850 13.02.2022
9 STOCHEL Adam 2006 M 3472 02.09.2021 1641 14.09.2017
10 STOCHEL Tomasz 1973 M 3485 02.09.2021 1962 19.09.2016
11 UTYLSKI Filip 1982 M 3486 02.09.2021 1 21.10.2021
12 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 3487 02.09.2021 894 22.02.2021
13 WOJAS Bartłomiej 2004 M 3477 02.09.2021 1006 23.09.2019
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2021-09-25 13:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Q Team” Kraków 9:5🏓 ⇑
2 5K 1/3 2021-10-03 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - MKS „Centrum” Kraków II 7:7🏓 ⇔
3 5K 1/4 2021-10-09 12:30 MKS „Centrum” Kraków II - KS „Jordan” Kraków 12:2🏓 ⇑
4 5K 1/5 2021-10-16 11:00 PKS „Porta” Kraków - MKS „Centrum” Kraków II 1:13🏓 ⇑
5 5K 1/6 2021-10-23 12:30 MKS „Centrum” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 9:5🏓 ⇑
6 5K 1/7 2021-10-29 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS „Centrum” Kraków II 3:11🏓 ⇑
7 5K 1/8 2021-11-06 12:30 MKS „Centrum” Kraków II - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 14:0🏓 ⇑
8 5K 1/9 2021-11-26 18:00 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków II  
9 5K 1/10 2021-12-08 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska II 13:1🏓 ⇑
10 5K 1/11 2021-12-18 16:00 CKiS Skawina - MKS „Centrum” Kraków II 0:14🏓 ⇑
11 5K 1/12 2022-01-08 13:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Siemacha” Kraków III  
12 5K 1/13 2022-01-15 13:30 LKS „Kłos” Olkusz III - MKS „Centrum” Kraków II 3:11🏓 ⇑
13 5K 2/14 2022-02-16 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 11:3🏓 ⇑
14 5K 2/15 2022-02-23 18:00 LKS „Kłos” Olkusz II - MKS „Centrum” Kraków II 4:10🏓 ⇑
15 5K 2/16 2022-03-02 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2🏓 ⇑
16 5K 2/19 2022-04-06 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6🏓 ⇑
17 5K 2/20 2022-04-19 17:30 „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków II 3:11🏓 ⇑
18 5K 2/18 2022-04-27 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 6:8🏓 ⇓
19 5K 2/21 2022-05-11 19:30 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II 11:3🏓 ⇑
20 5K 2/22 2022-05-20 18:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II 1:13🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) „Q Team” Kraków   2,5 2,0   2,5       2,0 9
2 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I   1,0 1,0 2,0 3,0         7
3 (D) KS „Jordan” Kraków 3,5 2,5 2,5     3,5       12
4 (W) PKS „Porta” Kraków 3,5   2,5 3,5 3,5         13
5 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I   3,5 1,0   1,5     3,0   9
6 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III 3,0 3,0 0,0 1,5 3,5         11
7 (D) UKS „Miasto Soli” Wieliczka 3,5 3,5 3,5   3,5         14
9 (D) LKS „Wisła” Rząska II 3,5 3,5 2,5   3,5         13
10 (W) CKiS Skawina 3,5 3,5 3,5 3,5           14
12 (W) LKS „Kłos” Olkusz III 3,0 3,0   3,0 2,0         11
13 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5 1,5   3,5     2,5     11
14 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 2,5 2,5   2,0     3,0     10
15 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 2,0 3,0   3,5 3,5         12
16 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 2,5 0,5   2,5 1,5   1,0     8
17 (W) „Siemacha” Kraków II 2,5     3,5 2,5   2,5     11
18 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 3,0 1,0   0,0 1,0   1,0     6
19 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 1,5 3,5   3,5     2,5     11
20 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,5 2,5     3,5   3,5     13
Razem 44,5 40,5 18,5 32,0 35,0 3,5 16,0 3,0 2,0 195
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBER Rafał 1997 M 3478 02.09.2021 2931
2 ŁACH Bartłomiej 1992 M 3479 02.09.2021 1303
3 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 3480 02.09.2021 2766
4 PACYNA Dariusz 1965 M 3481 02.09.2021 118
5 PASIECZNY Jan 1967 M 3482 02.09.2021 601
6 RAJTAR Marek 1997 M 3484 02.09.2021 4
7 ROBAK Wiktor 2002 M 12181 13.02.2022 1850
8 UTYLSKI Filip 1982 M 3486 02.09.2021 1
9 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 3487 02.09.2021 894