V liga rejon Nowy Sącz
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 28 24 4 76:24 85,71
2 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 28 23 5 73:21 82,14
3 SYWAŁA Dawid (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 28 21 7 71:33 75,00
4 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 36 20 16 75:59 55,56
5 JURKOWSKI Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 24 19 5 64:21 79,17
6 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 17 7 57:28 70,83
7 SZCZECINA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 20 16 4 51:25 80,00
8 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice II) 28 16 12 58:49 57,14
9 MRUK Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 20 15 5 49:29 75,00
10 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa) 24 15 9 54:46 62,50
11 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 26 14 12 53:46 53,85
12 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 28 14 14 63:56 50,00
13 CEWKA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 14 13 1 40:9 92,86
14 KOZIOŁ Bogdan (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 16 13 3 43:17 81,25
15 ŁĄCKI Piotr (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 13 15 43:57 46,43
16 TROJAN Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 10 2 33:15 83,33
17 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice II) 20 9 11 39:40 45,00
18 KANTOR Michał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 12 8 4 29:16 66,67
19 WITEK Grzegorz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 12 8 4 28:18 66,67
20 APOLA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice II) 21 8 13 35:48 38,10
21 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 6 9 23:32 40,00
22 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 16 6 10 27:33 37,50
23 WÓJS Tomasz (LUKS „Lipie” Lipie) 17 6 11 27:42 35,29
24 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa) 36 6 30 30:95 16,67
25 MAGDZIARCZYK Dariusz (KS „Talar Team” Szczawa) 35 5 30 41:94 14,29
26 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice II) 4 4 0 12:2 100,00
27 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 15 4 11 18:34 26,67
28 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 4 11 15:38 26,67
29 SEKUŁA Grzegorz (LUKS „Lipie” Lipie) 8 3 5 11:20 37,50
30 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice II) 15 3 12 11:39 20,00
31 CHRONOWSKI Jakub (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 4 2 2 7:8 50,00
32 WIEJSKI Karol (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 2 10 10:33 16,67
33 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice II) 14 2 12 11:39 14,29
34 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice II) 4 1 3 6:11 25,00
35 CHROBAK Anna (KS „Talar Team” Szczawa) 11 1 10 4:30 9,09
36 ŁUKASIK Andrzej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 13 1 12 13:38 7,69
37 JUSZYŃSKI Rafał (MKS „Radość” Gorlice II) 6 0 6 4:18 0,00
38 OPIŁO Zygmunt (LUKS „Lipie” Lipie) 9 0 9 4:27 0,00
39 MARCOLL Maksym (KS „Start” Nowy Sącz II) 4 0 4 0:12 0,00
40 OPYD Dawid (KS „Talar Team” Szczawa) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CEWKA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 14 13 1 40:9 92,86
2 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 28 24 4 76:24 85,71
3 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 28 23 5 73:21 82,14
4 KOZIOŁ Bogdan (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 16 13 3 43:17 81,25
5 SZCZECINA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 20 16 4 51:25 80,00
6 JURKOWSKI Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 24 19 5 64:21 79,17
7 SYWAŁA Dawid (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 28 21 7 71:33 75,00
8 MRUK Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 20 15 5 49:29 75,00
9 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 17 7 57:28 70,83
10 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa) 24 15 9 54:46 62,50
11 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice II) 28 16 12 58:49 57,14
12 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 36 20 16 75:59 55,56
13 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 26 14 12 53:46 53,85
14 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 28 14 14 63:56 50,00
15 ŁĄCKI Piotr (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 13 15 43:57 46,43
16 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice II) 20 9 11 39:40 45,00
17 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 6 9 23:32 40,00
18 APOLA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice II) 21 8 13 35:48 38,10
19 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 16 6 10 27:33 37,50
20 WÓJS Tomasz (LUKS „Lipie” Lipie) 17 6 11 27:42 35,29
21 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 15 4 11 18:34 26,67
22 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 4 11 15:38 26,67
23 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice II) 15 3 12 11:39 20,00
24 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa) 36 6 30 30:95 16,67
25 MAGDZIARCZYK Dariusz (KS „Talar Team” Szczawa) 35 5 30 41:94 14,29
26 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice II) 14 2 12 11:39 14,29
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 28 23 5 7 7 0 26,5
2 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 28 24 4 7 2 5 25,0
3 SYWAŁA Dawid (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 28 21 7 7 6 1 24,0
4 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 36 20 16 9 5 4 22,5
5 JURKOWSKI Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 24 19 5 6 5 1 21,5
6 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 17 7 6 5 1 19,5
7 SZCZECINA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 20 16 4 5 5 0 18,5
8 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice II) 28 16 12 7 3 4 17,5
9 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 28 14 14 7 5 2 16,5
10 MRUK Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 20 15 5 4 2 2 16,0
11 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa) 24 15 9 6 2 4 16,0
12 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 26 14 12 7 3 4 15,5
13 KOZIOŁ Bogdan (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 16 13 3 4 3 1 14,5
14 ŁĄCKI Piotr (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 13 15 7 3 4 14,5
15 CEWKA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 14 13 1 4 2 2 14,0
16 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice II) 20 9 11 5 4 1 11,0
17 TROJAN Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 10 2 3 1 2 10,5
18 WITEK Grzegorz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 12 8 4 3 3 0 9,5
19 APOLA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice II) 21 8 13 5 3 2 9,5
20 KANTOR Michał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 12 8 4 3 2 1 9,0
21 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa) 36 6 30 9 5 4 8,5
22 WÓJS Tomasz (LUKS „Lipie” Lipie) 17 6 11 6 4 2 8,0
23 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 6 9 4 1 3 6,5
24 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 16 6 10 6 1 5 6,5
25 MAGDZIARCZYK Dariusz (KS „Talar Team” Szczawa) 35 5 30 9 2 7 6,0
26 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice II) 4 4 0 1 1 0 4,5
27 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 15 4 11 3 1 2 4,5
28 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 4 11 4 0 4 4,0
29 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice II) 15 3 12 4 1 3 3,5
30 SEKUŁA Grzegorz (LUKS „Lipie” Lipie) 8 3 5 1 0 1 3,0
31 CHRONOWSKI Jakub (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 4 2 2 1 1 0 2,5
32 WIEJSKI Karol (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 2 10 3 0 3 2,0
33 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice II) 14 2 12 3 0 3 2,0
34 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice II) 4 1 3 2 0 2 1,0
35 CHROBAK Anna (KS „Talar Team” Szczawa) 11 1 10 3 0 3 1,0
36 ŁUKASIK Andrzej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 13 1 12 2 0 2 1,0
37 OPIŁO Zygmunt (LUKS „Lipie” Lipie) 9 0 9 2 0 2 0,0
38 JUSZYŃSKI Rafał (MKS „Radość” Gorlice II) 6 0 6 1 0 1 0,0
39 OPYD Dawid (KS „Talar Team” Szczawa) 2 0 2 0 0 0 0,0
40 MARCOLL Maksym (KS „Start” Nowy Sącz II) 4 0 4 0 0 0 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.