II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-28 18:00 61 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Golden Masters” Korczyna 5:5
1 1 A GOŁDA Gabriel X KIEŁB Dariusz 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 1:11) 0:1
2 2 C BARAN Sebastian W THILAKARATHNA Amila 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 1:1
3 1 B RACZEK Marcin Y WOJDYŁA Damian 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 1:2
4 2 D MLECZKO Bartłomiej Z WENC Maciej 3:0 (11:5, 13:11, 12:10) 2:2
5 1 A GOŁDA Gabriel
MLECZKO Bartłomiej
X PELCZAR Dawid
WOJDYŁA Damian
2:3 (5:11, 7:11, 13:11, 11:8, 6:11) 2:3
6 2 C RACZEK Marcin
BARAN Sebastian
W WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
3:2 (7:11, 11:9, 11:4, 7:11, 11:6) 3:3
7 1 A GOŁDA Gabriel Y WOJDYŁA Damian 0:3 (3:11, 6:11, 2:11) 3:4
8 2 C BARAN Sebastian Z WENC Maciej 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 4:4
9 1 B RACZEK Marcin X KIEŁB Dariusz 0:3 (4:11, 12:14, 5:11) 4:5
10 2 D MLECZKO Bartłomiej W PELCZAR Dawid 3:2 (11:6, 5:11, 11:7, 10:12, 11:2) 5:5
2022-01-15 14:00 62 LUKS „Galux” Skrzyszów - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 1:9
1 1 A GALUS Mateusz X JURCZAK Michał 2:3 (11:9, 8:11, 10:12, 12:10, 9:11) 0:1
2 2 C PUSZKARIOW Konstantyn W CHMIELOWSKI Jakub 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 3:11) 0:2
3 1 B TABOR Marcin Y SPOREK Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 0:3
4 2 D FLAUMENHAFT Jacek Z KRUKAR Piotr 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 0:4
5 1 A TABOR Marcin
PUSZKARIOW Konstantyn
X JURCZAK Michał
SPOREK Szymon
0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 0:5
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W CHMIELOWSKI Jakub
KRUKAR Piotr
1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 2:11) 0:6
7 1 A GALUS Mateusz Y SPOREK Szymon 1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 8:11) 0:7
8 2 C PUSZKARIOW Konstantyn Z KRUKAR Piotr 3:2 (8:11, 4:11, 11:4, 11:4, 11:4) 1:7
9 1 B TABOR Marcin X JURCZAK Michał 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 1:8
10 2 D FLAUMENHAFT Jacek W CHMIELOWSKI Jakub 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 1:9
2022-01-17 17:30 63 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 2:8
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2022-01-15 13:00 64 UKS MOSiR Dukla - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6
1 1 A OLBRYCHT Michał X OSIKA Sławomir 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:8) 1:0
2 2 C GAŁUSZKA Jacek W BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) 1:1
3 1 B MAGULSKI Damian Y CHYC Tomasz 0:3 (12:14, 5:11, 8:11) 1:2
4 2 D IWANIUCH Rafał Z JANIK Tomasz 3:2 (11:9, 5:11, 6:11, 11:7, 11:8) 2:2
5 1 A MAGULSKI Damian
IWANIUCH Rafał
X CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
0:3 (5:11, 11:13, 5:11) 2:3
6 2 C GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
W JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
3:2 (15:13, 4:11, 11:7, 9:11, 14:12) 3:3
7 1 A OLBRYCHT Michał Y CHYC Tomasz 2:3 (11:6, 11:6, 5:11, 5:11, 8:11) 3:4
8 2 C GAŁUSZKA Jacek Z JANIK Tomasz 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 9:11) 3:5
9 1 B MAGULSKI Damian X OSIKA Sławomir 0:3 (3:11, 2:11, 6:11) 3:6
10 2 D IWANIUCH Rafał W BIAŁCZYK Łukasz 3:2 (11:8, 11:9, 5:11, 8:11, 11:9) 4:6
2022-01-15 15:00 65 SMS Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 8:2
1 1 A DZIUKIEWICZ Kamil X BOLSĘGA Paweł 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:8) 1:0
2 2 C MARCINOWSKI Krzysztof W MADZULA Paweł 3:1 (11:8, 11:4, 7:11, 11:4) 2:0
3 1 B BRUD Szymon Y KAIM Adrian 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 3:0
4 2 D ADAMSKI Łukasz Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (5:11, 11:8, 12:10, 11:9) 4:0
5 1 A MARCINOWSKI Krzysztof
DZIUKIEWICZ Kamil
X BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:2 (7:11, 11:13, 11:9, 11:9, 11:3) 5:0
6 2 C BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
W KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
3:2 (11:8, 4:11, 11:9, 7:11, 11:5) 6:0
7 1 A DZIUKIEWICZ Kamil Y KAIM Adrian 2:3 (8:11, 11:6, 11:6, 7:11, 8:11) 6:1
8 2 C MARCINOWSKI Krzysztof Z KOŁODZIEJ Szymon 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) 7:1
9 1 B BRUD Szymon X BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:8, 11:8, 2:11, 11:8) 8:1
10 2 D ADAMSKI Łukasz W MADZULA Paweł 1:3 (3:11, 9:11, 11:8, 8:11) 8:2
2022-01-15 14:00 66 KS „Gorce” Nowy Targ - KU AZS Politechnika Rzeszów III
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 2m@kozts.pl.
Drużyna KS „Golden Masters” Korczyna przejęła miejsce od UKS „Villa Verde” Olesno II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy