KS „Spektrum-Karpol” Słopnice (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Sprzęt: stoły Donic World Champion TC, piłki Xushaofa ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Bolsęga (tel. 795 475 802)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOLSĘGA Paweł 1994 M 763 20.08.2021 244 15.09.2016
2 KAIM Adrian 1997 M 765 20.08.2021 245 15.09.2016
3 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 766 20.08.2021 258 05.10.2020
4 MADZULA Paweł 1976 M 767 20.08.2021 1034 15.09.2016
5 MATUSIAK Łukasz 1997 M 768 20.08.2021 246 15.09.2016
6 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 769 20.08.2021 45 15.09.2016
7 PALACZ Grzegorz 1982 M 771 20.08.2021 243 15.09.2016
8 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 773 20.08.2021 250 08.04.2018
9 URBAŃSKI Adam 1950 M 776 20.08.2021 251 22.04.2017
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-26 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-10-17 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS MOSiR Dukla 7:3🏓 ⇑
3 2M 1/3 2021-10-30 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4🏓 ⇑
4 2M 1/6 2021-10-31 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3🏓 ⇓
5 2M 1/4 2021-11-11 11:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7🏓 ⇑
6 2M 1/5 2021-11-13 17:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6🏓 ⇓
7 2M 1/7 2021-11-27 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Płomień” Limanowa 6:4🏓 ⇑
8 2M 1/9 2021-12-12 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KU AZS Politechnika Rzeszów III  
9 2M 1/10 2022-01-08 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ  
10 2M 1/11 2022-01-15 12:00 SMS Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
11 2M 1/8 do ustalenia „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków 2,0 2,5 2,5 0,0 7
2 (D) UKS MOSiR Dukla 1,5 1,0 2,0 2,5 7
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,0 1,0 2,0 2,0 6
4 (W) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0,5 1,0 1,5 0,0 3
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice 2,0 2,0 2,0 1,0 7
6 (D) KS „Golden Masters” Korczyna 1,0 0,5 1,5 1,0 4
7 (D) UKS „Płomień” Limanowa 0,5 1,5 2,5 1,5 6
Razem 8,5 9,5 14,0 8,0 40
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Paweł 1994 M 763 20.08.2021 244
2 KAIM Adrian 1997 M 765 20.08.2021 245
3 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 766 20.08.2021 258
4 MADZULA Paweł 1976 M 767 20.08.2021 1034