KS „Spektrum-Karpol” Słopnice (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Sprzęt: stoły Donic World Champion TC, piłki Xushaofa ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Bolsęga (e-mail bolsegapawel@gmail.com, tel. 795 475 802)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-26 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-10-17 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS MOSiR Dukla 7:3🏓 ⇑
3 2M 1/3 2021-10-30 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4🏓 ⇑
4 2M 1/6 2021-10-31 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3🏓 ⇓
5 2M 1/4 2021-11-11 11:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7🏓 ⇑
6 2M 1/5 2021-11-13 17:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6🏓 ⇓
7 2M 1/7 2021-11-27 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Płomień” Limanowa 6:4🏓 ⇑
8 2M 1/9 2021-12-12 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KU AZS Politechnika Rzeszów III 4:6🏓 ⇓
9 2M 1/10 2022-01-08 15:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 5:5🏓 ⇔
10 2M 1/11 2022-01-15 15:00 SMS Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 8:2🏓 ⇓
11 2M 1/8 2022-02-06 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 6:4🏓 ⇓
12 2M 2/12 2022-02-26 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - MKS „Skawa” Wadowice 4:6🏓 ⇓
13 2M 2/14 2022-03-26 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Bronowianka” Kraków 6:4🏓 ⇑
14 2M 2/13 2022-03-27 15:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - SMS Jarosław II 5:5🏓 ⇔
15 2M 2/15 2022-04-19 17:00 UKS MOSiR Dukla - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3🏓 ⇓
16 2M 2/16 2022-04-30 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 10:0🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
KA
3
KS
4
MP
5
PR
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków 2,0 2,5 2,5 0,0   7
2 (D) UKS MOSiR Dukla 1,5 1,0 2,0 2,5   7
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,0 1,0 2,0 2,0   6
4 (W) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0,5 1,0 1,5 0,0   3
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice 2,0 2,0 2,0 1,0   7
6 (D) KS „Golden Masters” Korczyna 1,0 0,5 1,5 1,0   4
7 (D) UKS „Płomień” Limanowa 0,5 1,5 2,5 1,5   6
8 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 0,0 2,5 1,5 0,0   4
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 1,5 1,0 2,0 0,5   5
10 (W) SMS Jarosław II 0,0 1,0 0,0 1,0   2
11 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,0 1,0 2,0 0,0   4
12 (D) MKS „Skawa” Wadowice 1,0 1,5 1,5 0,0   4
13 (D) KS „Bronowianka” Kraków 2,0 0,5 2,5 1,0   6
14 (D) SMS Jarosław II 0,0 1,5 1,5 2,0   5
15 (W) UKS MOSiR Dukla 0,0 1,0 1,0 1,0   3
16 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0 0,0   0,0 0,0 0
Razem 14,0 19,5 26,0 13,5 0,0 73
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Paweł 1994 M 763 20.08.2021 244
2 KAIM Adrian 1997 M 765 20.08.2021 245
3 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 766 20.08.2021 258
4 MADZULA Paweł 1976 M 767 20.08.2021 1034
5 PIĘTOŃ Robert 1983 M 772 20.08.2021 259