UKS MOSiR Dukla (M)
Klub: UKS MOSiR Dukla
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Armii Krajowej 1A
38-450 Dukla
Sprzęt: stoły Donic Persson 25, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Olbrycht (tel. 502 221 695)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-17 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS MOSiR Dukla 7:3🏓 ⇓
2 2M 1/3 2021-10-24 15:00 SMS Jarosław II - UKS MOSiR Dukla 5:5🏓 ⇔
3 2M 1/2 2021-10-30 12:00 UKS MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7🏓 ⇓
4 2M 1/6 2021-10-31 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS MOSiR Dukla 4:6🏓 ⇑
5 2M 1/4 2021-11-06 13:00 UKS MOSiR Dukla - KU AZS Politechnika Rzeszów III 6:4🏓 ⇑
6 2M 1/5 2021-11-13 13:00 UKS MOSiR Dukla - KS „Bronowianka” Kraków 4:6🏓 ⇓
7 2M 1/11 2022-01-15 13:00 UKS MOSiR Dukla - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6🏓 ⇓
8 2M 1/8 2022-01-22 15:00 KS „Golden Masters” Korczyna - UKS MOSiR Dukla WO:WO ↺
9 2M 1/7 2022-01-23 18:30 UKS MOSiR Dukla - MKS „Skawa” Wadowice 6:4🏓 ⇑
10 2M 1/9 2022-01-27 18:00 UKS MOSiR Dukla - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 2:8🏓 ⇓
11 2M 1/10 2022-01-29 13:00 UKS „Płomień” Limanowa - UKS MOSiR Dukla 10:0🏓 ⇓
12 2M 2/13 2022-03-13 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS MOSiR Dukla 5:5🏓 ⇔
13 2M 2/14 2022-03-27 11:00 UKS MOSiR Dukla - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:8🏓 ⇓
14 2M 2/15 2022-04-19 17:00 UKS MOSiR Dukla - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3🏓 ⇑
15 2M 2/12 2022-04-27 17:30 KS „Bronowianka” Kraków - UKS MOSiR Dukla 4:6🏓 ⇑
16 2M 2/16 2022-04-30 18:00 UKS MOSiR Dukla - SMS Jarosław II 2:8🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   0,5 2,0   0,0 0,5   3
2 (W) SMS Jarosław II   0,5 2,5   0,5 1,5   5
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ   0,0 1,5   1,5 0,0   3
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów   0,5 1,5   1,5 2,5   6
5 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III   1,0 1,5   1,5 2,0   6
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków   0,0 1,5   1,5 1,0   4
7 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków   0,5 2,0   0,0 1,5   4
8 (W) KS „Golden Masters” Korczyna               0
9 (D) MKS „Skawa” Wadowice   0,5 1,5   1,5 2,5   6
10 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0,0 0,5   0,0 1,0 0,5   2
11 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,0 0,0     0,0 0,0   0
12 (W) MKS „Skawa” Wadowice   0,5 1,5   0,5 2,5   5
13 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów   0,5 0,0   0,0 1,5   2
14 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   1,5 2,5   0,5 2,5   7
15 (W) KS „Bronowianka” Kraków   1,5 1,0   1,0 2,5   6
16 (D) SMS Jarosław II 0,0     0,0   2,0 0,0 2
Razem 0,0 8,0 19,0 0,0 11,0 23,0 0,0 61
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FORNAL Adrian 2008 M 546 18.08.2021 3101
2 GAŁUSZKA Jacek 1972 M 778 20.08.2021 1026
3 IWANIUCH Rafał 1987 M 3206 31.08.2021 812
4 KWAŚNICKA Zuzanna 2010 K 550 18.08.2021 3434
5 MAGULSKI Damian 1997 M 780 20.08.2021 151
6 OLBRYCHT Michał 2004 M 551 18.08.2021 2201
7 URBAŃSKI Hubert 2007 M 11918 20.12.2021 3780