KU AZS Politechnika Rzeszów III (M)
Klub: KU AZS Politechnika Rzeszów
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa Politechniki Rzeszowskiej
ul. Poznańska 2A
35-959 Rzeszów
Sprzęt: stoły Tibhar R28, piłki Victas VP40+ ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Karol Paśko (tel. 788 151 579)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DOMIN Maciej 2005 M 6155 07.09.2021 3456 08.09.2021
2 KOŁODZIEJ Krystian 2004 M 6167 07.09.2021 3451 08.09.2021
3 LILIEN Aleksander 2002 M 6139 07.09.2021 3455 08.09.2021
4 PAŚKO Karol 1985 M 6145 07.09.2021 1947 08.09.2021
5 SAWCZAK Miłosz 2005 M 6173 07.09.2021 1233 08.09.2021
6 SEROKA Szymon 2001 M 6147 07.09.2021 1944 08.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-24 17:30 SMS Jarosław II - KU AZS Politechnika Rzeszów III 4:6🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-09-26 11:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Golden Masters” Korczyna 3:7🏓 ⇓
3 2M 1/6 2021-10-25 17:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Bronowianka” Kraków 7:3🏓 ⇑
4 2M 1/4 2021-11-06 13:00 UKS MOSiR Dukla - KU AZS Politechnika Rzeszów III 6:4🏓 ⇓
5 2M 1/3 2021-11-13 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 5:5🏓 ⇔
6 2M 1/7 2021-11-27 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KU AZS Politechnika Rzeszów III 8:2🏓 ⇓
7 2M 1/5 2021-11-28 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - UKS „Płomień” Limanowa 7:3🏓 ⇑
8 2M 1/8 2021-12-11 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - LUKS „Galux” Skrzyszów  
9 2M 1/9 2021-12-12 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KU AZS Politechnika Rzeszów III  
10 2M 1/10 2022-01-08 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - MKS „Skawa” Wadowice  
11 2M 1/11 2022-01-15 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - KU AZS Politechnika Rzeszów III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) SMS Jarosław II 1,5 1,5 0,5 2,5 6
2 (D) KS „Golden Masters” Korczyna 1,0 0,0 1,0 1,0 3
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków 2,5 2,5 1,0 1,0 7
4 (W) UKS MOSiR Dukla 1,5 0,5 1,0 1,0 4
5 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0,5 2,5 1,0 1,0 5
6 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,0 1,0 0,0 1,0 2
7 (D) UKS „Płomień” Limanowa 1,5 1,5 1,5 2,5 7
Razem 8,5 9,5 6,0 10,0 34
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DOMIN Maciej 2005 M 6155 07.09.2021 3456
2 KOŁODZIEJ Krystian 2004 M 6167 07.09.2021 3451
3 LILIEN Aleksander 2002 M 6139 07.09.2021 3455
4 SEROKA Szymon 2001 M 6147 07.09.2021 1944