LUKS „Galux” Skrzyszów (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Sprzęt: stoły Donic Person, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Katarzyna Galus (tel. 501 174 933)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Galus (tel. 506 406 007)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DUDEK Radosław 1979 M 4821 03.09.2021 867 01.11.2013
2 FLAUMENHAFT Jacek 1976 M 4822 03.09.2021 810 05.09.2021
3 GALUS Mateusz 2001 M 4823 03.09.2021 727 09.10.2012
4 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 4806 03.09.2021 2298 27.09.2020
5 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 4827 03.09.2021 370 09.12.2019
6 NOSAL Mirosław 1977 M 4829 03.09.2021 378 05.11.2010
7 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M 4831 03.09.2021 866 05.09.2021
8 TABOR Marcin 1981 M 4833 03.09.2021 376 17.09.2016
9 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M 8847 14.09.2021 374 14.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-25 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Witmar-Podwawelski” Kraków 1:9🏓 ⇓
2 2M 1/5 2021-10-23 14:30 SMS Jarosław II - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:6🏓 ⇑
3 2M 1/1 2021-10-24 14:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1🏓 ⇓
4 2M 1/3 2021-10-30 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4🏓 ⇓
5 2M 1/6 2021-10-31 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS MOSiR Dukla 4:6🏓 ⇓
6 2M 1/7 2021-12-05 14:00 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5🏓 ⇔
7 2M 1/10 2022-01-08 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1🏓 ⇓
8 2M 1/9 2022-01-09 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 5:5🏓 ⇔
9 2M 1/11 2022-01-15 14:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 1:9🏓 ⇓
10 2M 1/8 2022-01-17 17:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - LUKS „Galux” Skrzyszów 10:0🏓 ⇓
11 2M 1/4 do ustalenia LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków   0,0 0,0     1,0 0,0 1
2 (W) SMS Jarosław II   1,0 2,0   1,0 2,0   6
3 (W) UKS „Płomień” Limanowa   0,0 0,0     0,5 0,5 1
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   0,5 1,5     1,5 0,5 4
5 (D) UKS MOSiR Dukla   1,0 1,0     2,0 0,0 4
6 (W) KS „Bronowianka” Kraków   1,0 1,5     2,5 0,0 5
7 (W) KS „Golden Masters” Korczyna 0,0 1,0 0,0     0,0   1
8 (D) MKS „Skawa” Wadowice   1,0 1,5   0,0 2,5   5
9 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno   0,0 0,0     1,0 0,0 1
10 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III   0,0 0,0 0,0   0,0   0
Razem 0,0 5,5 7,5 0,0 1,0 13,0 1,0 28
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DUDEK Radosław 1979 M 4821 03.09.2021 867
2 FLAUMENHAFT Jacek 1976 M 4822 03.09.2021 810
3 GALUS Mateusz 2001 M 4823 03.09.2021 727
4 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 4806 03.09.2021 2298
5 NOSAL Mirosław 1977 M 4829 03.09.2021 378
6 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M 4831 03.09.2021 866
7 TABOR Marcin 1981 M 4833 03.09.2021 376