MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno (M)
Klub: KSTS Krosno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Legionów 6
38-400 Krosno
Sprzęt: stoły Andro Magnum SC, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Michał Jurczak (tel. 661 878 933)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marek Manerowski (tel. 600 151 766)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 7428 09.09.2021 1961 13.09.2021
2 JURCZAK Michał 1989 M 7419 09.09.2021 832 13.09.2021
3 KOPCZYK Hubert 1998 M 7421 09.09.2021 1029 13.09.2021
4 KRUKAR Piotr 2003 M 7429 09.09.2021 2443 13.09.2021
5 PELCZAR Weronika 2001 K 7424 09.09.2021 420 13.09.2021
6 SPOREK Szymon 2004 M 7430 09.09.2021 2202 13.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-09-19 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - MKS „Skawa” Wadowice 10:0🏓 ⇑
2 2M 1/2 2021-09-25 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 6:4🏓 ⇓
3 2M 1/6 2021-10-31 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3🏓 ⇑
4 2M 1/5 2021-11-07 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 5:5🏓 ⇔
5 2M 1/3 2021-11-13 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 5:5🏓 ⇔
6 2M 1/7 2021-11-20 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 7:3🏓 ⇓
7 2M 1/10 2022-01-09 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Bronowianka” Kraków 6:4🏓 ⇑
8 2M 1/8 2022-01-14 19:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - SMS Jarosław II 6:4🏓 ⇑
9 2M 1/11 2022-01-15 14:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 1:9🏓 ⇑
10 2M 1/9 2022-01-27 18:00 UKS MOSiR Dukla - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 2:8🏓 ⇑
11 2M 1/4 2022-01-30 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - UKS „Płomień” Limanowa 5:5🏓 ⇔
12 2M 2/13 2022-03-13 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Golden Masters” Korczyna 8:2🏓 ⇑
13 2M 2/14 2022-03-27 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4🏓 ⇑
14 2M 2/12 2022-03-31 18:00 UKS „Płomień” Limanowa - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 6:4🏓 ⇓
15 2M 2/16 2022-04-03 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KU AZS Politechnika Rzeszów III 7:3🏓 ⇑
16 2M 2/15 2022-04-08 19:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 9:1🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) MKS „Skawa” Wadowice 2,5 2,5   2,5   2,5 10
2 (W) KS „Golden Masters” Korczyna 0,5 1,0   1,0   1,5 4
3 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2,5 2,5     0,0 2,0 7
4 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,0 2,5   0,5   1,0 5
5 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,5 2,0   0,0   1,5 5
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0 1,5   0,5   1,0 3
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków 0,5 2,5   0,5   2,5 6
8 (D) SMS Jarosław II 1,5 1,0   1,0   2,5 6
9 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,5 2,5   1,5   2,5 9
10 (W) UKS MOSiR Dukla 2,5 2,0 1,0     2,5 8
11 (D) UKS „Płomień” Limanowa 2,5 0,0   0,0   2,5 5
12 (D) KS „Golden Masters” Korczyna 2,5 2,5   0,5   2,5 8
13 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,5 2,5   0,5   2,5 6
14 (W) UKS „Płomień” Limanowa 1,5 0,0   0,0   2,5 4
15 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,5 1,5   1,5   2,5 7
16 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 2,5 2,0   2,0   2,5 9
Razem 26,0 28,5 1,0 12,0 0,0 34,5 102
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 7428 09.09.2021 1961
2 JURCZAK Michał 1989 M 7419 09.09.2021 832
3 KOPCZYK Hubert 1998 M 7421 09.09.2021 1029
4 KRUKAR Piotr 2003 M 7429 09.09.2021 2443
5 PELCZAR Weronika 2001 K 7424 09.09.2021 420
6 SPOREK Szymon 2004 M 7430 09.09.2021 2202