MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno (M)
Klub: KSTS Krosno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Legionów 6
38-400 Krosno
Sprzęt: stoły Andro Magnum SC, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Michał Jurczak (tel. 661 878 933)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marek Manerowski (tel. 600 151 766)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 7428 09.09.2021 1961 13.09.2021
2 JURCZAK Michał 1989 M 7419 09.09.2021 832 13.09.2021
3 KOPCZYK Hubert 1998 M 7421 09.09.2021 1029 13.09.2021
4 KRUKAR Piotr 2003 M 7429 09.09.2021 2443 13.09.2021
5 PELCZAR Weronika 2001 K 7424 09.09.2021 420 13.09.2021
6 SPOREK Szymon 2004 M 7430 09.09.2021 2202 13.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-09-19 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - MKS „Skawa” Wadowice 10:0🏓 ⇑
2 2M 1/2 2021-09-25 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 6:4🏓 ⇓
3 2M 1/6 2021-10-31 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3🏓 ⇑
4 2M 1/5 2021-11-07 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 5:5🏓 ⇔
5 2M 1/3 2021-11-13 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 5:5🏓 ⇔
6 2M 1/7 2021-11-20 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 7:3🏓 ⇓
7 2M 1/8 2021-12-12 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - SMS Jarosław II  
8 2M 1/9 2021-12-18 13:00 UKS MOSiR Dukla - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno  
9 2M 1/4 2022-01-06 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - UKS „Płomień” Limanowa  
10 2M 1/10 2022-01-09 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Bronowianka” Kraków  
11 2M 1/11 2022-01-15 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) MKS „Skawa” Wadowice 2,5 2,5 2,5   2,5 10
2 (W) KS „Golden Masters” Korczyna 0,5 1,0 1,0   1,5 4
3 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2,5 2,5   0,0 2,0 7
4 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,0 2,5 0,5   1,0 5
5 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,5 2,0 0,0   1,5 5
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0 1,5 0,5   1,0 3
Razem 8,0 12,0 4,5 0,0 9,5 34
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 7428 09.09.2021 1961
2 JURCZAK Michał 1989 M 7419 09.09.2021 832
3 KRUKAR Piotr 2003 M 7429 09.09.2021 2443
4 PELCZAR Weronika 2001 K 7424 09.09.2021 420
5 SPOREK Szymon 2004 M 7430 09.09.2021 2202